|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
nie ma sprawy, jakby co to pytaj śmiało, po to jest forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Forum broni , forum radzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Jakby wyszedł środek Ślisz-Kisiel w rezerwach przeciwko Kotwicy, to Teo będąc na meczu i nie znając nazwisk, nie powiedziałby że to ludzie z ligi. a jakbys wrzucił pojedynczych rezerwowocyh z ekstraklasy do 4 ligi to ich rozroznisz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Jakby wyszedł środek Ślisz-Kisiel w rezerwach przeciwko Kotwicy, to Teo będąc na meczu i nie znając nazwisk, nie powiedziałby że to ludzie z ligi. a jakbys wrzucił pojedynczych rezerwowocyh z ekstraklasy do 4 ligi to ich rozroznisz ? Zależy kogo. Podaj mi nazwisko, to odpowiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Poza tym, ten kto oglądał pierwszy mecz z Florą może zauważył taki obrazek pod koniec meczu, jak Martins nie mógł dogonić biegnącego z piłką 37-letniego grubego Vasiljewa. Flora swój mecz ligowy przełożyła, będąc już po 15 kolejkach. Legia dopiero rozpoczyna sezon, to i przygotowanie fizyczne jest na innym poziomie. Jeżeli we wtorek awansuje, to do końca sierpnia rozegra 18 meczów. Ale rozumiem niektórych, że zawsze trzeba się do czegoś przyczepić, bo to takie polskie, narodowe.  Wytoczyłeś ciężkie działa z tym czepianiem. Ok. Gdyby te Twoje piłkarzyki podchodzili do swoich obowiązków poważnie może byście nie odpadali w rundach początkowych. A dlaczego grają eliminacje od początku lipca?? Bo się ludzie czepiają? Mega mocno ich bronisz a nie widzę realnej oceny sytuacji. A sytuacja jest taka. Ledwo skończyły się ME a Legia już drży o LM.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
Akagi jaki dzisiaj typujesz wynik L z tym składem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
4 remis będzie z rzędu  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Akagi jaki dzisiaj typujesz wynik L z tym składem? wygramy Aker ale ja tego nie gram ,chociaż mam na jednym rozpisie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
Akagi jaki dzisiaj typujesz wynik L z tym składem? wygramy Aker ale ja tego nie gram ,chociaż mam na jednym rozpisie to Ty znowu grasz ???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
Akagi jaki dzisiaj typujesz wynik L z tym składem? wygramy Aker ale ja tego nie gram ,chociaż mam na jednym rozpisie to Ty znowu grasz ??? aker, żyj coś
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
przecież to była odpowiedź a`la akagi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Akagi jaki dzisiaj typujesz wynik L z tym składem? Po prostu nie gram tego. Nie wiem co ten eksperyment przyniesie, bo nie oglądałem większości z nich w meczach o stawkę, poza jakimiś minutami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Akagi jaki dzisiaj typujesz wynik L z tym składem? wygramy Aker ale ja tego nie gram ,chociaż mam na jednym rozpisie Ty już widzę przy sobocie po robocie, po cepeenie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Poza tym, ten kto oglądał pierwszy mecz z Florą może zauważył taki obrazek pod koniec meczu, jak Martins nie mógł dogonić biegnącego z piłką 37-letniego grubego Vasiljewa. Flora swój mecz ligowy przełożyła, będąc już po 15 kolejkach. Legia dopiero rozpoczyna sezon, to i przygotowanie fizyczne jest na innym poziomie. Jeżeli we wtorek awansuje, to do końca sierpnia rozegra 18 meczów. Ale rozumiem niektórych, że zawsze trzeba się do czegoś przyczepić, bo to takie polskie, narodowe.  Wytoczyłeś ciężkie działa z tym czepianiem. Ok. Gdyby te Twoje piłkarzyki podchodzili do swoich obowiązków poważnie może byście nie odpadali w rundach początkowych. A dlaczego grają eliminacje od początku lipca?? Bo się ludzie czepiają? Mega mocno ich bronisz a nie widzę realnej oceny sytuacji. A sytuacja jest taka. Ledwo skończyły się ME a Legia już drży o LM. To też nie do końca tak. Nie ważne który z klubów gra w eliminacjach, czy to LM, LE czy inny twór. Nie ma constansu w składzie. Widzisz przywołany skład Legii na Płock i myślisz, "kto to kurwa jest?". A tak naprawdę i tych, powiedzmy 7-8 kopaczy powinno zrobić dwumecz z Estończykami z palcem w nosie. Polskie ekipy szukają stalowej 11, a reszta to dodatki do ławki. Mało kto tak rotuje składami na puchary jak nasze ekipy, a jeśli już, to spokojnie też Ci zawodnicy potrafią odegrać znaczące role w meczach ligowych. U nasz od razu mowa, że odpuszczają mecz i się oszczędzają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wytoczyłeś ciężkie działa z tym czepianiem. Ok. Gdyby te Twoje piłkarzyki podchodzili do swoich obowiązków poważnie może byście nie odpadali w rundach początkowych. A dlaczego grają eliminacje od początku lipca?? Bo się ludzie czepiają? Mega mocno ich bronisz a nie widzę realnej oceny sytuacji. A sytuacja jest taka. Ledwo skończyły się ME a Legia już drży o LM. "Ciężkie działa"...  Widzę, że nie odniosłeś się do tego co napisałem tylko sugerujesz, że masz cięższe działa. Można i tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Patrząc na grafikę bez nazwisk, Kera - kibic L - wymienia maksymalnie jednego gracza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Wytoczyłeś ciężkie działa z tym czepianiem. Ok. Gdyby te Twoje piłkarzyki podchodzili do swoich obowiązków poważnie może byście nie odpadali w rundach początkowych. A dlaczego grają eliminacje od początku lipca?? Bo się ludzie czepiają? Mega mocno ich bronisz a nie widzę realnej oceny sytuacji. A sytuacja jest taka. Ledwo skończyły się ME a Legia już drży o LM. "Ciężkie działa"...  Widzę, że nie odniosłeś się do tego co napisałem tylko sugerujesz, że masz cięższe działa. Można i tak.  Tak jak pisałem wcześniej. Gdyby nie odpadali za szybko eliminacje byście zaczynali od grupy i tych 18 meczów do końca sierpnia by nie było. A Ty próbujesz ich usprawiedliwiać, że tyle spotkań to niech odpoczywają. Mozna i tak  I nie chodzi mi tylko o Legie bo bierzesz to dosyć osobiście. Wkurza mnie to, że wszystkie Nasze ekipy nie zdobywają pkt w pucharach bo potem się okaże, że top 5 lig ruszy w połowie sierpnia a My mamy już po pucharach i zostaje liga. A teraz wracam do oglądania Jagi bo over jakiś taki zagrożony 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
co do zmian w L to jest kwestia ewentualnej dogrywki, kiedyś jak wygrałeś na wyjeździe 4:3 to szanse na dogrywkę były praktycznie żadne teraz jest zupełnie inaczej
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|