http://www.fl..."> http://www.fl...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#762442 01/12/2006 21:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Napoczatku myślałem ze komputer mnie oszukuje ale da sie wygrać spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> http://www.flaszka.pl/pokaz.php?f=463

Bonus: Unibet
#762443 01/12/2006 21:52
Dołączył: Dec 2006
Posty: 56
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 56
gra logiczna - to nie dla mnie

#762444 01/12/2006 22:15
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Quote
gra logiczna - to nie dla mnie

Wróć tam skąd przyszłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#762445 01/12/2006 22:53
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
uff wygralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zajefajna gierka

#762446 01/12/2006 22:58
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
fajne, 1 wygralem a za drugim jak przegralem 5 kostkami z 2 to sie wkurwilem i przestalem grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#762447 01/12/2006 23:03
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
mam ta gre na kompie, im wiecej przeciwnikow tym latwiejsza, najtrudniej wygrac grajac z jednym przeciwnikiem i ruszajac sie jako drugi

#762448 02/12/2006 10:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
fajna gierka, ale za łatwa

#762449 02/12/2006 11:06
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
Quote
Quote
gra logiczna - to nie dla mnie

Wróć tam skąd przyszłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Przyszedłes jak cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#762450 02/12/2006 11:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Zajefajna ta gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zanim zaczaiłem ocb przegrałem z krestesem. Ale po 3 grach obacziłem i wygrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Grałem w to z 40 minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Super gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#762451 02/12/2006 11:48
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
http://www.flaszka.pl/pokaz.php?f=202 - Jesli ktos przejdzie level 20, ma u mnie 100zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#762452 02/12/2006 16:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Za drugim razem wygralem

#762453 02/12/2006 17:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Za pierwszym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#762454 02/12/2006 17:59
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
Może ktoś wie skąd ściągnąć QuakeIII ??

Z góry dzięki!

#762455 02/12/2006 18:31
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
z półki w sklepie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#762456 02/12/2006 20:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
Quote
Może ktoś wie skąd ściągnąć QuakeIII ??

Z góry dzięki!


torrenty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#762457 02/12/2006 22:52
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
http://www.gry.jeja.pl/tunel.html
Ta gierka też do łatwych nie należy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kto przejdzie jest Mistrzu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,454 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,289
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1