|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
O kurwa !!! A napisz mu tam, że jak nas nie pozdrowi, to go karnie wypierdolimy, dożywotnio !  Myślę że Conrad z Rafałem już zadziałali w tym względzie  to będzie naprawdę fau pax czy jak to tam się piszę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Mogę to podać, bo nikt nie zagrozi White   Tak wygląda ostatnia rozgrywka ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/kSkMPWY/Screenshot-20210211-124048-Kahoot.jpg) [ ibb.co] Rymo pod zieonym przyciskiem  Cigar się nie zmieścił
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Wygrać z Irkiem też miło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Wygrać z Irkiem też miło  Z Rymo też 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Wygrać z Irkiem też miło  Z Rymo też  Wiadomo...i z TEO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
O kurwa !!! A napisz mu tam, że jak nas nie pozdrowi, to go karnie wypierdolimy, dożywotnio !  Pozdrawiam Cię serdecznie burbonie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Akhu jak będzie następny konkurs to mógłbyś dwie tabelki zrobić. Jedna dla Białego Haczyka i Irka a druga dla reszty. Może by człowiek raz o podium zawalczył 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu jak będzie następny konkurs to mógłbyś dwie tabelki zrobić. Jedna dla Białego Haczyka i Irka a druga dla reszty. Może by człowiek raz o podium zawalczył  To nie jest zły pomysł. Profesjonaliści niech se stworzą SUperligę, a my dalej będziemy w LM
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Wygrać z Irkiem też miło  Z Rymo też  Następne będą szybkie z jednego tematu. Luga polska na pierwszy rzut
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Wygrać z Irkiem też miło  Z Rymo też  Następne będą szybkie z jednego tematu. Luga polska na pierwszy rzut Teraz Puchar! Tylko trzeba dobrze rozstawić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,860 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,860 Likes: 10 |
Komisja rewizyjna nie może działać w 1 osobowym składzie. Burbon wszystko może  Ogłaszam co następuje : Uczestnicy Quizów, zwani dalej uczestnikami, podczas udzielania odpowiedzi, muszą znajdować się na terytorium RP, w przeciwnym razie, zastosowane zostaje, dyscyplinarne wypierdolenie uczestnika, bez możliwości odwołania ! Widzisz haczyk, mówiłem, że załatwię...a tak żeś żałował na tego jacka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Wygrać z Irkiem też miło  Z Rymo też  Następne będą szybkie z jednego tematu. Luga polska na pierwszy rzut Teraz Puchar! Tylko trzeba dobrze rozstawić  Pewnie że tak. Białego z Haczykiem a pod nimi od razu Irek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Komisja rewizyjna nie może działać w 1 osobowym składzie. Burbon wszystko może  Ogłaszam co następuje : Uczestnicy Quizów, zwani dalej uczestnikami, podczas udzielania odpowiedzi, muszą znajdować się na terytorium RP, w przeciwnym razie, zastosowane zostaje, dyscyplinarne wypierdolenie uczestnika, bez możliwości odwołania ! Widzisz haczyk, mówiłem, że załatwię...a tak żeś żałował na tego jacka  
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Komisja rewizyjna nie może działać w 1 osobowym składzie. Burbon wszystko może  Ogłaszam co następuje : Uczestnicy Quizów, zwani dalej uczestnikami, podczas udzielania odpowiedzi, muszą znajdować się na terytorium RP, w przeciwnym razie, zastosowane zostaje, dyscyplinarne wypierdolenie uczestnika, bez możliwości odwołania ! Widzisz haczyk, mówiłem, że załatwię...a tak żeś żałował na tego jacka   
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,860 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,860 Likes: 10 |
O kurwa !!! A napisz mu tam, że jak nas nie pozdrowi, to go karnie wypierdolimy, dożywotnio !  Pozdrawiam Cię serdecznie burbonie  Mam linka, sprawdzę Cię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Co robi oskarżony w tłusty czwartek?
Je pączki z adwokatem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Komisja rewizyjna nie może działać w 1 osobowym składzie. Burbon wszystko może  Ogłaszam co następuje : Uczestnicy Quizów, zwani dalej uczestnikami, podczas udzielania odpowiedzi, muszą znajdować się na terytorium RP, w przeciwnym razie, zastosowane zostaje, dyscyplinarne wypierdolenie uczestnika, bez możliwości odwołania ! Widzisz haczyk, mówiłem, że załatwię...a tak żeś żałował na tego jacka  ale panie, lockdown jest. Gdyby nie to, to bym przyjechał, przysięgam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Dziękuję wszystkim za gratulacje, dziękuję rodzinie. Gdyby nie jej wsparcie to nie miałbym czasu na treningi. Pracodawcy też dziękuję, gdyby nie on to też pewnie nie miałbym czasu. Rywalom też dziękuję i gratuluję, byliście nieźli. Organizatorowi za poświęcony czas, sekretarzowi za te bajery w Excelu i kibicom za kibicowanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,860 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,860 Likes: 10 |
Panie Łajt..wyraźnie napisano... bez możliwości odwołania !!!! Widzisz haczyk..przyznał się 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|