|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
ciekawe co to było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527 Likes: 10 |
Biczu kiedy jedziesz CFC obejrzeć na żywo? jak będą wpuszczać kibiców  Kiedyś z kumplami rozkminialismy czy dałoby się na weekendzik polecieć do Anglii na premiership. Nawet w 1 dzień dałoby się obrócić;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
ja wiem ? Fonseca posyła w bój co ma najlepsze Nie ma Maciniego, Mikhiego, Veretouta, Pellegriniego i El Szarawiego Tak tak, chodziło mi o "dostępnych ". Biorąc pod uwagę wynik pierwszego meczu i nadchodzący niedzielny bój, teoretycznie mógłby dać innym pograć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Biczu kiedy jedziesz CFC obejrzeć na żywo? jak będą wpuszczać kibiców  Kiedyś z kumplami rozkminialismy czy dałoby się na weekendzik polecieć do Anglii na premiership. Nawet w 1 dzień dałoby się obrócić;) też miałem taki plan kiedyś tam trudno o kupno biletu bez membershipa chyba...ktoś się zna? Łajt?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Biczu kiedy jedziesz CFC obejrzeć na żywo? jak będą wpuszczać kibiców  Kiedyś z kumplami rozkminialismy czy dałoby się na weekendzik polecieć do Anglii na premiership. Nawet w 1 dzień dałoby się obrócić;) też miałem taki plan kiedyś tam trudno o kupno biletu bez membershipa chyba...ktoś się zna? Łajt? Da radę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,294 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,294 Likes: 2 |
Forty w pin up sypnęli bonusem 125% do 300eu dla spragnionych, ale TY! chyba nie lubisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
ASA Women Hapoel Be'er Sheva Women hc -1.5 @1.80 (0:0 w 10 min) 3/10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Forty w pin up sypnęli bonusem 125% do 300eu dla spragnionych, ale TY! chyba nie lubisz. nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527 Likes: 10 |
Forty jedziesz na gołą zośke?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,462 |
Biczu kiedy jedziesz CFC obejrzeć na żywo? jak będą wpuszczać kibiców  Kiedyś z kumplami rozkminialismy czy dałoby się na weekendzik polecieć do Anglii na premiership. Nawet w 1 dzień dałoby się obrócić;) chyba nie z chi-town 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Biczu kiedy jedziesz CFC obejrzeć na żywo? jak będą wpuszczać kibiców  Kiedyś z kumplami rozkminialismy czy dałoby się na weekendzik polecieć do Anglii na premiership. Nawet w 1 dzień dałoby się obrócić;) też miałem taki plan kiedyś tam trudno o kupno biletu bez membershipa chyba...ktoś się zna? Łajt? Wstyd się przyznać ale tylko raz na Wembley na Anglia - Włochy byłem. Jeśli chodzi o premiership to robiłem jakoś pod koniec 17/18 przegląd Londyńskich klubow i pamiętam że akurat na Chelsea udałoby się wejść wtedy na spokoju. Z reszta chyba było gorzej Ale koniec końcow i tak nie poszedłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,954 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,954 Likes: 19 |
ja mieszkałam 10 minet od Anfield nie było szans żeby na ligowy wejść
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527 Likes: 10 |
Byłeś tam kiedyś? Ponoć Goła istnieje od lat 60
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,527 Likes: 10 |
Sylvia dostałaś wiadomość?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,954 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,954 Likes: 19 |
na londyńskie spokojnie wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Wstyd się przyznać ale tylko raz na Wembley na Anglia - Włochy byłem. Jeśli chodzi o premiership to robiłem jakoś pod koniec 17/18 przegląd Londyńskich klubow i pamiętam że akurat na Chelsea udałoby się wejść wtedy na spokoju. Z reszta chyba było gorzej Ale koniec końcow i tak nie poszedłem ja mieszkałam 10 minet od Anfield nie było szans żeby na ligowy wejść No właśnie czyli nie jest kolorowo. A teraz będzie pewnie jeszcze trudniej. Ale i tak Mediolan ciekawszy kierunek, a tam bilety bez problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Byłeś tam kiedyś? Ponoć Goła istnieje od lat 60 raczej od 100 lat
|
|
|
Link skopiowany do schowka