|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
W ogóle nie mam pojęcia o obstawianiu. Czekając na live, zamiast sprawnie to zrobić w pierwszej minucie i dać to, co miałem czyli overki 0.5 w obu duńskich to się zagadałem i poszła bramka w jednym z meczów to dałem over 1.5, no i poszło...  Bardzo dobrze, następnym razem, żeby mi cały jęzor odpadł Żebym ja doczekał takiego dnia w którym już nie będę obstawiał. Spokój w moim ciele bezcenny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,142 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,142 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
to Szopen pewnie niezłe manko w kasie jak Jura idzie za takie grosze Juranovica mi nie szkoda, bo od jakiegoś czasu widać było, że zależy mu jakby mniej. Jedynie kogo będzie mi szkoda to Luquinhasa, bo ma to "coś", co w naszej lidze robi różnicę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Do przerwy 1.5 Midijtland i w tym drugim esjberg over 0.5 2.0 było łącznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
to Szopen pewnie niezłe manko w kasie jak Jura idzie za takie grosze Juranovica mi nie szkoda, bo od jakiegoś czasu widać było, że zależy mu jakby mniej. Jedynie kogo będzie mi szkoda to Luquinhasa, bo ma to "coś", co w naszej lidze robi różnicę. mi szkoda tych kilku milionów, które więcej powinno wpłynąć do kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ayran mango 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
mi szkoda tych kilku milionów, które więcej powinno wpłynąć do kasy Mnie też szkoda, ale na cenę sprzedaży ma wpływ wiele czynników i okoliczności. Miodek ma terminowe zobowiązania, które musi spłacać, a kupujący przy negocjacjach o tym wiedzą. Proste jak rogalik. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Do startu Serie A pozostało 22 godziny i 11 minut! Taka ciekawostka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Nie wiem jak jest w realu, ale w Bułgarii piszą, że varowali po 5 minutach i gola nieuznali :-) hah
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,142 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,142 Likes: 19 |
Irek jak się zapatrujesz na słowa Cezare o sędziach i agentach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Irek jak się zapatrujesz na słowa Cezare o sędziach i agentach Agentów powinno się wypie... a sędzia jak człowiek, może popełnić błąd ale później przychodzi i mówi przepraszam. Jak się myli z premedytacją to tam powinien być gdzie agenci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,142 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,142 Likes: 19 |
W środę po meczu pomiędzy Arką Gdynia a Widzewem Łódź doszło do podpalenia samochodu Jarosława Kołakowskiego, znanego agenta piłkarskiego i ojca prezesa gdyńskiego klubu.
"To skandaliczne zdarzenie, które — w obliczu okoliczności — uderza zarówno w Klub, jego Kibiców, Sponsorów oraz Partnerów, jak i we mnie prywatnie. Arka Gdynia to nasze wspólne dobro, które stale się rozwija — również dzięki owocnej współpracy wspomnianych środowisk. Nie pozwolimy, by sprawca zdarzenia zatrzymał dalszy rozwój Klubu i wpłynął na wzajemne relacje. Obecnie sprawą zajmuje się gdyńska policja. Liczę na szybkie ustalenie sprawcy i pociągnięcie go do odpowiedzialności karnej" - napisał Kołakowski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
![[Linked Image from images92.fotosik.pl]](https://images92.fotosik.pl/531/7cd99cde6118bb72med.jpg) [ fotosik.pl] Jutro po ponad 5 latach znowu serie A w Luszowicach Poprzedni sezon 2015/2016 był fatalny - 4 remisy i 22 porażki. Ostatnie zwycięstwo w A-klasie to pewnie 1986 albo 1985 rok. 3/4 obecnej kadry nie było jeszcze na świecie  Jutro postaramy się zagrać o zwycięstwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
![[Linked Image from images92.fotosik.pl]](https://images92.fotosik.pl/531/7cd99cde6118bb72med.jpg) [ fotosik.pl] Jutro po ponad 5 latach znowu serie A w Luszowicach Poprzedni sezon 2015/2016 był fatalny - 4 remisy i 22 porażki. Ostatnie zwycięstwo w A-klasie to pewnie 1986 albo 1985 rok. 3/4 obecnej kadry nie było jeszcze na świecie  Jutro postaramy się zagrać o zwycięstwo  Zdążysz na start tej prawdziwej Serie A?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
to Szopen pewnie niezłe manko w kasie jak Jura idzie za takie grosze Juranovica mi nie szkoda, bo od jakiegoś czasu widać było, że zależy mu jakby mniej. Jedynie kogo będzie mi szkoda to Luquinhasa, bo ma to "coś", co w naszej lidze robi różnicę. a on to gdzie odchodzi i za ile?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,142 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,142 Likes: 19 |
Będzie jakaś relacja z inauguracji coś ala występy Fecha 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Będzie jakaś relacja z inauguracji coś ala występy Fecha  Niestety nie mamy takich znajomości  Akhu zdążę pewnie na wieczorne mecze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|