Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 119 z 120 1 2 117 118 119 120
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
https://twitter.com/LUFC/status/1384203873653465094

ale już od dawna były ploty, że jak się nie dogadają z uefa z pieniędzmi to będzie nowa liga czy cos tam podobnego

pilka sie skonczyla jak masowo kluby zaczeli wykupywac araby,chinole, amerykance, ruskie

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Originally Posted by Akhu
Biszop raz na rok ale jak juz napisze to tylko przyklasnąć smile
mógłbyś streścić w kilku zdaniach, bo kurwa ci na "B" nie potrafią krótko..( druga "i")

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
[Linked Image from i.imgur.com]

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
truskawki w badenii

opakowanie: 0,8kg/0,5kg/0,4kg
cena: 3,99e/0,99 promo, inaczej to 1,39/2,99e
pochodzenie: hiszpania/grecja maroko, hiszpania/niemcy

pacyfista, u Ciebie jak z cenami, warto na brema jechać?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
jeszcze jestem w domu Ojro

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Akhu
Biszop raz na rok ale jak juz napisze to tylko przyklasnąć smile
mógłbyś streścić w kilku zdaniach, bo kurwa ci na "B" nie potrafią krótko..( druga "i")
Biszopowi chodzi o to, że Perez uprawia demagogie aby lud łatwiej kupil ten ich populizm

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia w tym całym cyrku. Co tak naprawdę stanowi o prestiżu danych rozgrywek ?
Zapewne jest składowa wielu czynników, ale myślę że długoletnia tradycja stanowi ich główny składnik.
Każdy piłkarz teraz mówi że za gówniarza śnił o Lidze Mistrzów a cynicy odpierają że teraz będą śnić o Superlidze. Ale to jest bzdura.
Przecież to nie jest tak że Szejkowie zrobią sobie Copa del sol w lipcu , zaproszą Reale, Barcelony, wrzucą 150 tryliardów do puli nagród i nagle dla Ronaldo, Messiego to stanie się największym celem w karierze, a miliony zasiądą przed telewizorami.
Kogo obchodzą jakieś klubowe mistrzostwa świata FIFA w jakimś Dubaju czy innym Katarze ? W teorii wszystko powinno grać. Pieniądze są, impreza skupia klubowych mistrzów kontynentów. A jest jak jest.
To nie jest rzecz którą da się przeliczyć na cyferki do Excela. Nie ma wzoru który określi oglądalność meczu Real - Liverpool w superlidze, na podstawie ostatniej oglądalności meczu ćwierćfinałowego w Lidze Mistrzów.
I mocno kibicuje żeby tu im się te wszystkie cyferki wywaliły na ryj.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Akhu
Biszop raz na rok ale jak juz napisze to tylko przyklasnąć smile
mógłbyś streścić w kilku zdaniach, bo kurwa ci na "B" nie potrafią krótko..( druga "i")
Biszopowi chodzi o to, że Perez uprawia demagogie aby lud łatwiej kupil ten ich populizm


skrócił ale użył słów których połowa forum nie zrozumie i chuj trzeba czytać te długie laugh laugh

dzień dobry

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Psy szczekają a ekstraklasa jedzie dalej.
Ojro już wspomniał że Pogoń pewka, Śląsk chyba też.
Podoba mnie się Warta 1X ale to już nie pewka.
A w Poznaniu powinny być karteczki u pana Gila tym bardziej że ekipa Rudego to się nie pieści w tańcu. Ale ostatnia kolejka była dla mnie tragiczna pod tym względem więc może być różnie

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
kemp co do analizy to dokładnie zgadza się a ostatnio nie da się przygrać nawet w chuja...

w sobotę to zobaczyłem dopiero w 60min, że Bayern gra bo siadłem na kiblu ale jak jest praca to jest dobrze wink

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by wHiTe_StAr
Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia w tym całym cyrku. Co tak naprawdę stanowi o prestiżu danych rozgrywek ?
Zapewne jest składowa wielu czynników, ale myślę że długoletnia tradycja stanowi ich główny składnik.
Każdy piłkarz teraz mówi że za gówniarza śnił o Lidze Mistrzów a cynicy odpierają że teraz będą śnić o Superlidze. Ale to jest bzdura.
Przecież to nie jest tak że Szejkowie zrobią sobie Copa del sol w lipcu , zaproszą Reale, Barcelony, wrzucą 150 tryliardów do puli nagród i nagle dla Ronaldo, Messiego to stanie się największym celem w karierze, a miliony zasiądą przed telewizorami.
Kogo obchodzą jakieś klubowe mistrzostwa świata FIFA w jakimś Dubaju czy innym Katarze ? W teorii wszystko powinno grać. Pieniądze są, impreza skupia klubowych mistrzów kontynentów. A jest jak jest.
To nie jest rzecz którą da się przeliczyć na cyferki do Excela. Nie ma wzoru który określi oglądalność meczu Real - Liverpool w superlidze, na podstawie ostatniej oglądalności meczu ćwierćfinałowego w Lidze Mistrzów.
I mocno kibicuje żeby tu im się te wszystkie cyferki wywaliły na ryj.


Szejki akurat z SuperLiga nie maja za wiele wspolnego.

PSG nie weszlo a City stoi okrakiem i obecnie sa pierwszymi do tego aby zrezygnowac.

Cala ta zabawa to pomysl Peteza i Amerykanow z MU Poolu i Arsenalu. Chca zrobic rozgrywki na ksztalt amerykanskich lig. Na takim biznesie sie znaja.


Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
a gdzie ja napisałem że to Szejki za tym stoją ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Chodziło mi o to że nie stworzysz z dnia na dzień konkurencyjnej imprezy sportowej która z miejsca przebije prestiżem te istniejące

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Myslisz, ze jak powstanie ta SuperLiga to ludzie nie beda tego ogladac?

W NFL tez amerykance sie burzyly i chcialy bojkotowac rozgrywki. Miliarderzy zrobili swoje i biznes sie kreci. Ludzie popsiocza, obraza sie na chwile a potem zasiada z browarem w reku do ogladania.

Perez z amerykancami jak widac sa zdeterminowani. Wciagneli w to 8 klubow a moze i byc ich wiecej, maja zapewnione finansowanie od JP Morgan a i stacje TV jakies juz sa dogadane.

Sa tylko dwie opcje zeby zablokowac SL.

Politycy moga caly ten pomysl storpedowac w chwilunie lub bojkot srodowiska pilkarzy.

Kibice czy media ich nie powstrzymaja bo standardowo miliarderska biznesowa elita swiata ma motloch w glebokim powazaniu.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
dokładnie tak jak klub ma za sobą historię i kibiców i żeby to zbudować potrzeba czasu tak samo z rozgrywkami będzie

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
W imię sprawiedliwości domagamy się trafionych kuponów w najbliższych dniach. Nie dajmy się zastraszyć psu, siejącemu spustoszenie, terror i nienawiść.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282
Likes: 2
Ale posty długie kolegów. Chyba trzeba kawkę zaparzyć przed lekturą.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Łukasz zanim mnie pacyf wpisze na listę za nie czytanie forum to powiem, że nie było mnie kilka dni i nie wiem czy karasz buka psa wrednego czy wpłacasz dalej wolne środki wiadomo tylko te luźne ?

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Akhu
Biszop raz na rok ale jak juz napisze to tylko przyklasnąć smile
mógłbyś streścić w kilku zdaniach, bo kurwa ci na "B" nie potrafią krótko..( druga "i")
Biszopowi chodzi o to, że Perez uprawia demagogie aby lud łatwiej kupil ten ich populizm
dzięki. Trochę musiałem pogoglować, a ale teraz już wiem, co w przedruku rozprawki Bicza z Wawy, było najważniejsze..

Strona 119 z 120 1 2 117 118 119 120

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 2,964 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,389
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1