|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19 |
Macq jak widzisz Magnusa z Nepomniachtchim
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19 |
Broniszewwski to Pan Trener jednak
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10 |
Wstrzymaj konie, piękna panno
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10 |
Bełtom chyba ziemi z odkrywki, na to boisko nawieźli
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19 |
Wstrzymaj konie, piękna panno z tą piękną to bym tak trochę polemizowała
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10 |
Chciałem być miły, to i poszło tak n wyrost
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19 |
Ty i miły to jak Lukasz i zarobiony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Jeszcze usłyszycie ponownie imię eksperta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293 |
Burbon, interesowałeś się dzisiejszym meczem Salford? Inwestujesz w nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Chyba w studio przy komentowaniu superekstraklasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293 |
Macq jak widzisz Magnusa z Nepomniachtchim To mnie ładnie wywołałaś do tablicy. Szczerze to obecnie mniej śledziłem wydarzenia światowych szachów. Partie z turnieje kandydatów śledziłem, ale bez analiz czy słuchania komentarzy. Musiałbym sobie poczytać na temat formatu meczu, ale jeśli jest taki sam jak z Caruana, to dużo zależy od podejścia Magnusa. Mam nadzieję, że mecz rozstrzygnie się w klasyku, a nie klepanina tych samych wariantów, forsowanie do remisów i liczenie szans w szachach szybkich. Na pewno Norwegowi w rapidach w tym przypadku nie będzie tak łatwo jak z Włochem, ale przewagę i tak będzie mieć. Czym Ian może zaskoczyć? W pojedynczych partiach może jeszcze zadziwić, ale czy w całym meczu? Jeśli Magnus podejdzie w pełni profesjonalnie to z obroną tytułu nie będzie problemu. Ale należy zadać sobie pytanie: czy z obecnych graczy ma ktoś w ogóle podejście do Carlsena na dystansie meczu o MŚ? PS. Chyba od jutra zaczynają się Mistrzostwa Polski, ale tego raczej nie poobstawiamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Macq jak widzisz Magnusa z Nepomniachtchim To mnie ładnie wywołałaś do tablicy. Szczerze to obecnie mniej śledziłem wydarzenia światowych szachów. Partie z turnieje kandydatów śledziłem, ale bez analiz czy słuchania komentarzy. Musiałbym sobie poczytać na temat formatu meczu, ale jeśli jest taki sam jak z Caruana, to dużo zależy od podejścia Magnusa. Mam nadzieję, że mecz rozstrzygnie się w klasyku, a nie klepanina tych samych wariantów, forsowanie do remisów i liczenie szans w szachach szybkich. Na pewno Norwegowi w rapidach w tym przypadku nie będzie tak łatwo jak z Włochem, ale przewagę i tak będzie mieć. Czym Ian może zaskoczyć? W pojedynczych partiach może jeszcze zadziwić, ale czy w całym meczu? Jeśli Magnus podejdzie w pełni profesjonalnie to z obroną tytułu nie będzie problemu. Ale należy zadać sobie pytanie: czy z obecnych graczy ma ktoś w ogóle podejście do Carlsena na dystansie meczu o MŚ? PS. Chyba od jutra zaczynają się Mistrzostwa Polski, ale tego raczej nie poobstawiamy  Masz ode mnie plus dnia, bez względu czy Pacyf potwierdzi czy nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10 |
Burbon, interesowałeś się dzisiejszym meczem Salford? Inwestujesz w nich? Nic ciekawego nie znalazłem dziś. Chyba odpuszczę, jakiś remisem bramkowym mi śmierdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,798 Likes: 10 |
Wszyscy jak szybko ogarniają zajęcia domowe..wyrzucić śmiecie, wykąpać dzieci, zrobić partnerce kolację, burka wyprowadzić na spacer..żeby tylko pozwoliła Real obejrzeć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,102 Likes: 19 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|