|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2 |
Łukasz jak wczoraj wyszedłeś na tym Dinamie? Na zero. Grubo wygrałem na rogach i grubo przegrałem na Zagrzeb win, ht/ft.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2 |
Ty nawet Lukasz o tym myśl.  Nie myślę. Chyba pójdzie dubel Gent + Slavia x2. Życzę Legiuni awansu po dogrywce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2 |
Ciekawe odwrócenie ról w Szkocji w tym sezonie sądząc po kursach. Za 3 dni Rangers u siebie z Celtic i to Celtic jest faworytem kursowym. Jeśli nie jest to przez jakieś braki kadrowe to myślę, że Rangers DNB do gry jak najbardziej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2 |
Ok piszą o covidzie w Rangers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A ja tak Lukasz.
Legia +3,5 strzałów w światło bramki, Gent-Raków +3,5 żk 2,17
Z tymi kartkami, to można też pomyśleć nad +4,5 za 1,87. Sędziuje młody Azer, a widać że lubi w pucharach zaistnieć na boisku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Biczu kemp przywrócił temat zlotu, a ty ani be ani me ani kukuryku nieładnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Irek masz trochę młodzieżowców w kadrze? Jakieś informacje się pojawiają że od sezonu 22/23 w niższych ligach będzie wymóg 5.
Ekstraklasa 1 młodzieżowiec. 1 Liga 2 młodzieżowców. 2 Liga 3 młodzieżowców. 3 Liga 4 młodzieżowców. Pozostałe ligi 5 młodzieżowców.
Do tego sensowny ujednolicony plan szkolenia dzieci, stworzony przez ludzi z PZPN, w który wyposazy się trenerów.
Plan na 10 l. od sez. 22/23
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536 Likes: 10 |
Coś jest na rzeczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2 |
Niebieska część Manchesteru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Jak jest  to nawet w przypadku transferu do Barcelony powiedziałby że to jego miłość z dzieciństwa. To większe chorągiewki niż przekupni politycy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Irek masz trochę młodzieżowców w kadrze? Jakieś informacje się pojawiają że od sezonu 22/23 w niższych ligach będzie wymóg 5.
Ekstraklasa 1 młodzieżowiec. 1 Liga 2 młodzieżowców. 2 Liga 3 młodzieżowców. 3 Liga 4 młodzieżowców. Pozostałe ligi 5 młodzieżowców.
Do tego sensowny ujednolicony plan szkolenia dzieci, stworzony przez ludzi z PZPN, w który wyposazy się trenerów.
Plan na 10 l. od sez. 22/23 Jednego z rocznika 2006  Zagrał 4 mecze, strzelił 2 bramki i go teraz wypożyczyliśmy do juniorów Trzebini. Niech się ogrywa. Jak się pokaże to może do kadry 4ligowej się załapie. Następnych mam ale bez charakteru, chciałbym ale się boje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Mam również roczniki 69, 70, 74, 79, 81, 81 więc liczeni będą podwójnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,302 Likes: 2 |
Jak jest  to nawet w przypadku transferu do Barcelony powiedziałby że to jego miłość z dzieciństwa. To większe chorągiewki niż przekupni politycy. A kto z nas taki nie jest. My po prostu nawet nie mamy możliwości takiego wyboru. Ja ich nie krytykuje Ale wolę CR w Manu bo lubię Manu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,978 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,978 Likes: 19 |
Irek masz trochę młodzieżowców w kadrze? Jakieś informacje się pojawiają że od sezonu 22/23 w niższych ligach będzie wymóg 5.
Ekstraklasa 1 młodzieżowiec. 1 Liga 2 młodzieżowców. 2 Liga 3 młodzieżowców. 3 Liga 4 młodzieżowców. Pozostałe ligi 5 młodzieżowców.
Do tego sensowny ujednolicony plan szkolenia dzieci, stworzony przez ludzi z PZPN, w który wyposazy się trenerów.
Plan na 10 l. od sez. 22/23 ale w kadrze czy na boisku podczas meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,978 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,978 Likes: 19 |
już widzę w Wieczystej 5 młodzieżowców w meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,978 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,978 Likes: 19 |
nie wspominając w takich b klasach zwłaszcza w sezonie wesel jak się uda 11 na mecz zebrać to jest sukces kto tam będzie za młodzieżowcami patrzył Cezare jeszcze chyba nie wtrzeżwiał po tym całym zlocie debilów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Kurs na L rośnie to dobry znak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,978 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,978 Likes: 19 |
Kurs na L rośnie to dobry znak  no coś mówili że prawka zaś w górę ale czy to dobry znak
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|