|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
a w Gdańsku atak zimy, TEO miał cynk, że się pogoda zmieni
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
Surma też musiał coś wiedzieć, bo jak go przed meczem zobaczyłem to myślałem, że szykuje się na jakąś transmisję z koła podbiegunowego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
Wilki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Holenderka Ty się nie boisz jechać do stada jurnych buchajów? Sensei to jednak przyjeżdżasz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
Może 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Akagi mam inne zdanie odnośnie Gvilii. Powinni go zostawić. Solidny grajek. Nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Czy w pierwszym składzie czy z ławki. Niby tak, ale jest problem. Ślisz w przyszłym sezonie straci już status młodzieżowca i kogoś będzie trzeba mieć w zanadrzu. Choćby Kisiel może takim być, a to defensywny pomocnik. Poza tym, jak już wspomniałem, jest kwestia wysokości kontraktu Gruzina, co w obecnej sytuacji nie jest bez znaczenia. Bramkarz młodzieżowiec i problem rozwiązany. Gvila Gvilą ale czemu jeszcze nie są przedłużone kontrakty Vesovica i Wszołka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Wilki  to nie ludzie...to
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Akagi mam inne zdanie odnośnie Gvilii. Powinni go zostawić. Solidny grajek. Nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Czy w pierwszym składzie czy z ławki. Niby tak, ale jest problem. Ślisz w przyszłym sezonie straci już status młodzieżowca i kogoś będzie trzeba mieć w zanadrzu. Choćby Kisiel może takim być, a to defensywny pomocnik. Poza tym, jak już wspomniałem, jest kwestia wysokości kontraktu Gruzina, co w obecnej sytuacji nie jest bez znaczenia. Bramkarz młodzieżowiec i problem rozwiązany. Gvila Gvilą ale czemu jeszcze nie są przedłużone kontrakty Vesovica i Wszołka? z obecną obroną Legia Europy nie podbije
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
Akagi mam inne zdanie odnośnie Gvilii. Powinni go zostawić. Solidny grajek. Nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Czy w pierwszym składzie czy z ławki. Niby tak, ale jest problem. Ślisz w przyszłym sezonie straci już status młodzieżowca i kogoś będzie trzeba mieć w zanadrzu. Choćby Kisiel może takim być, a to defensywny pomocnik. Poza tym, jak już wspomniałem, jest kwestia wysokości kontraktu Gruzina, co w obecnej sytuacji nie jest bez znaczenia. Bramkarz młodzieżowiec i problem rozwiązany. Gvila Gvilą ale czemu jeszcze nie są przedłużone kontrakty Vesovica i Wszołka? z Wszołkiem to jakaś grubsza sprawa, niby Jura dobrze sobie radzi na wahadle ale problemem L są obrońcy więc jak z niego zrobi się środkowego to znowu braknie kogoś na skrzydle
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Bramkarz młodzieżowiec i problem rozwiązany. Gvila Gvilą ale czemu jeszcze nie są przedłużone kontrakty Vesovica i Wszołka? Vesovic za dwa tygodnie wchodzi już w pełne obciążenia treningowe. Jednak po tak długiej przerwie w graniu, jego forma jest zagadką, a kontrakt to ponad 400 tys. netto i w sierpniu będzie miał 30 lat. Wszołek pewnie odejdzie, ale pozbycie się dwóch dobrych wahadeł przed eliminacjami pucharów, to ryzyko jakościowe na prawej stronie. Zobaczymy co czas przyniesie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,290 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,290 Likes: 19 |
Może  bo uwierzę do Vegas dupy nie chciałeś ruszyć a na zlot przylecisz co już Cie potem nie wpuszczą tam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
nie mam eleven1 , stream do bareczki jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Może  bo uwierzę do Vegas dupy nie chciałeś ruszyć a na zlot przylecisz co już Cie potem nie wpuszczą tam  dla Ciebie rzuci wszystko i przyjedzie nawet jak nie będzie mógł wrócić  prawda Sensi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,290 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,290 Likes: 19 |
nie mam eleven1 , stream do bareczki jest? tak
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|