Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 58 z 91 1 2 56 57 58 59 60 90 91
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Może to głupio zabrzmi i oczywiście zachowując odpowiednie proporcje, ale...

Dla takich chwil warto żyć.



I niech jakiś mądrala nie wyjedzie z tekstem pacyfka, żeby się nie logować...

Korki, korki przy wyjeździe z okolic Legii, to nawet nie było możliwości.
Jeszcze. smile



Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970
Likes: 19
Originally Posted by Warren
dla mnie jak ktoś nie trzyma kciuków za Polski zespół w rozgrywkach Europejskich jest zwykłym chujkiem do szczania
Oczywiście to moja prywatna opinia

dzięki frown

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970
Likes: 19
gratuluję awansu ale kibicować nie mam zamiaru

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970
Likes: 19
Manchester City poinformował o zawieszeniu Benjamina Mendy’ego z powodu trwającego wobec niego dochodzenia policji. Funkcjonariusze z Cheshire poinformowali, że Francuza oskarżono o cztery gwałty i jedną napaść seksualną popełnione pomiędzy październikiem 2020 roku, a sierpniem 2021 roku.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970
Likes: 19
Wolsburg daję za Kamińskiego 8 baniek Amica że rozmowy zaczną od 15 baniek i to rozumiem tongue

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by latajaca_holenderka
Wolsburg daję za Kamińskiego 8 baniek Amica że rozmowy zaczną od 15 baniek i to rozumiem tongue

Amica ma w tym roku stulecie.

Jak nie będzie mistrza...
smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970
Likes: 19
Amica to ma co najwyżej 20 lecie weż

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970
Likes: 19
no 30 maks

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Szkoda Rakowa, bo fajną gra piłkę w składzie w zasadzie bez "nazwisk".

I znowu Polska pewnie nie podgoni rankingu krajowego.

Legia w 4 koszyku przed losowaniem grup LE.
Teoretycznie za wiele punktów nie złapie.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by latajaca_holenderka
Amica to ma co najwyżej 20 lecie weż

grin

Sorry, każdy może się pomylić. smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970
Likes: 19
to była przepaść w obu meczach fajną to może w lidze grajo jak ktoś lubi takie tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970
Likes: 19
trochę kasy Wam zawsze wpadnie jak nie namieszacie na trybunach ( zależy kto przyjedzie ) i nie wiem jak z tv czy tvp coś zapłaci czy tylko ci od świetnej jakości tongue

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
W zasadzie holenderko, jeżeli chodzi o kasę, to główny zastrzyk będzie z Market Pool, bo ok. 5 mln.
Lech tyle dostał za ub. rok, jako jedyny polski przedstawiciel.

Za punkty w grupie, to za wiele nie zarobimy, biorąc pod uwagę przeciwników, których nam wylosują.

Ale dla Miodka, dobre i to, żeby trochę dziurę przykryć.

A poza tym...
Slavia, to już przyjemna historia.

W niedzielę derby stolic. smile



Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,970
Likes: 19
Paczaj Ksyś

[Linked Image from iv.pl]

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,534
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,534
Likes: 10
Hola hola ja wrzucałem swoją rodzinną fote, a nie z neta;)

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,534
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,534
Likes: 10
Tutaj Polacy są wstanie jechać 15 godzin do Colorado specjalnie na grzyby , to jest dopiero dziwne;)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by Irek
Jak jest kasa worek galy to nawet w przypadku transferu do Barcelony powiedziałby że to jego miłość z dzieciństwa. To większe chorągiewki niż przekupni politycy.

A kto z nas taki nie jest. My po prostu nawet nie mamy możliwości takiego wyboru. Ja ich nie krytykuje wink
Ale wolę CR w Manu bo lubię Manu.
+1

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Originally Posted by Sensei
Tutaj Polacy są wstanie jechać 15 godzin do Colorado specjalnie na grzyby , to jest dopiero dziwne;)
wyjazd turystyczny smile zwiedzanie

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Napoli/Eintracht/West Ham

tak to widzę

jeszcze zestaw Mongolia/Zair

Braga/Genk/Ludo

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,301
Likes: 2
Jaga bęcki?

Strona 58 z 91 1 2 56 57 58 59 60 90 91

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, aker, $-man, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1