|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
chłopaki potrzebuję pomocy.Muszę miec spis wszystkich aktualnych wójtów a na stronie pkw są oni wymieszani z burmistrzami i kimś tam jeszcze ;/ ...plis pomocy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
samej listy wojtów to chyba nigdzie nie ma, ale na tej liście można rozpoznać kto jest kto, tam gdzie jest skrót m. to burmistrz lub prezydent, skrót gm. - wójt
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
samej listy wojtów to chyba nigdzie nie ma, ale na tej liście można rozpoznać kto jest kto, tam gdzie jest skrót m. to burmistrz lub prezydent, skrót gm. - wójt aha dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> o to mi chodziło ps.hehe a szef kazał mi jeszcze wypisać czy kontynułują kadencję czy po raz pierwszy wygrali hehe ale tego to już nie zamierzam robić
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mam ten sam problem: czy kontynuują czy są nowowybrani.
Czyzbys pracował w bankowosci lub w ubezpieczeniach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
hehe nie w ministerstwie. ale stary daruj to sobie to jest robota na pare ładnych dni w końcu wójtów jest nie mniej niż 1500 (tak mi sie wydaje),,,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Napisz maila do MSWiA tam powinni wiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka