|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
zły dobór kapitana będzie mnie trochę kosztował. U Ciebie zły dobór C to rzadkość najgorsze, że tym razem też było blisko zmiany w ostatnim momencie. Cóż, teraz mogę sobie popierdolić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
White, 2-3 nadal w grze  Niby tak, ale nie do końca. Niech bts chociaż robią
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851 Likes: 10 |
Marciniak to nasz najlepszy sędzia. Czasem wkurwia. Tak jak Akagi napisał. Jest bard@o pewny siebie. Ale to nie zmienia faktu że przewyżs@a innych. co Ty kurwa Teoś?? Zy nie masz na klawiaturze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Biczyk lista
forum nie czytasz
zapamiętaj kobieta ciebie zostawi ,przyjaciel ale forum nigdy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Conrad zatrudnił Burbona w roli cenzora 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
zły dobór kapitana będzie mnie trochę kosztował. U Ciebie zły dobór C to rzadkość najgorsze, że tym razem też było blisko zmiany w ostatnim momencie. Cóż, teraz mogę sobie popierdolić. Wszyscy znamy to uczucie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851 Likes: 10 |
I tego się trzymajmy Biczyk. Jak tam zaręczyny? Na plus? +  wyluzuj Teoś..to były, zaręczyny prawej ręki z lewą..na kasę łydeczka nie poszła..liczy się wnętrze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk lista
forum nie czytasz
zapamiętaj kobieta ciebie zostawi ,przyjaciel ale forum nigdy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851 Likes: 10 |
Każdy może zinterpretować jak chce dlatego dałem trzy kropki podaj chociaż 35 interpretacji tych trzech kropek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ale ten Everton to cieniasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
teraz trzeba się przed burbonem tłumaczyć z każdego wpisu na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Każdy może zinterpretować jak chce dlatego dałem trzy kropki podaj chociaż 35 interpretacji tych trzech kropek No na przykład pierwsza z brzegu: Widzew, Widzew, łódzki Widzew...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851 Likes: 10 |
Zarobki kopaczy 2020
Legia Warszawa:
Artur Jędrzejczyk - 200 tysięcy zł Domagoj Antolić - 150 tysięcy zł Marko Vesović - 113 tysięcy zł Arvydas Novikovas - 100 tysięcy zł Radosław Cierzniak - 60 tysięcy zł Paweł Stolarski - 60 tysięcy zł Igor Lewczuk - 60 tysięcy zł Mateusz Wieteska - 40 tysięcy zł Michał Karbownik 12 tysięcy miesięcznie
Arka Gdynia:
Marko Vejinović - 120 tysięcy zł Fabian Serrarens - 60 tysięcy zł Azer Busuladzić - 60 tysięcy zł Michał Nalepa - 40 tysięcy zł Pavels Steinbors - 50 tysięcy zł Goran Cvijanović - 40 tysięcy złotych
Lech Poznań:
Christian Gytkjaer - 120 tysięcy zł Robert Gumny - 50 tysięcy zł, Kamil Jóźwiak - 50 tysięcy zł Tymoteusz Puchacz - 35 tysięcy zł
Lechia Gdańsk:
Dusan Kuciak - 80 tysięcy zł Filip Mladenović - 68 tysięcy zł Jarosław Kubicki - 40 tysięcy zł Karol Fila - 30 tysięcy zł Jakub Arak - 20 tysięcy zł
Jagiellonia Białystok:
Ivan Runje - 90 tysięcy zł Taras Romanczuk - 60 tysięcy zł Maciej Makuszewski - 30 tysięcy zł
Zagłębie Lubin:
Filip Starzyński - 115 tysięcy zł Damjan Bohar - 40 tysięcy zł Sasa Zivec - 40 tysięcy zł
Wisła Kraków:
Rafał Janicki - 50 tysięcy zł Maciej Sadlok - 50 tysięcy zł Sadlok jakoś przeżyje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851 Likes: 10 |
Każdy może zinterpretować jak chce dlatego dałem trzy kropki podaj chociaż 35 interpretacji tych trzech kropek No na przykład pierwsza z brzegu: Widzew, Widzew, łódzki Widzew... poczekaj..jestem kilka stron wstecz..przyjdzie pora na twój post
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Każdy może zinterpretować jak chce dlatego dałem trzy kropki podaj chociaż 35 interpretacji tych trzech kropek No na przykład pierwsza z brzegu: Widzew, Widzew, łódzki Widzew... poczekaj..jestem kilka stron wstecz..przyjdzie pora na twój post 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851 Likes: 10 |
Poszedł quiz na 2 kolejkę
Łatwy
Powodzenia Dziwne, wchodzę w linka i chce ode mnie jakiś pin. Ma ktoś jeszcze problem, czy tylko u mnie jest coś nie tak? Dziwne Wszyscy, którzy mają pierwszą turę mają ten problem. Zaraz jeszcze raz link wyśle może są jakieś skargi i zażalenia ..będziemy się odwoływać! Piszcie na priv..nie jest drogo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,851 Likes: 10 |
Stempniewski i jego baśnie Andersena Ale zna przepisy w piłkę nożną, załączniki, naszynal bord, fryzjera, wita Żelasko. Styknie. Pan Witek to była postać. Pierdolił nam kocopoły latami. Słuchaliśmy jak kazania na komunii. Nikt przez chwilę nawet nie pomyślał, że to wszystko to jedna wielka fikcja. kiedyś jadłem z nim kurczaka z różna, gdzieś na trasie..bardzo miły, sympatyczny człowiek. Pozdro Witek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
Każdy może zinterpretować jak chce dlatego dałem trzy kropki podaj chociaż 35 interpretacji tych trzech kropek No na przykład pierwsza z brzegu: Widzew, Widzew, łódzki Widzew... poczekaj..jestem kilka stron wstecz..przyjdzie pora na twój post młodzież patrzy i się uczy i Ty biczu też
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|