|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Nie mów do mnie człowieku  Chodziło mi o kapitana Hooka [img:center] ![[Linked Image from images91.fotosik.pl]](https://images91.fotosik.pl/468/136df20cdbdc2a87med.jpg) [ fotosik.pl][/img]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Nie mów do mnie człowieku  Chodziło mi o kapitana Hooka [img:center] ![[Linked Image from images91.fotosik.pl]](https://images91.fotosik.pl/468/136df20cdbdc2a87med.jpg) [ fotosik.pl][/img] No ten się nie popisał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
to teraz Irek czujesz jakie twoje życie było puste bez naszej ekstraklasy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Jeszcze nie. Za tydzień może być jednak różnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Miał być Jankovic, nie będzie Janovicia. I to nie kwestia pieniędzy, tylko bardzo słabych testów wydolnościowych zawodnika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Akhu jak jeszcze podkreślisz dwa najsłabsze wyniki poszczególnych grajków oraz najlepszy wynik danego quizu to już będzie perfekcja w najdoskonalszym wydaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Coś duży kurs jest na Pogoń-Craxa.
5 zwycięstw z rzędu, gra lider z 12, a właściwie - nie odejmując 5 pkt. - 9 drużyną w tabeli, a tu dają 2,27.
Moim zdaniem za wysoko, ale może o czymś nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Coś duży kurs jest na Pogoń-Craxa.
5 zwycięstw z rzędu, gra lider z 12, a właściwie - nie odejmując 5 pkt. - 9 drużyną w tabeli, a tu dają 2,27.
Moim zdaniem za wysoko, ale może o czymś nie wiem. Bo buki cały czas szacują Pogoń jako drużynę, która ma wyniki ponad stan i nie sugerują się formą i tabelą. Jestem bardzo ciekawy jak zareaguje Cracovia na tę szopkę Probierza. Jak są za nim to w sobotę będą gryźć trawę dużo mocniej niż zwykle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dla Wiślaków, ale nie tylko, ciekawy wywiad z Piotrem Voigtem, sponsorem Wisły w latach 90.
https://www.onet.pl/sport/onetsport/ekstraklasa-wisla-legia-okiem-piotra-voigta-frapujace-wyznania-bylego-sponsora/yv3zgg9,d87b6cc4
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu jak jeszcze podkreślisz dwa najsłabsze wyniki poszczególnych grajków oraz najlepszy wynik danego quizu to już będzie perfekcja w najdoskonalszym wydaniu  Wszystko się da w excelu poza upieczeniem bułki, ale to już Burbi ogarnie. Tylko jest inna kwestia. Przy tych paskach wartości, dorzucenie tych nowych formatowań jest już wg mnie na granicy przejrzystości i sensu. Mogłoby to wyglądać tak: Pozostawiam Wam do oceny, czy tak jest lepiej. Pobawię się jeszcze, jakby to wyglądało rezygnując z tych kolorowych pasków wartości, ale żeby dalej było kolorowy i przyjemnie. Zobaczę co tam wydumam...i czy cokolwiek.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
z takim skillem w excela to u quinca na dzień dobry masz Akhu minimum średnią krajową
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
a ja bym chciał zobaczyć tabelkę bez tych durnych fantasy, prologów i typerów o ! na co to komu, komu to potrzebne
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,161 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,161 Likes: 9 |
moim zdaniem poprzednie bardziej czytelne, ale i tak brawo Akhu za dobra robote 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
z takim skillem w excela to u quinca na dzień dobry masz Akhu minimum średnią krajową a ja bym chciał zobaczyć tabelkę bez tych durnych fantasy, prologów i typerów o ! na co to komu, komu to potrzebne ok, ok, na koniec może się taką wrzuci  moim zdaniem poprzednie bardziej czytelne, ale i tak brawo Akhu za dobra robote  dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Akhu masz jakieś przecieki czy dzisiaj quiz będzie ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|