|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Kretol zadzwon do JP Morgan i im powiedz, ze te 5mld$ ktore inwestuja w ten projekt pojdzie do kosza.
Na pewno znasz sie lepiej od jednego z najwiekszych holdingow finansowych na swiecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
dobra zadzwonię tylko oni mogą nie brać do siebie mojego zdania tak jak Ty to robisz bo jakby nie patrzeć chuja się znam i tylko sobie dyskutuję na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
tak, na pewno dostaną 3x większe kontrakty. Polecam sprawdzic sobie NBA jak wyplaty dla grajkow poszly do gory. Kiedys czarnuchy byly przywiazane do swoich macierzystych klubow. Bylo od groma graczy ktorzy cala kariere spedzili w jednym klubie. Jak wyglada sytuacja teraz? Asfalty zmieniaja kluby jak rekawiczki. Przecież to zupełnie inny rynek. Poza tym kontrakty piłkarzy stanowią juz taki procent budżetu że podnosząc place te twoje 3x to relatywnie budżety klubów muszą się zwiększyć 3x. Czy naprawdę uważasz że ta superliga stanowi aż tak rewolucyjny pomysł który miałby aż tak pomnożyć wpływy ? Moim zdaniem nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Napoli ponoć ma dołączyć.
Super, 4 zespoły w Serie A będą pełnić rolę statystów
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Teraz im się niby budżet nie spina to wejdą do superligi żeby płacić 3 razy więcej - jest tu kurwa sens 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
tak, na pewno dostaną 3x większe kontrakty. Polecam sprawdzic sobie NBA jak wyplaty dla grajkow poszly do gory. Kiedys czarnuchy byly przywiazane do swoich macierzystych klubow. Bylo od groma graczy ktorzy cala kariere spedzili w jednym klubie. Jak wyglada sytuacja teraz? Asfalty zmieniaja kluby jak rekawiczki. Przecież to zupełnie inny rynek. Poza tym kontrakty piłkarzy stanowią juz taki procent budżetu że podnosząc place te twoje 3x to relatywnie budżety klubów muszą się zwiększyć 3x. Czy naprawdę uważasz że ta superliga stanowi aż tak rewolucyjny pomysł który miałby aż tak pomnożyć wpływy ? Moim zdaniem nie. Ja też nie rozumiem kompletnie skąd te miliardy i jak niby na tym mają zarobić? Serio uważają, że oglądanie co tydzień meczów Real - LFC, albo Barca - Juve będzie na tyle interesujące, że ludzie masowo nagle będą wykupować PPV? To będzie sztuczny twór tak jak Łajt pisał, nie da się stworzyć interesujących rozgrywek mówiąc "oglądajcie, bo to nowe i fajne". A już inna inszość czy kibic wielkich klubów będzie tak chętnie przychodził na stadion jak jego klub będzie w tych rozgrywkach na ogonie i będzie wygrywał raz na 2 miesiące. A już ciekawostką będzie jak taki powiedzmy Inter (niech będzie, że się będę śmiał ze swoich) będzie w ogonie SL, a w okolicach października/grudnia się okaże, że walkę o Mistrza Włoch mają już tylko w sferze matematyki, bo nie idzie tak jak powinno. Na czym wtedy nakręcą marketing? "Oglądajcie SL, bo mamy szanse na drugi remis w historii tych rozgrywek" Gdzie wtedy te miliony? Ja też jestem ewidentnie za głupi na to wszystko. Eh miałem już nie pisać o tym dziadostwie, ale się nie da 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733 Likes: 10 |
Musze przyznać, że kawa americano daje niezłego kopa. Chwilo trwaj. expresso rozwodnione..faktycznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,733 Likes: 10 |
Na dzisiaj może..Grejfurth ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,293 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,293 Likes: 2 |
Musze przyznać, że kawa americano daje niezłego kopa. Chwilo trwaj. expresso rozwodnione..faktycznie Czego się kłócisz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A ja taki tripel:
Jablonec Eintracht W meczu Bloemfotein liczba goli +0,5. 2,59
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
na over 0.5 gola 2.59? dzien dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,954 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,954 Likes: 19 |
a te populizm to gdzie gra szukam po składach i ni chu chu musi mam nieaktualne kadry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
 To jest kurs na trzy zdarzenia, a na to ostatnie 1,16.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
 To jest kurs na trzy zdarzenia, a na to ostatnie 1,16. aaa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Musze przyznać, że kawa americano daje niezłego kopa. Chwilo trwaj. expresso rozwodnione..faktycznie Czego się kłócisz? a przecież wiadomo, że burbon się pobudza wódką a kawą ust nie brudzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 974 |
Moim zdaniem obroty i wypłaty mogą znacząco wzrosnąć. Nie wiem na jakiej zasadzie będzie ta liga ale jak otworzą się na rynek amerykański czy azjatycki to kwoty wzrosną. Ja sobie nawet wyobrażam mecze rozgrywane w Nowym Yorku czy gdzieś w Azji, które wygenerują nową publikę. Tylko dla Europy mecz superligi w weekend o godzinie 10 rano np biorąc pod uwagę strefy nie będzie ciekawy. Ale przecież Chińczyków jest więcej, więc będzie lepszy bilans $.
A 2 aspektem jak zdecydują się na jakiś system playoff jak w nba do 3-4 zwycięstw to też to zrobi więcej pieniędzy niż 3-4 spotkania w lidze, jedno hitowe a 2 z jakimiś słabiakami ligowymi.
No i trzeci powód sama atrakcja oglądania futbolu w najlepszej krasie. Czasem nie da się patrzeć jak grają ogony lig. Agonia z wyprowadzaniem piłki spod bramki, autobus itd. itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 974 |
Btw. Spójrzcie na nowy wygląd niektórych nowych BMW. Wszyscy narzekają na olbrzymie brzydkie grille, które zastępują bawarskie nerki. Ale narzekają głównie Europejczycy. A robią je właśnie w takim kształcie bo tego oczekują klienci Azjatyccy, którzy generują większy rynek z roku na rok. Europa natomiast jest kontynentem, który zaczyna się coraz mniej liczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
City i Chelsea ponoć zaczynają mieć wątpliwości... Jakiś pozytyw
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Ja też nie rozumiem kompletnie skąd te miliardy i jak niby na tym mają zarobić? Serio uważają, że oglądanie co tydzień meczów Real - LFC, albo Barca - Juve będzie na tyle interesujące, że ludzie masowo nagle będą wykupować PPV? To będzie sztuczny twór tak jak Łajt pisał, nie da się stworzyć interesujących rozgrywek mówiąc "oglądajcie, bo to nowe i fajne". A już inna inszość czy kibic wielkich klubów będzie tak chętnie przychodził na stadion jak jego klub będzie w tych rozgrywkach na ogonie i będzie wygrywał raz na 2 miesiące. A już ciekawostką będzie jak taki powiedzmy Inter (niech będzie, że się będę śmiał ze swoich) będzie w ogonie SL, a w okolicach października/grudnia się okaże, że walkę o Mistrza Włoch mają już tylko w sferze matematyki, bo nie idzie tak jak powinno. Na czym wtedy nakręcą marketing? "Oglądajcie SL, bo mamy szanse na drugi remis w historii tych rozgrywek" Gdzie wtedy te miliony? Ja też jestem ewidentnie za głupi na to wszystko. Eh miałem już nie pisać o tym dziadostwie, ale się nie da  Czego można nie rozumieć? Przecież to jest ruch pod azjatycki rynek. Tam jest taki rynek, że jakby grał Real z Juventusem codziennie to skośne będą oglądać na okrągło. Pieniądze z tego będą ogromne. Ich nie interesują Europejczycy, bo tu nie ma takich pieniędzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Moim zdaniem obroty i wypłaty mogą znacząco wzrosnąć. Nie wiem na jakiej zasadzie będzie ta liga ale jak otworzą się na rynek amerykański czy azjatycki to kwoty wzrosną. Ja sobie nawet wyobrażam mecze rozgrywane w Nowym Yorku czy gdzieś w Azji, które wygenerują nową publikę. Tylko dla Europy mecz superligi w weekend o godzinie 10 rano np biorąc pod uwagę strefy nie będzie ciekawy. Ale przecież Chińczyków jest więcej, więc będzie lepszy bilans $.
A 2 aspektem jak zdecydują się na jakiś system playoff jak w nba do 3-4 zwycięstw to też to zrobi więcej pieniędzy niż 3-4 spotkania w lidze, jedno hitowe a 2 z jakimiś słabiakami ligowymi.
No i trzeci powód sama atrakcja oglądania futbolu w najlepszej krasie. Czasem nie da się patrzeć jak grają ogony lig. Agonia z wyprowadzaniem piłki spod bramki, autobus itd. itp. Ale to wszystko już jest, są turnieje w lecie z udziałem najlepszych drużyn w Stanach/Azjach o przeróżnych porach. Ktoś to ogląda ale pewnie telewizje o prawa TV się nie zabijają. Teraz będziemy mieć to samo, tylko że w rozbudowanej formie i nadajemy temu szyld superliga. I teraz problem Pereza będzie taki żeby przekonać piłkarzy i kibiców że superliga to nie copa del sol tylko liga mistrzów dla elit. Mając równoległą ligę mistrzów, ze słabszymi drużynami ale jednak z nazwą, hymnem i starą formułą (przynajmniej na razie) to nie będzie takie proste. A już na pewno nie na już teraz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|