Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 91 1 2 6 7 8 9 10 90 91
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
W ogóle nie mam pojęcia o obstawianiu. Czekając na live, zamiast sprawnie to zrobić w pierwszej minucie i dać to, co miałem czyli overki 0.5 w obu duńskich to się zagadałem i poszła bramka w jednym z meczów to dałem over 1.5, no i poszło... laugh Bardzo dobrze, następnym razem, żeby mi cały jęzor odpadł laugh
Żebym ja doczekał takiego dnia w którym już nie będę obstawiał. Spokój w moim ciele bezcenny.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,142
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,142
Likes: 19
a o czym masz

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by alfa
to Szopen pewnie niezłe manko w kasie jak Jura idzie za takie grosze

Juranovica mi nie szkoda, bo od jakiegoś czasu widać było, że zależy mu jakby mniej.

Jedynie kogo będzie mi szkoda to Luquinhasa, bo ma to "coś", co w naszej lidze robi różnicę.

Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
o kocurrrach

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Do przerwy 1.5 Midijtland i w tym drugim esjberg over 0.5 2.0 było łącznie.

Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Originally Posted by akagi
Originally Posted by alfa
to Szopen pewnie niezłe manko w kasie jak Jura idzie za takie grosze

Juranovica mi nie szkoda, bo od jakiegoś czasu widać było, że zależy mu jakby mniej.

Jedynie kogo będzie mi szkoda to Luquinhasa, bo ma to "coś", co w naszej lidze robi różnicę.
mi szkoda tych kilku milionów, które więcej powinno wpłynąć do kasy

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ayran
mango

kier

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by alfa
mi szkoda tych kilku milionów, które więcej powinno wpłynąć do kasy

Mnie też szkoda, ale na cenę sprzedaży ma wpływ wiele czynników i okoliczności.

Miodek ma terminowe zobowiązania, które musi spłacać, a kupujący przy negocjacjach o tym wiedzą.

Proste jak rogalik. smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Do startu Serie A pozostało 22 godziny i 11 minut!
Taka ciekawostka

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Nie wiem jak jest w realu, ale w Bułgarii piszą, że varowali po 5 minutach i gola nieuznali :-) hah

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,142
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,142
Likes: 19
Irek jak się zapatrujesz na słowa Cezare o sędziach i agentach

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
nie uznali

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by latajaca_holenderka
Irek jak się zapatrujesz na słowa Cezare o sędziach i agentach
Agentów powinno się wypie... a sędzia jak człowiek, może popełnić błąd ale później przychodzi i mówi przepraszam. Jak się myli z premedytacją to tam powinien być gdzie agenci.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,142
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,142
Likes: 19
W środę po meczu pomiędzy Arką Gdynia a Widzewem Łódź doszło do podpalenia samochodu Jarosława Kołakowskiego, znanego agenta piłkarskiego i ojca prezesa gdyńskiego klubu.

"To skandaliczne zdarzenie, które — w obliczu okoliczności — uderza zarówno w Klub, jego Kibiców, Sponsorów oraz Partnerów, jak i we mnie prywatnie. Arka Gdynia to nasze wspólne dobro, które stale się rozwija — również dzięki owocnej współpracy wspomnianych środowisk. Nie pozwolimy, by sprawca zdarzenia zatrzymał dalszy rozwój Klubu i wpłynął na wzajemne relacje. Obecnie sprawą zajmuje się gdyńska policja. Liczę na szybkie ustalenie sprawcy i pociągnięcie go do odpowiedzialności karnej" - napisał Kołakowski.


Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
[Linked Image from images92.fotosik.pl] [fotosik.pl]

Jutro po ponad 5 latach znowu serie A w Luszowicach smile

Poprzedni sezon 2015/2016 był fatalny - 4 remisy i 22 porażki.

Ostatnie zwycięstwo w A-klasie to pewnie 1986 albo 1985 rok. 3/4 obecnej kadry nie było jeszcze na świecie tongue
Jutro postaramy się zagrać o zwycięstwo smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Irek
[Linked Image from images92.fotosik.pl] [fotosik.pl]

Jutro po ponad 5 latach znowu serie A w Luszowicach smile

Poprzedni sezon 2015/2016 był fatalny - 4 remisy i 22 porażki.

Ostatnie zwycięstwo w A-klasie to pewnie 1986 albo 1985 rok. 3/4 obecnej kadry nie było jeszcze na świecie tongue
Jutro postaramy się zagrać o zwycięstwo smile

Zdążysz na start tej prawdziwej Serie A?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Originally Posted by akagi
Originally Posted by alfa
to Szopen pewnie niezłe manko w kasie jak Jura idzie za takie grosze

Juranovica mi nie szkoda, bo od jakiegoś czasu widać było, że zależy mu jakby mniej.

Jedynie kogo będzie mi szkoda to Luquinhasa, bo ma to "coś", co w naszej lidze robi różnicę.

a on to gdzie odchodzi i za ile?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,142
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,142
Likes: 19
Będzie jakaś relacja z inauguracji coś ala występy Fecha tongue

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by latajaca_holenderka
Będzie jakaś relacja z inauguracji coś ala występy Fecha tongue
Niestety nie mamy takich znajomości frown
Akhu zdążę pewnie na wieczorne mecze.

Strona 8 z 91 1 2 6 7 8 9 10 90 91

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty), 2,416 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,180
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1