|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399 Likes: 19 |
no ale wiadomka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
No to już znam tę niezależność...szkoda strzępić. Ja se już wpiszę zero
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Mnie tam żaden kazim nie interesuje.Za uzycie tego słowa powinien być ban na tym forum. widzisz to Burbon? juz nawet bany chca rozdawac za wspomnienie o Kazimie  nie znam nikogo, kto by bany rozdawał, za to..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
no ale wiadomka  Tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
właśnie teraz, właśnie w tej chwili taka myśl, taka zaduma, wyobraźń jak to wygrywam konkurs. Od sponsora dostaję to słoiki Wtedy zabieram latającą ze słoikami sponsora na biwako-piknik. Ojjj na pewno ugotuje mi coś pysznego! No a ja, wiadoma sprawa, że się jakoś odwdzięczę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
a są jakieś bonusy za kablowanie?  zapytaj się Kretola on jest w tym ekspertem  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399 Likes: 19 |
właśnie teraz, właśnie w tej chwili taka myśl, taka zaduma, wyobraźń jak to wygrywam konkurs. Od sponsora dostaję to słoiki Wtedy zabieram Burbona ze swoimi słoikami Hultaja na biwako-piknik. Ojjj na pewno ugotuje mi coś pysznego! No a ja, wiadoma sprawa, że się jakoś odwdzięczę  wiadomka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
właśnie teraz, właśnie w tej chwili taka myśl, taka zaduma, wyobraźń jak to wygrywam konkurs. Od sponsora dostaję to słoiki Wtedy zabieram latającą ze słoikami sponsora na biwako-piknik. Ojjj na pewno ugotuje mi coś pysznego! No a ja, wiadoma sprawa, że się jakoś odwdzięczę  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
właśnie teraz, właśnie w tej chwili taka myśl, taka zaduma, wyobraźń jak to wygrywam konkurs. Od sponsora dostaję to słoiki Wtedy zabieram Burbona ze swoimi słoikami Hultaja na biwako-piknik. Ojjj na pewno ugotuje mi coś pysznego! No a ja, wiadoma sprawa, że się jakoś odwdzięczę  wiadomka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
No to już znam tę niezależność...szkoda strzępić. Ja se już wpiszę zero Se ??? No jak tu kurwa ma być dobrze..rynce opadują..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399 Likes: 19 |
zaczyna się od rąk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399 Likes: 19 |
albo rync w podpabianickiej gwarze 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
No to już znam tę niezależność...szkoda strzępić. Ja se już wpiszę zero Se ??? No jak tu kurwa ma być dobrze..rynce opadują.. Tak, se
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
"Znienawidzony przez językoznawców o inklinacji preskryptywicznej i napiętnowany przez osoby pretendujące do miana wykształconych, zaimek „se” jest jedną z ciekawszych form obecnych we współczesnej polszczyźnie."
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
"Znienawidzony przez językoznawców o inklinacji preskryptywicznej i napiętnowany przez osoby pretendujące do miana wykształconych, zaimek „se” jest jedną z ciekawszych form obecnych we współczesnej polszczyźnie." o kuzwa!!nie masz polskiego tłumaczenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
albo rync w podpabianickiej gwarze  w twojej chyba..bo tego, nie da sie podciągnąć pod żadną gwarę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
No ja jutro w bramie mam spotkanie.To bym może błysną jakąs mądrością z jezykoznawstwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399 Likes: 19 |
po 3 duchu wszyscy będziecie ekspertami we wszystkim 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
"Znienawidzony przez językoznawców o inklinacji preskryptywicznej i napiętnowany przez osoby pretendujące do miana wykształconych, zaimek „se” jest jedną z ciekawszych form obecnych we współczesnej polszczyźnie." o kuzwa!!nie masz polskiego tłumaczenia? Se znajdź
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|