|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
wystarczyło ponarzekać i jest set
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19 |
Wstyd się przyznać ale tylko raz na Wembley na Anglia - Włochy byłem. Jeśli chodzi o premiership to robiłem jakoś pod koniec 17/18 przegląd Londyńskich klubow i pamiętam że akurat na Chelsea udałoby się wejść wtedy na spokoju. Z reszta chyba było gorzej Ale koniec końcow i tak nie poszedłem ja mieszkałam 10 minet od Anfield nie było szans żeby na ligowy wejść No właśnie czyli nie jest kolorowo. A teraz będzie pewnie jeszcze trudniej. Ale i tak Mediolan ciekawszy kierunek, a tam bilety bez problemu  Na INTER to się prosili ale nikt nie chciał iść 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Wstyd się przyznać ale tylko raz na Wembley na Anglia - Włochy byłem. Jeśli chodzi o premiership to robiłem jakoś pod koniec 17/18 przegląd Londyńskich klubow i pamiętam że akurat na Chelsea udałoby się wejść wtedy na spokoju. Z reszta chyba było gorzej Ale koniec końcow i tak nie poszedłem ja mieszkałam 10 minet od Anfield nie było szans żeby na ligowy wejść No właśnie czyli nie jest kolorowo. A teraz będzie pewnie jeszcze trudniej. Ale i tak Mediolan ciekawszy kierunek, a tam bilety bez problemu  Na INTER to się prosili ale nikt nie chciał iść  głupota ludzka już dawno przestała mnie dziwić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
Wstyd się przyznać ale tylko raz na Wembley na Anglia - Włochy byłem. 1997?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Sporo osób na forum, z których większość rozmyśla, kiedy Biczyk wklei weekendowe kupony. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19 |
ja byłam jak nam rudy 3 puknął za Wójta a potem na finale igrzysk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19 |
Najciekawszym elementem oferty jest jednak cena wywoławcza – 80 tys. GBP, czyli równowartość ok. 430 tys. PLN. nawet bym się nie zastanawiała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ale jak widać Ska Petersburg krzyżuje plany Dynamo Moskwa bardzo silne nawet w zasadniczym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Chociaż to hokej Trzy minuty i może być 3-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
ASA Women Hapoel Be'er Sheva Women hc -1.5 @1.80 (0:0 w 10 min) 3/10 ASA win 1st half @1,96 Jedziemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
no mnie bardziej chodzi o te połówke banknotu kolumbijskigo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Wstyd się przyznać ale tylko raz na Wembley na Anglia - Włochy byłem. 1997? Chwilę po tym. W 2018
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Wstyd się przyznać ale tylko raz na Wembley na Anglia - Włochy byłem. 1997? Chwilę po tym. W 2018 ooo, czyli widziałeś na żywo Interistę... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
A ja widziałem na żywo wszystkich, Drewnopulosa, CR7 i Mesjasza.
Będę mógł się wnukom chwalić.
Jak dożyję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,016 Likes: 19 |
wtedy akurat nikt z INTERu nie grał 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|