|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
https://twitter.com/LUFC/status/1384203873653465094ale już od dawna były ploty, że jak się nie dogadają z uefa z pieniędzmi to będzie nowa liga czy cos tam podobnego pilka sie skonczyla jak masowo kluby zaczeli wykupywac araby,chinole, amerykance, ruskie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
Biszop raz na rok ale jak juz napisze to tylko przyklasnąć  mógłbyś streścić w kilku zdaniach, bo kurwa ci na "B" nie potrafią krótko..( druga "i")
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
truskawki w badenii
opakowanie: 0,8kg/0,5kg/0,4kg cena: 3,99e/0,99 promo, inaczej to 1,39/2,99e pochodzenie: hiszpania/grecja maroko, hiszpania/niemcy
pacyfista, u Ciebie jak z cenami, warto na brema jechać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jeszcze jestem w domu Ojro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Biszop raz na rok ale jak juz napisze to tylko przyklasnąć  mógłbyś streścić w kilku zdaniach, bo kurwa ci na "B" nie potrafią krótko..( druga "i") Biszopowi chodzi o to, że Perez uprawia demagogie aby lud łatwiej kupil ten ich populizm
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia w tym całym cyrku. Co tak naprawdę stanowi o prestiżu danych rozgrywek ? Zapewne jest składowa wielu czynników, ale myślę że długoletnia tradycja stanowi ich główny składnik. Każdy piłkarz teraz mówi że za gówniarza śnił o Lidze Mistrzów a cynicy odpierają że teraz będą śnić o Superlidze. Ale to jest bzdura. Przecież to nie jest tak że Szejkowie zrobią sobie Copa del sol w lipcu , zaproszą Reale, Barcelony, wrzucą 150 tryliardów do puli nagród i nagle dla Ronaldo, Messiego to stanie się największym celem w karierze, a miliony zasiądą przed telewizorami. Kogo obchodzą jakieś klubowe mistrzostwa świata FIFA w jakimś Dubaju czy innym Katarze ? W teorii wszystko powinno grać. Pieniądze są, impreza skupia klubowych mistrzów kontynentów. A jest jak jest. To nie jest rzecz którą da się przeliczyć na cyferki do Excela. Nie ma wzoru który określi oglądalność meczu Real - Liverpool w superlidze, na podstawie ostatniej oglądalności meczu ćwierćfinałowego w Lidze Mistrzów. I mocno kibicuje żeby tu im się te wszystkie cyferki wywaliły na ryj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Biszop raz na rok ale jak juz napisze to tylko przyklasnąć  mógłbyś streścić w kilku zdaniach, bo kurwa ci na "B" nie potrafią krótko..( druga "i") Biszopowi chodzi o to, że Perez uprawia demagogie aby lud łatwiej kupil ten ich populizm skrócił ale użył słów których połowa forum nie zrozumie i chuj trzeba czytać te długie  dzień dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Psy szczekają a ekstraklasa jedzie dalej. Ojro już wspomniał że Pogoń pewka, Śląsk chyba też. Podoba mnie się Warta 1X ale to już nie pewka. A w Poznaniu powinny być karteczki u pana Gila tym bardziej że ekipa Rudego to się nie pieści w tańcu. Ale ostatnia kolejka była dla mnie tragiczna pod tym względem więc może być różnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
kemp co do analizy to dokładnie zgadza się a ostatnio nie da się przygrać nawet w chuja... w sobotę to zobaczyłem dopiero w 60min, że Bayern gra bo siadłem na kiblu ale jak jest praca to jest dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia w tym całym cyrku. Co tak naprawdę stanowi o prestiżu danych rozgrywek ? Zapewne jest składowa wielu czynników, ale myślę że długoletnia tradycja stanowi ich główny składnik. Każdy piłkarz teraz mówi że za gówniarza śnił o Lidze Mistrzów a cynicy odpierają że teraz będą śnić o Superlidze. Ale to jest bzdura. Przecież to nie jest tak że Szejkowie zrobią sobie Copa del sol w lipcu , zaproszą Reale, Barcelony, wrzucą 150 tryliardów do puli nagród i nagle dla Ronaldo, Messiego to stanie się największym celem w karierze, a miliony zasiądą przed telewizorami. Kogo obchodzą jakieś klubowe mistrzostwa świata FIFA w jakimś Dubaju czy innym Katarze ? W teorii wszystko powinno grać. Pieniądze są, impreza skupia klubowych mistrzów kontynentów. A jest jak jest. To nie jest rzecz którą da się przeliczyć na cyferki do Excela. Nie ma wzoru który określi oglądalność meczu Real - Liverpool w superlidze, na podstawie ostatniej oglądalności meczu ćwierćfinałowego w Lidze Mistrzów. I mocno kibicuje żeby tu im się te wszystkie cyferki wywaliły na ryj. Szejki akurat z SuperLiga nie maja za wiele wspolnego. PSG nie weszlo a City stoi okrakiem i obecnie sa pierwszymi do tego aby zrezygnowac. Cala ta zabawa to pomysl Peteza i Amerykanow z MU Poolu i Arsenalu. Chca zrobic rozgrywki na ksztalt amerykanskich lig. Na takim biznesie sie znaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
a gdzie ja napisałem że to Szejki za tym stoją ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Chodziło mi o to że nie stworzysz z dnia na dzień konkurencyjnej imprezy sportowej która z miejsca przebije prestiżem te istniejące
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Myslisz, ze jak powstanie ta SuperLiga to ludzie nie beda tego ogladac?
W NFL tez amerykance sie burzyly i chcialy bojkotowac rozgrywki. Miliarderzy zrobili swoje i biznes sie kreci. Ludzie popsiocza, obraza sie na chwile a potem zasiada z browarem w reku do ogladania.
Perez z amerykancami jak widac sa zdeterminowani. Wciagneli w to 8 klubow a moze i byc ich wiecej, maja zapewnione finansowanie od JP Morgan a i stacje TV jakies juz sa dogadane.
Sa tylko dwie opcje zeby zablokowac SL.
Politycy moga caly ten pomysl storpedowac w chwilunie lub bojkot srodowiska pilkarzy.
Kibice czy media ich nie powstrzymaja bo standardowo miliarderska biznesowa elita swiata ma motloch w glebokim powazaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
dokładnie tak jak klub ma za sobą historię i kibiców i żeby to zbudować potrzeba czasu tak samo z rozgrywkami będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
W imię sprawiedliwości domagamy się trafionych kuponów w najbliższych dniach. Nie dajmy się zastraszyć psu, siejącemu spustoszenie, terror i nienawiść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,303 Likes: 2 |
Ale posty długie kolegów. Chyba trzeba kawkę zaparzyć przed lekturą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Łukasz zanim mnie pacyf wpisze na listę za nie czytanie forum to powiem, że nie było mnie kilka dni i nie wiem czy karasz buka psa wrednego czy wpłacasz dalej wolne środki wiadomo tylko te luźne ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
Biszop raz na rok ale jak juz napisze to tylko przyklasnąć  mógłbyś streścić w kilku zdaniach, bo kurwa ci na "B" nie potrafią krótko..( druga "i") Biszopowi chodzi o to, że Perez uprawia demagogie aby lud łatwiej kupil ten ich populizm dzięki. Trochę musiałem pogoglować, a ale teraz już wiem, co w przedruku rozprawki Bicza z Wawy, było najważniejsze..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|