|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Miało być dłuższe ale zaraz Akhu by o streszczenie prosił
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
W tym wypadku z chęcią bym przeczytal dłuższe. Ja jestem ciagle w szoku tym co odstawili. Tak w jak w poprzednim sezonie covid i lockdown zepsul koncowke rozgrywek tak w tym zrobiły to same kluby.
Mistrzem Włoch Atalanta, szkoda grac dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jak dobrze, że już we wtorek kolejne mecze najlepszej ligi świata, bo już niedobrze się robi od Superligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
ja to streszczę - jebać superligę  dzień dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Jeszcze jedna kwestia mi przyszła do głowy. Może im neutralny kibic niespecjalnie potrzebny, może wystarczą ci skupieni wokół wymienionych klubów ? Akhu to kibic-romantyk, jego nie kupią. Ale jaki % stanowi on a jaki reszta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jeszcze jedna kwestia mi przyszła do głowy. Może im neutralny kibic niespecjalnie potrzebny, może wystarczą ci skupieni wokół wymienionych klubów ? Akhu to kibic-romantyk, jego nie kupią. Ale jaki % stanowi on a jaki reszta ? Jestem ciekawy wlasnie co na to kibice. Czekam na oswiadczenie ultrasów Interu czy oni sie godza na porzucenie krajowego podworka dla jednorazowego wyskoku po kase. Wydaje mi si ze stanowisko bdzie podobne do mojego ale moze tylko mi sie wydaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Jak dobrze, że już we wtorek kolejne mecze najlepszej ligi świata, bo już niedobrze się robi od Superligi. Rozszerzamy ekstraklasę do 22/24 ekip, gramy w środku tygodnia, dzielimy punkty na 3 żeby zachować emocje. Dla najlepszych uczestnictwo w pucharze grupy Wyszehradzkiej i cześć
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
zróbmy play-off'y, jak w NBA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
albo polską Superligę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Czyli, może być, że za Interem..tylko romantycy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
I trzeba by jeszcze przywrócić ten znamienity puchar Ekstraklasy. Ależ to były emocje w środku tygodnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Kadry tez beda ciekawie wygladac bez kopaczy z tej pseudo ligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jak dobrze, że już we wtorek kolejne mecze najlepszej ligi świata, bo już niedobrze się robi od Superligi. Rozszerzamy ekstraklasę do 22/24 ekip, gramy w środku tygodnia, dzielimy punkty na 3 żeby zachować emocje. Dla najlepszych uczestnictwo w pucharze grupy Wyszehradzkiej i cześć i to jest pomysł 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
Jestem ciekawy wlasnie co na to kibice. Czekam na oswiadczenie ultrasów Interu czy oni sie godza na porzucenie krajowego podworka dla jednorazowego wyskoku po kase. Wydaje mi si ze stanowisko bdzie podobne do mojego ale moze tylko mi sie wydaje nie wydaje mi sie aby porzucali krajowe rozgrywki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
No oni nie porzucą, to ich wyrzuca
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Jestem ciekawy wlasnie co na to kibice. Czekam na oswiadczenie ultrasów Interu czy oni sie godza na porzucenie krajowego podworka dla jednorazowego wyskoku po kase. Wydaje mi si ze stanowisko bdzie podobne do mojego ale moze tylko mi sie wydaje nie wydaje mi sie aby porzucali krajowe rozgrywki Oni nie porzucają ale krajowe rozgrywki porzucają ich. Przynajmniej na ten moment
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
Mi tam superliga nie przeszkadza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Mi tam superliga nie przeszkadza. bo Ty sie nie interesujesz ani ligami ani LM
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Jeszcze niech napisza ze mecze Superligi beda rozgrywane we wczesnych godzinach zeby skosny azjata nie musial po nocach siedziec.
Wyjebac z lig wszystkie te kluby.
Daje gora dea sezony i wroca z podkulonym ogonem jak ich zbojkotuje pol Europy z kibicami na czele.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
coś grać trzeba! [ efortuna.pl]  to dobry kupon jest, elegancki 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|