|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 142
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 142 |
Gdzie mogę znaleźć crack do tego edytora stron. Zostało już mi tylko 10 otwarć programu. Jeżeli ktoś takiego cracka ma to bardzo proszę o przesłanie mi go na maila. Byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuje Maaarcin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> maaarcin@interia.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Po pierwsze: Jestes Moderatorem wiec inni od Ciebie powinni brac przyklad- i temat wg. mnie powinien znalezc sie w innej kategorii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A odnosnie Pajaczka wpisz dane :
Licencja dla: BUTTHEAD, Klucz odblokowywujacy: 0723CBC927m8e674, Typ licencji: Stanowiskowa, Liczba kopii: 999
Pozdrawiam Szakal
|
|
|
Link skopiowany do schowka