|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3 |
tak mi się wydaje Sam na składaku mam 1x, ale to taki specyficzny kupon jest  a jak Interek? mieli przewagę i sety czy raczej mecz wyrównany i remis sprawiedliwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Rymo wiesz o co chodziło w tych zakładach Biczyka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
No i lidera już nie oddam.
Muszę powiedzić, że wino z ryżu czesze z deczka beret. na śrubie głupie pomysły w głowie nie wykluczam finału na twarz Wszystko się może zdarzyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
tak mi się wydaje Sam na składaku mam 1x, ale to taki specyficzny kupon jest  a jak Interek? mieli przewagę i sety czy raczej mecz wyrównany i remis sprawiedliwy Typowy mecz, gdzie Udinese jest na murawie. Obrzydzają grę w piłkę przeciwnikowi, nie zamierzają praktycznie w ogóle atakować, tylko biorą 0-0 FT już na wejściu. Remis sprawiedliwy, bo Inter nie zrobił nic szczególnego, żeby to wygrać. Ale sytuacje były i można było spokojnie to wygrać. Dziś fatalny mecz zagrał Hakimi. Tragiczne decyzje, jak trzeba było podawać, to strzelał, jak trzeba było strzelać to przyjmował i się gubił. Także tak...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3 |
tak mi się wydaje Sam na składaku mam 1x, ale to taki specyficzny kupon jest  a jak Interek? mieli przewagę i sety czy raczej mecz wyrównany i remis sprawiedliwy Typowy mecz, gdzie Udinese jest na murawie. Obrzydzają grę w piłkę przeciwnikowi, nie zamierzają praktycznie w ogóle atakować, tylko biorą 0-0 FT już na wejściu. Remis sprawiedliwy, bo Inter nie zrobił nic szczególnego, żeby to wygrać. Ale sytuacje były i można było spokojnie to wygrać. Dziś fatalny mecz zagrał Hakimi. Tragiczne decyzje, jak trzeba było podawać, to strzelał, jak trzeba było strzelać to przyjmował i się gubił. Także tak... dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Rymo wiesz o co chodziło w tych zakładach Biczyka ? no żeby wygrać !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Rymo wiesz o co chodziło w tych zakładach Biczyka ? chyba ze nikt nie strzeli 2 gola
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
tak mi się wydaje Sam na składaku mam 1x, ale to taki specyficzny kupon jest  a jak Interek? mieli przewagę i sety czy raczej mecz wyrównany i remis sprawiedliwy mowili ze slabo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Rymo wiesz o co chodziło w tych zakładach Biczyka ? chyba ze nikt nie strzeli 2 gola tak tylko gole zdobyte w przewadze nie wliczamy do bilansu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Ale Milan został zla(ta)ny  Jedyny pozytyw to mistrz półmetka  Aaa i maszyna jest jednym z dwóch niepokonanych klubów w topowych ligach na wyjeździe. Kto jest drugim?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
zostalo Marsylia strzeli i Salzburg ciekawe czy w koncu cos wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ale Milan został zla(ta)ny  Jedyny pozytyw to mistrz półmetka  Aaa i maszyna jest jednym z dwóch niepokonanych klubów w topowych ligach na wyjeździe. Kto jest drugim? Legia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Rymo wiesz o co chodziło w tych zakładach Biczyka ? chyba ze nikt nie strzeli 2 gola tak tylko gole zdobyte w przewadze nie wliczamy do bilansu To w pierwszej tercji zagrane czy jaki smuda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ale Milan został zla(ta)ny  Jedyny pozytyw to mistrz półmetka  Aaa i maszyna jest jednym z dwóch niepokonanych klubów w topowych ligach na wyjeździe. Kto jest drugim? Ostatni mecz na wyjeździe przegrali z Interem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
cashout był, Biczu?.. pewnie skurwysyny nie dali..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Ale Milan został zla(ta)ny  Jedyny pozytyw to mistrz półmetka  Aaa i maszyna jest jednym z dwóch niepokonanych klubów w topowych ligach na wyjeździe. Kto jest drugim? Legia? Polskiej nie liczyłem bo wiadomo że to top topów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Kemp 6,5/10 jest entuzjazm,pasja ale stać ciebie żeby powaliło mnie na kolana jak Carlo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|