Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 101 z 120 1 2 99 100 101 102 103 119 120
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Miało być dłuższe ale zaraz Akhu by o streszczenie prosił

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
W tym wypadku z chęcią bym przeczytal dłuższe. Ja jestem ciagle w szoku tym co odstawili. Tak w jak w poprzednim sezonie covid i lockdown zepsul koncowke rozgrywek tak w tym zrobiły to same kluby.

Mistrzem Włoch Atalanta, szkoda grac dalej

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Jak dobrze, że już we wtorek kolejne mecze najlepszej ligi świata, bo już niedobrze się robi od Superligi.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
ja to streszczę - jebać superligę zle

dzień dobry

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Jeszcze jedna kwestia mi przyszła do głowy. Może im neutralny kibic niespecjalnie potrzebny, może wystarczą ci skupieni wokół wymienionych klubów ?
Akhu to kibic-romantyk, jego nie kupią. Ale jaki % stanowi on a jaki reszta ?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by wHiTe_StAr
Jeszcze jedna kwestia mi przyszła do głowy. Może im neutralny kibic niespecjalnie potrzebny, może wystarczą ci skupieni wokół wymienionych klubów ?
Akhu to kibic-romantyk, jego nie kupią. Ale jaki % stanowi on a jaki reszta ?
Jestem ciekawy wlasnie co na to kibice. Czekam na oswiadczenie ultrasów Interu czy oni sie godza na porzucenie krajowego podworka dla jednorazowego wyskoku po kase. Wydaje mi si ze stanowisko bdzie podobne do mojego ale moze tylko mi sie wydaje

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Kura
Jak dobrze, że już we wtorek kolejne mecze najlepszej ligi świata, bo już niedobrze się robi od Superligi.
Rozszerzamy ekstraklasę do 22/24 ekip, gramy w środku tygodnia, dzielimy punkty na 3 żeby zachować emocje. Dla najlepszych uczestnictwo w pucharze grupy Wyszehradzkiej i cześć

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
zróbmy play-off'y, jak w NBA boks

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
albo polską Superligę hmm

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858
Likes: 10
Czyli, może być, że za Interem..tylko romantycy..

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
I trzeba by jeszcze przywrócić ten znamienity puchar Ekstraklasy. Ależ to były emocje w środku tygodnia.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Kadry tez beda ciekawie wygladac bez kopaczy z tej pseudo ligi

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by Kura
Jak dobrze, że już we wtorek kolejne mecze najlepszej ligi świata, bo już niedobrze się robi od Superligi.
Rozszerzamy ekstraklasę do 22/24 ekip, gramy w środku tygodnia, dzielimy punkty na 3 żeby zachować emocje. Dla najlepszych uczestnictwo w pucharze grupy Wyszehradzkiej i cześć

i to jest pomysł smile

Dołączył: May 2001
Posty: 31,407
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,407
Likes: 2
Originally Posted by Akhu
Jestem ciekawy wlasnie co na to kibice. Czekam na oswiadczenie ultrasów Interu czy oni sie godza na porzucenie krajowego podworka dla jednorazowego wyskoku po kase. Wydaje mi si ze stanowisko bdzie podobne do mojego ale moze tylko mi sie wydaje
nie wydaje mi sie aby porzucali krajowe rozgrywki

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
No oni nie porzucą, to ich wyrzuca

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by forty
Originally Posted by Akhu
Jestem ciekawy wlasnie co na to kibice. Czekam na oswiadczenie ultrasów Interu czy oni sie godza na porzucenie krajowego podworka dla jednorazowego wyskoku po kase. Wydaje mi si ze stanowisko bdzie podobne do mojego ale moze tylko mi sie wydaje
nie wydaje mi sie aby porzucali krajowe rozgrywki
Oni nie porzucają ale krajowe rozgrywki porzucają ich.
Przynajmniej na ten moment

Dołączył: May 2001
Posty: 31,407
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,407
Likes: 2
Mi tam superliga nie przeszkadza.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by forty
Mi tam superliga nie przeszkadza.
bo Ty sie nie interesujesz ani ligami ani LM

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Jeszcze niech napisza ze mecze Superligi beda rozgrywane we wczesnych godzinach zeby skosny azjata nie musial po nocach siedziec.


Wyjebac z lig wszystkie te kluby.

Daje gora dea sezony i wroca z podkulonym ogonem jak ich zbojkotuje pol Europy z kibicami na czele.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
coś grać trzeba! [efortuna.pl]

boks to dobry kupon jest, elegancki boks

Strona 101 z 120 1 2 99 100 101 102 103 119 120

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, rymoholik, burbon, forty, Lukasz111, alfa), 1,514 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,264
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1