Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
weeźź Biczu, lementujesz
wiekszosc z forum to patrzy na te 2k ze swiecacymi oczkami
docen i zainwestuj ta wygrana na kolejne grubo wygrane kupony
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
VVega, ustawka przed Świętami?
tak, nie? a co to znaczy?
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,620
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,620
Likes: 10
Buty do chodzenia po wodzie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Newcastle United uprzejmie prosi kibiców o powstrzymanie się od noszenia tradycyjnych arabskich strojów lub nakryć głowy inspirowanych Bliskim Wschodem na mecze, jeśli zwykle nie noszą takiego stroju.
niech jeszcze prowadza doping po arabsku
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
RANKING FIFKA - aktualizacja z dnia 21.10.2021: 1. Belgia 1832 punkty, -; 2. Brazylia 1820 punktów, -; 3. Francja 1779 punktów, +1 pozycja; 4. Włochy 1751 punktów, +1 pozycja; 5. Anglia 1750 punktów, -2 pozycja; 6. Argentyna 1739 punktów, -; 7. Hiszpania 1688 punktów, +1 pozycja; 8. Portugalia 1682 punkty, -1 pozycja; 9. Meksyk 1673 punkty, -; 10. Dania 1669 punktów,-; ... 23. Polska 1542 punkty; +1 pozycja.
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Mesjasz
jeszcze trochę i nie tylko w robocie będą mu się kłaniać w pół
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Mesjasz
jeszcze trochę i nie tylko w robocie będą mu się kłaniać w pół
Tygrys już wysłał prośbę o zdjęcie.
Będzie ołtarzyk stawiał.
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,620
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,620
Likes: 10
Newcastle United uprzejmie prosi kibiców o powstrzymanie się od noszenia tradycyjnych arabskich strojów lub nakryć głowy inspirowanych Bliskim Wschodem na mecze, jeśli zwykle nie noszą takiego stroju.
niech jeszcze prowadza doping po arabsku
kibice powinni się na nich wypiąć
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Biczu jakaś sektę mógłby założyć
SEKTA ZIELONA PRAWDA !
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
i bukma znowu się nie doczeka
znowu o mały włos
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,816
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,816
Likes: 10
Można by zrobić temat imienia Miękkiej Fai
albo miękkiego wafla
co dzisiaj gramy Baronie?
Witez, z rezerwami Totenhamu
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,816
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,816
Likes: 10
Pamiętajcie, że dzisiaj promocja w Fortunie pod nazwą "Pechowiec".
Min. 4 AKO za 50 zł.
Jeżeli wszystkie nie wejdą, to dają bonus 50 zł.
Burbon czytasz?
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,816
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,816
Likes: 10
Biczyk zresetuj umysł.
2000...
Nie wiem ile każdy z Was zarabia, ale 2 tys. to jest prawie tyle co najniższa krajowa.
Za miesiąc pracy w trudzie i znoju.
Tak na to patrz Biczyk.
właśnie tak !!
A potem pomyśl..50 tysięcy, ile to miesięcy
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,816
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,816
Likes: 10
Już im ciężko
jak tu grać panie..jak ?? [
instagram.com ] , a co dopiero wieczorem, gdy jeszcze burza na horyzoncie...ale 5 tysiącom Norgów, takie warunki nie straszne i zasiądą na trybunach, by dopingować zimnych, w walce z gorącymi..
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Biczyk zresetuj umysł.
2000...
Nie wiem ile każdy z Was zarabia, ale 2 tys. to jest prawie tyle co najniższa krajowa.
Za miesiąc pracy w trudzie i znoju.
Tak na to patrz Biczyk.
właśnie tak !!
A potem pomyśl..50 tysięcy, ile to miesięcy
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,156
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,156
Likes: 19
Biczyk zresetuj umysł.
2000...
Nie wiem ile każdy z Was zarabia, ale 2 tys. to jest prawie tyle co najniższa krajowa.
Za miesiąc pracy w trudzie i znoju.
Tak na to patrz Biczyk.
właśnie tak !!
A potem pomyśl..50 tysięcy, ile to miesięcy
Biczyk ze 2 pewnie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
żydki planowo !
w tej grupie jeszcze jest dymano zagrzeb
x20-fortuna [
efortuna.pl ]
x20 Sts [
sts.pl ]
tego już nie spierdolę bo się nie da zamknąć....
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Biczyk, u Ciebie też tak wieje?
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,816
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,816
Likes: 10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Biczyk, u Ciebie też tak wieje?
jak jasny chuj !
Link skopiowany do schowka