|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Według nieoficjalnych informacji Faktu podczas drugiej kadencji, po sukcesach sportowych reprezentacji (awans do Euro 2016 i 2020, promocja na mistrzostwa świata w Rosji w 2018 roku), zainkasował półtora miliona złotych premii. Pensję zastąpiła mu natomiast PZPN-owska karta płatnicza bez limitu, z której korzystał. Poza tym nie wydał nawet grosza na mieszkanie w Warszawie, bo to wynajmował mu Związek https://sport.fakt.pl/zbigniew-boniek-opusci-pzpn-zainkasowal-prawdziwa-fortune/7gc290z
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Konkurs strzelecki EURO Wtorek 6.07 21.00 Włochy - Hiszpania ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/42vZt4d/20210706-090121.png) [ imgbb.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Od 1/4 w każdym meczu podajecie 3 potencjalnych strzelców, jednego oznaczacie jako bonusowego (jeden na mecz) Zasady goli w dogrywce i serii rzutów karnych jak w poprzedniej rundzie ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/q5BMG88/20210706-090148.png) [ ibb.co]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Konkurs strzelecki EURO Po sobocie 3.07 Alfa 68 Quincy 64 Buko 59 Bonanno 57.5 Burbon 56 Kemp 51 TEO 50.5 Biczu 48.5 Akhu 47 Vinc 45 Haczyk 41.5 Anzelmo 41.5 White 39 Macq 36.5 Fantomas44 36 Phenomenon 35 ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/jkyxDty/20210706-090158.png) [ imgbb.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Zarząd PZPN podjął decyzję o zwiększeniu limitu obcokrajowców spoza Unii Europejskiej w Fortuna I lidze. Od sezonu 2021/22 jednocześnie na boisku będzie mogło przebywać dwóch zawodników pochodzących spoza obszaru Unii Europejskiej. Dotychczas jednocześnie mógł przebywać na boisku tylko jeden taki zawodnik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Podolski akcent jak Kemp. Brawo Górnik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
zly krok, trzeba bylo zwiekszyc liczbe mlodzikow w skladach a nie obcokrajowcow! jak mlodziez ma zdobywac doswiadczenie itp na treningach czy na psp przed tv?
zla decyzja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
zly krok, trzeba bylo zwiekszyc liczbe mlodzikow w skladach a nie obcokrajowcow! jak mlodziez ma zdobywac doswiadczenie itp na treningach czy na psp przed tv?
zla decyzja Jak jest młody dobry to będzie grał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
przecież limit obcokrajowców spoza Unii to najgłupszy przepis z możliwych
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
a jak jest mlody dobry, ale brakuje mu pewnosci siebie albo czegos w ten desen? chyba ze praca z dobrym trenerem
nie zgadzam sie z Toba, talent to nie wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
a jak jest mlody dobry, ale brakuje mu pewnosci siebie albo czegos w ten desen? chyba ze praca z dobrym trenerem
nie zgadzam sie z Toba, talent to nie wszystko To już kwestia zarządzania klubem, projektem  Parę klubów w naszych ligach się zorientowało, że można dobrą kasę wyciągnąć z PJS i sportowo nie straciły na tym
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Ojro kiedy wpadasz na mecz zobaczyć Podolskiego w akcji ?
Ja chyba przejdę się na mecz z Lechem akurat wolne mam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
W duecie z Boaczi? Czy czarnucha już pogonili za opierdalanie się?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
W duecie z Boaczi? Czy czarnucha już pogonili za opierdalanie się? Z Dadokiem w parze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
To już kwestia zarządzania klubem, projektem  Parę klubów w naszych ligach się zorientowało, że można dobrą kasę wyciągnąć z PJS i sportowo nie straciły na tym Tak! zgadzam sie, poszedlbym w tym kierunku, jesli klub mialby problemu ze sponsorem. Zdaje sobie jednak sprawe, ze nie wszystko takie to proste jak slowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Ojro kiedy wpadasz na mecz zobaczyć Podolskiego w akcji ?
Ja chyba przejdę się na mecz z Lechem akurat wolne mam jesli wszystko ulozy sie po mojej mysli to peffka wrzesien, ewentualnie szybka akcja/podroz na ktoryms weekendzie de-pl-de
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Według nieoficjalnych informacji Faktu podczas drugiej kadencji, po sukcesach sportowych reprezentacji (awans do Euro 2016 i 2020, promocja na mistrzostwa świata w Rosji w 2018 roku), zainkasował półtora miliona złotych premii. Pensję zastąpiła mu natomiast PZPN-owska karta płatnicza bez limitu, z której korzystał. Poza tym nie wydał nawet grosza na mieszkanie w Warszawie, bo to wynajmował mu Związek https://sport.fakt.pl/zbigniew-boniek-opusci-pzpn-zainkasowal-prawdziwa-fortune/7gc290z ale przecież obiecał, że jak zostanie prezesem nie będzie pobierał pensji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
W duecie z Boaczi? Czy czarnucha już pogonili za opierdalanie się? pogonili od razu po jego wywiadzie, nie pamietam kiedy... koniec kwietnia, maj. Wtedy bylo wiadomo, ze out
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|