|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Sylwia Rublov kurs przed meczem 1.18 to jaki na te handi +6.5 ? 1.02 na kawałek podatku jak znalazł Jednak @1.02 by nie weszło, troszkę zabrakło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Pekhart rok do końca kontraktu, jak nie przedłuży to dużo za niego nie zapłacą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10 |
Plandemia to ściema.
W takim Budapeszcie i Kopenhadze powinien być pomór. Nie mówiąc już o niejednym stanie w USA, Australii czy Nowej Zelandii gdzie były koncerty na setki tysiące osób. Wszyscy się mają dobrze. akurat Aussi i N.Zeland to słaby przykład.Oni od ponad roku zamknieci na świat Racja. Akurat to, że są wyspami oddalonymi tysiące kilometrów od Azji w jakimś sensie im pomogło. Ale jest cała masa innych przykładów i statystyk, które przeczą temu o czym mówią rządzący, politycy i tzw. lekarze, którzy siedzą w portfelu big pharma niczym wujcio Pawcio w portfelu cioci Marylki. wczoraj gadałem z Polską , ponoć za 1000zł da się ogarnąć papierek że się było szczepionym. W Czikago pokaż 200$ bierze. Taniej;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
154240,- Czyli ok. 700 tys.zł
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
ewentualnie można się za darmo zaszczepić i też dają papier ale co kto lubi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ja poczekam na promocję Krzychu. Kafielnikow to jakieś nieporozumienie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
ewentualnie można się za darmo zaszczepić i też dają papier ale co kto lubi Thank you, but no, thank you.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10 |
No jest loteria w czikago dla zaszczepionych 10 mln w puli. Pierwsza nagroda 1 melon. Reszta po 100 tysięcy. Może jakby jeszcze obywatelstwa rozdawali to bym się zastanowił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Pekhart rok do końca kontraktu, jak nie przedłuży to dużo za niego nie zapłacą. Menago ma już pełnomocnictwa na poszukiwanie klubu dla niego. Miał sezon życia, dlatego to ostatnia szansa na wyrwanie jakiejś kasy przed emeryturą, a Legia mu więcej nie da, mając taki dostatek napastników.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
No jest loteria w czikago dla zaszczepionych 10 mln w puli. Pierwsza nagroda 1 melon. Reszta po 100 tysięcy. Może jakby jeszcze obywatelstwa rozdawali to bym się zastanowił  za 100k to spokojnie masz obywatelstwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
No jest loteria w czikago dla zaszczepionych 10 mln w puli. Pierwsza nagroda 1 melon. Reszta po 100 tysięcy. Może jakby jeszcze obywatelstwa rozdawali to bym się zastanowił  Za 300.. może bym zaryzykował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672 Likes: 10 |
 co Ty mi ciągle z drobniakami
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
 co Ty mi ciągle z drobniakami - Chcesz wody? - w wodzie to się ryby pierdolą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ja poczekam na promocję Krzychu. Kafielnikow to jakieś nieporozumienie. idzie ogarnąć za darmo trzeba tylko znać kogo trzeba
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ja poczekam na promocję Krzychu. Kafielnikow to jakieś nieporozumienie. idzie ogarnąć za darmo trzeba tylko znać kogo trzeba W pizzy znał jednego. Robiącego tam od 99-go.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jakiś czas wcześniej spod lubelskiej wsi Wyjechał do stolicy szukać lepszych dni Grzegorz, w pizzy znał jednego Z powiatu swego, robiącego już od ‘99 Karol ma na imię, w plackach trochę robi Grzegorz postanowił, że też spróbuje sił w gastronomii Wysiadł na Wschodnim, zadowolony, że za bilet nie zapłacił frajerowi Chuj, że kawał drogi siedział w kiblu pociągowym Walił klocem, miał zdrętwiałe nogi trochę Ale cieszył się, że się ostały polskie złote, proszę cię Lekko zagubiony pytał ludzi o nazwę ulicy Wtem – saluto, patrol stołecznej policji Grzesiu tłumaczy, że chce do Karola z pizzy Z twarzy był podobny zupełnie do nikogo Jednak ubrany na brązowo-fioletowo Na górze ma mieć sweter, a na dole na dresowo Przypasował im stuprocentowo, omyłkowo do opisu kogoś
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Julian Tuwim - Kartka z dziejów ludzkości
Spotkali się w święto o piątej przed kinem Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem.
Tutejsza idiotko — rzekł kretyn miejscowy — Czy pragniesz pójść ze mną na film przebojowy?
Miejscowa kretynka odrzekła: — Z ochotą, Albowiem cię kocham, tutejszy idioto.
Więc kretyn miejscowy uśmiechną się słodko I poszedł do kina z tutejszą idiotką.
Na miłym macaniu spłynęła godzinka I była szczęśliwa miejscowa kretynka.
Aż wreszcie szepnęła: — Kretynie tutejszy! Ten film, mam wrażenie, jest coraz nudniejszy.
Więc poszli na sznycel, na melbę, na winko, Miejscowy idiota z tutejszą kretynką.
Następnie się zwarli w uścisku zmysłowym Tutejsza idiotka z kretynem miejscowym.
W ten sposób dorobią się córki i syna: Idioty, idiotki, kretynki, kretyna,
By znowu się mogli spotykać przed kinem Tutejsza idiotka z miejscowym kretynem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,282 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,282 Likes: 19 |
Sylwia Rublov kurs przed meczem 1.18 to jaki na te handi +6.5 ? no masz nawet 1.02 nie weszło  nie wiem wrzucam co dostałam pewnie się gdzieś walnął ponad 2 kurs miał być
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|