Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 78 z 84 1 2 76 77 78 79 80 83 84
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Dzięki ziomuś

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
nie ma sprawy, jakby co to pytaj śmiało, po to jest forum

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Forum broni , forum radzi

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Originally Posted by haczyk
Jakby wyszedł środek Ślisz-Kisiel w rezerwach przeciwko Kotwicy, to Teo będąc na meczu i nie znając nazwisk, nie powiedziałby że to ludzie z ligi.

a jakbys wrzucił pojedynczych rezerwowocyh z ekstraklasy do 4 ligi to ich rozroznisz ?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by antyfutbol
Originally Posted by haczyk
Jakby wyszedł środek Ślisz-Kisiel w rezerwach przeciwko Kotwicy, to Teo będąc na meczu i nie znając nazwisk, nie powiedziałby że to ludzie z ligi.

a jakbys wrzucił pojedynczych rezerwowocyh z ekstraklasy do 4 ligi to ich rozroznisz ?
Zależy kogo. Podaj mi nazwisko, to odpowiem.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by akagi
Poza tym, ten kto oglądał pierwszy mecz z Florą może zauważył taki obrazek pod koniec meczu, jak Martins nie mógł dogonić biegnącego z piłką 37-letniego grubego Vasiljewa.

Flora swój mecz ligowy przełożyła, będąc już po 15 kolejkach.
Legia dopiero rozpoczyna sezon, to i przygotowanie fizyczne jest na innym poziomie.
Jeżeli we wtorek awansuje, to do końca sierpnia rozegra 18 meczów.

Ale rozumiem niektórych, że zawsze trzeba się do czegoś przyczepić, bo to takie polskie, narodowe. smile
Wytoczyłeś ciężkie działa z tym czepianiem. Ok. Gdyby te Twoje piłkarzyki podchodzili do swoich obowiązków poważnie może byście nie odpadali w rundach początkowych. A dlaczego grają eliminacje od początku lipca?? Bo się ludzie czepiają? Mega mocno ich bronisz a nie widzę realnej oceny sytuacji. A sytuacja jest taka. Ledwo skończyły się ME a Legia już drży o LM.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Akagi jaki dzisiaj typujesz wynik L z tym składem?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
4 remis będzie z rzędu wink?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by aker
Akagi jaki dzisiaj typujesz wynik L z tym składem?

wygramy Aker ale ja tego nie gram ,chociaż mam na jednym rozpisie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by aker
Akagi jaki dzisiaj typujesz wynik L z tym składem?

wygramy Aker ale ja tego nie gram ,chociaż mam na jednym rozpisie

to Ty znowu grasz ???

Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Originally Posted by aker
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by aker
Akagi jaki dzisiaj typujesz wynik L z tym składem?

wygramy Aker ale ja tego nie gram ,chociaż mam na jednym rozpisie

to Ty znowu grasz ???
aker, żyj coś

Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
przecież to była odpowiedź a`la akagi...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by aker
Akagi jaki dzisiaj typujesz wynik L z tym składem?

Po prostu nie gram tego.
Nie wiem co ten eksperyment przyniesie, bo nie oglądałem większości z nich w meczach o stawkę, poza jakimiś minutami.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by aker
Akagi jaki dzisiaj typujesz wynik L z tym składem?

wygramy Aker ale ja tego nie gram ,chociaż mam na jednym rozpisie

Ty już widzę przy sobocie po robocie, po cepeenie. smile

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by Skorpion BB
Originally Posted by akagi
Poza tym, ten kto oglądał pierwszy mecz z Florą może zauważył taki obrazek pod koniec meczu, jak Martins nie mógł dogonić biegnącego z piłką 37-letniego grubego Vasiljewa.

Flora swój mecz ligowy przełożyła, będąc już po 15 kolejkach.
Legia dopiero rozpoczyna sezon, to i przygotowanie fizyczne jest na innym poziomie.
Jeżeli we wtorek awansuje, to do końca sierpnia rozegra 18 meczów.

Ale rozumiem niektórych, że zawsze trzeba się do czegoś przyczepić, bo to takie polskie, narodowe. smile
Wytoczyłeś ciężkie działa z tym czepianiem. Ok. Gdyby te Twoje piłkarzyki podchodzili do swoich obowiązków poważnie może byście nie odpadali w rundach początkowych. A dlaczego grają eliminacje od początku lipca?? Bo się ludzie czepiają? Mega mocno ich bronisz a nie widzę realnej oceny sytuacji. A sytuacja jest taka. Ledwo skończyły się ME a Legia już drży o LM.
To też nie do końca tak. Nie ważne który z klubów gra w eliminacjach, czy to LM, LE czy inny twór. Nie ma constansu w składzie. Widzisz przywołany skład Legii na Płock i myślisz, "kto to kurwa jest?". A tak naprawdę i tych, powiedzmy 7-8 kopaczy powinno zrobić dwumecz z Estończykami z palcem w nosie. Polskie ekipy szukają stalowej 11, a reszta to dodatki do ławki. Mało kto tak rotuje składami na puchary jak nasze ekipy, a jeśli już, to spokojnie też Ci zawodnicy potrafią odegrać znaczące role w meczach ligowych. U nasz od razu mowa, że odpuszczają mecz i się oszczędzają.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Skorpion BB
Wytoczyłeś ciężkie działa z tym czepianiem. Ok. Gdyby te Twoje piłkarzyki podchodzili do swoich obowiązków poważnie może byście nie odpadali w rundach początkowych. A dlaczego grają eliminacje od początku lipca?? Bo się ludzie czepiają? Mega mocno ich bronisz a nie widzę realnej oceny sytuacji. A sytuacja jest taka. Ledwo skończyły się ME a Legia już drży o LM.


"Ciężkie działa"...
smile

Widzę, że nie odniosłeś się do tego co napisałem tylko sugerujesz, że masz cięższe działa.

Można i tak. smile




Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Patrząc na grafikę bez nazwisk, Kera - kibic L - wymienia maksymalnie jednego gracza.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Skorpion BB
Wytoczyłeś ciężkie działa z tym czepianiem. Ok. Gdyby te Twoje piłkarzyki podchodzili do swoich obowiązków poważnie może byście nie odpadali w rundach początkowych. A dlaczego grają eliminacje od początku lipca?? Bo się ludzie czepiają? Mega mocno ich bronisz a nie widzę realnej oceny sytuacji. A sytuacja jest taka. Ledwo skończyły się ME a Legia już drży o LM.


"Ciężkie działa"...
smile

Widzę, że nie odniosłeś się do tego co napisałem tylko sugerujesz, że masz cięższe działa.

Można i tak. smile
Tak jak pisałem wcześniej. Gdyby nie odpadali za szybko eliminacje byście zaczynali od grupy i tych 18 meczów do końca sierpnia by nie było. A Ty próbujesz ich usprawiedliwiać, że tyle spotkań to niech odpoczywają. Mozna i tak wink
I nie chodzi mi tylko o Legie bo bierzesz to dosyć osobiście. Wkurza mnie to, że wszystkie Nasze ekipy nie zdobywają pkt w pucharach bo potem się okaże, że top 5 lig ruszy w połowie sierpnia a My mamy już po pucharach i zostaje liga. A teraz wracam do oglądania Jagi bo over jakiś taki zagrożony smile

Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
co do zmian w L to jest kwestia ewentualnej dogrywki, kiedyś jak wygrałeś na wyjeździe 4:3 to szanse na dogrywkę były praktycznie żadne teraz jest zupełnie inaczej

Strona 78 z 84 1 2 76 77 78 79 80 83 84

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1