|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Zaznaczasz komórki klikasz na Dane -> Sortuj i masz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
Micha$ - bardzo dziękuję za szybką pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Dobra panowie jakis kodek by sie przydal jakis dobry, bo mam sciemnony obraz, nie da sie ogladac, instalowalem k-litel codek i nic oraz najnowszego ffdshow
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
mam taki dziwny problem z kompem, otóż kiedy klikam na jakiś plik mp3 muza leci ale zaden program sie nei otwiera a muze mozna wylaczyc jedynie alt + ctr + delete. ktoś wie o co kaman? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Dobra panowie jakis kodek by sie przydal jakis dobry, bo mam sciemnony obraz, nie da sie ogladac, instalowalem k-litel codek i nic oraz najnowszego ffdshow Zainstaluj sobie te: K-Lite Codec Pack Full 2.80 [ underpl.org] A co do poprawy jasności, to możesz grzebać w sterownikach nakładki albo odpalić filmik w AllPlayerze i tam z lewej strony masz suwaki, w tym jeden do jasnośći. mam taki dziwny problem z kompem, otóż kiedy klikam na jakiś plik mp3 muza leci ale zaden program sie nei otwiera a muze mozna wylaczyc jedynie alt + ctr + delete. ktoś wie o co kaman?  Jakiś program musi ci się uruchamiać, żeby odtworzyć plik. Chyba, że to WMP sam odpala muzę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
no własnie muza leci jakby z winampa ale jego nie widac... jak wejde do menedzera zadan to winamp niby odpalony i jak go zamkne to muza przestaje grac, ale fizycznie na pulpicie nie widac zadnego programu ktory moglby odtwarzac muze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
marzano zobacz czy Ci się winamp czy inny program odtwarzający pliki mp3 nie minimalizuje od razu na pasku obok zegara. Odpal mp3 i poszukaj tam ikonki winampa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Mógł by ktoś mi powiedzieć gdzie można włączyć dzwięk przy otwieraniu stron na necie bo mam wyłączony i nie pamiętam gdzie to się ustawiało używam mozilli  . Dziękuję z góry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
W Panelu Sterowania "Dźwięki i multimedia". To miejsce może się różnić w zależności od systemu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
dzięki  wszystko już działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Pamięta ktoś może gdzie się ustawia żeby w Firefoksie ta wbudowana wyszukiwarka otwierała wyniki w nowej karcie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468 |
Wlasnie zainstalowales pesa 6 i wlaczylem na rozdzielczosci 800x600 i niskie detale i tnie jak cholera.A pes5 chodzil na rozdzielczosci 1240x7-cos i na high detalach i wszytsko smigalo pieknie.Mam kompa o takich parametrach pentium 4(D) 2.800 1gb ram ddr2 i grafe radeon x1600 zainstalowalem nawet nowe sterowniki do grafy ale nic nie dalo??czy ktos moze cos doradzic w tej sprawie czy to moze byc wina gry???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
marzano zobacz czy Ci się winamp czy inny program odtwarzający pliki mp3 nie minimalizuje od razu na pasku obok zegara. Odpal mp3 i poszukaj tam ikonki winampa. nic nie ma Goget, jedynie kiedy otwieram Menedżera zadań to wśród procesów znajduje uruchomionego winampa (wybieram zakończ zadanie i muza przestaje grać) fizycznie nie ma nigdzie na wierzchu ani w ukryciu żadnego programu do otdtwarzania muzy... ktoś wie o co kaman?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 188 |
CZY ZNACIE JAKIS PROGRAMIK ZEBY MOJE ID BYLO NIE WIDOCZNE ALBO WOGOLE NIE DO WYKRYCIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
W ogóle nie do wykrycia... Nie da się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Mam problem:przy uruchamianiu komputera pojawia mi sie napis SOLTEK i wiesza mi sie komputer,musze go zresetowac nieraz kilka razy zyby go uruchomic,pozniej chodzi juz normalnie,wczoraj instalowalem system od nowa i bez zmian,moglby mi ktos podpowiedziec co jest tego przyczyną i jak temu zaradzić,z gory dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
odepnij wszystkie tasmy i przypnij na nowo  moze zadziala  a jak nie to szukaj nowej tasmy od dysku kumplowi kiedys takie cos pomoglo  a teraz moj problem  mam problema  a mianowicie kiedy gram sobie w coda 2 i rozwalam leszczy i kiedy mam zarabiste staty  nagle wylacza mi sie komp ;((( tak jest za kazdym razem kiedy sobie pogram w codzika dzieje sie tak gdzies po 1 h grania czasem szybciej czasem pozniej ... i nie moge pozniej normalnie wlaczyc kompa , musze odlaczyc go od pradu i znowu podlaczyc i wtedy zaczyna dzialac . wie ktos moze jak rozwiazac ten problem ? bo chcialbym dluzej rozwalac leszczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
] mam problema  a mianowicie kiedy gram sobie w coda 2 i rozwalam leszczy i kiedy mam zarabiste staty  nagle wylacza mi sie komp ;((( tak jest za kazdym razem kiedy sobie pogram w codzika dzieje sie tak gdzies po 1 h grania czasem szybciej czasem pozniej ... i nie moge pozniej normalnie wlaczyc kompa , musze odlaczyc go od pradu i znowu podlaczyc i wtedy zaczyna dzialac . wie ktos moze jak rozwiazac ten problem ? bo chcialbym dluzej rozwalac leszczy  Sprawdź temperaturę w kompie (procek, grafa, zasilacz).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|