|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,163 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,163 Likes: 19 |
chude też może być seksi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,163 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,163 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
2.00 na bramkę WestHamu. Nie wierzę w czyste konto City dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Vinc słyszałeś że jedyne kino we wsi chcą zamknąć  Byłem ze 3 razy, w żadnym przypadku frekwencja 20 osób nie przekroczyła
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Widzę że rozdanie Oscarów znowu. Dzięki wszystkim za rywalizację i organizatorowi i sekretarzowi oczywiście tez. I jeśli jest możliwość chciałbym zaapelować o przeniesienie mojej nagrody na organizatora. Nie żebym gardził czy coś ale zapowiada się że dopiero w lecie mógłbym skosztować sponsorskich frykasów to bez sensu żeby się tyle czasu marnowało. Mam nadzieję że regulamin przewiduje taka opcje. Serdecznie pozdrawiam sponsora
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,571
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,571 |
2.00 na bramkę WestHamu. Nie wierzę w czyste konto City dzisiaj zmęczeni po LM?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,163 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,163 Likes: 19 |
Vinc słyszałeś że jedyne kino we wsi chcą zamknąć  Byłem ze 3 razy, w żadnym przypadku frekwencja 20 osób nie przekroczyła nie zawsze się na film idzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Vinc słyszałeś że jedyne kino we wsi chcą zamknąć  Byłem ze 3 razy, w żadnym przypadku frekwencja 20 osób nie przekroczyła to nie znaczy, że trzeba zamknąć, gdzie teraz te 19 osób ma iść... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
2.00 na bramkę WestHamu. Nie wierzę w czyste konto City dzisiaj zmęczeni po LM? Nie? West ham to nie ogórki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Łajcie co z Małysza poszło?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Ehh musisz mnie Akhu wcześniej informować. Dawaj Akhu szybko co masz to skopiuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ehh musisz mnie Akhu wcześniej informować. Dawaj Akhu szybko co masz to skopiuje Sato - Sadreev 1 Huber - Nazarov 1 Lanisek - Lindvik 1 Ale jako że nie wierzę w sukces w tej dyscyplinie to dałem symbolicznie za 35zł. Tak tylko dla zasady 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Ehh musisz mnie Akhu wcześniej informować. Dawaj Akhu szybko co masz to skopiuje Sato - Sadreev 1 Huber - Nazarov 1 Lanisek - Lindvik 1 Ale jako że nie wierzę w sukces w tej dyscyplinie to dałem symbolicznie za 35zł. Tak tylko dla zasady  No kiedyś trzeba trafić tego Małysza. Zająłem wygodne miejsce na wózku. Boks
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ehh musisz mnie Akhu wcześniej informować. Dawaj Akhu szybko co masz to skopiuje Sato - Sadreev 1 Huber - Nazarov 1 Lanisek - Lindvik 1 Ale jako że nie wierzę w sukces w tej dyscyplinie to dałem symbolicznie za 35zł. Tak tylko dla zasady  No kiedyś trzeba trafić tego Małysza. Zająłem wygodne miejsce na wózku. Boks boks boks
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
SPEZIA (4-3-3): Provedel; Vignali, Ismajli, Erlic, Bastoni; Estevez, Ricci, Maggiore; Gyasi, Agudelo, Saponara. All. Italiano
PARMA (4-3-3): Sepe; Conti, Osorio, Gagliolo, Pezzella; Kucka, Hernani, Kurtic; Karamoh, Cornelius, Mihaila. All. D'Aversa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Oficjalne gratulacje Haczyk  Podziekowania dla wszystkich uczestników, organizatorów i sponsorów  W dalszym ciągu zastanawia mnie brak nowych twarzy. Takiego Conrada bym chętnie zobaczył w pojedynku z Rafałem. Albo Holenderkę Łukaszem. Po byłby mecz na szczycie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,571
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,571 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|