|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Żebyś tygrys na Napoli zdążył zagrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Już po igrzyskach, było grać dubelek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Mogliby strzelić jednego na pocieszenie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,393 |
ta, zaraz po akcjach L padły gole dla N
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Cóż...
Plus jest taki, że Legia odbyła podwójną jednostkę treningową obrony przed wykonywanymi przez przeciwnika rzutami rożnymi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,168
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,168 |
szkoda, ciągle legia w grze ale raczej już z zaskoczenia wygranych nie będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Zbieraj tam w Reichu narzędzia pacyfku, robota będzie od przerwy listopadowej.
Co mogę zaoferować?
Dwie godziny pracy dziennie, głównie na świeżym powietrzu.
Za ile?
10 tys. miesięcznie + darmowe dresy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,757 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,757 Likes: 10 |
+premia zależna od zwycięstw
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
szkoda gadać szkoda strzępić ryja, śmieszny ten Borek i jego piłkarz meczu do 75 minuty
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Zbieraj tam w Reichu narzędzia pacyfku, robota będzie od przerwy listopadowej.
Co mogę zaoferować?
Dwie godziny pracy dziennie, głównie na świeżym powietrzu.
Za ile?
10 tys. miesięcznie + darmowe dresy. Ja również wyślę swoje cv 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
dzień dobry, znalezione na twitterze spec od ligi rumuńskiej:
Rzadko bawię się w bukmacherkę, ale uważam, że dzisiaj warto zagrać na wysoką wygraną Universitatei Craiova w pojedynku z Chindią Targoviste. U gospodarzy niedysponowanych jest aż 7 graczy, podczas gdy Craiova w ostatnich 4 meczach zdobyła aż 13 bramek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wybacz Irku, ale muszę być brutalnie szczery. O ile mi wiadomo, to jeszcze nie masz doświadczenia międzynarodowego, a nasz pacyfek takowe posiada. Poza tym On wycenia Swoją ewentualną posadę na max 10 tys., a nie wiem czy naszego prezesa, będzie stać na Twoje żądania finansowe. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Ja nie mam żadnego doświadczenia, ale co próbuję w tych managerach to zawsze nie najgorzej mi wychodzi. Także nawet mogę zejść do 8 tys. miesięcznie. Za mniej to mi się nie opłaca robić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ty Tygrysie od razu odpadasz, bo Ciebie by Żyleta nie zaakceptowała, ponieważ kiedyś coś tam na Legię pisałeś. A pacyfek, 4 lata mieszkał na Woli, to jest jakby swój. Niestety Tygrysie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Ja stary kibic Legii. W 95 r. jako małe dziecko śmigałem z szalikiem Legii przez bloki fanów Widzewa narażając własne życie. Leszek Pisz i Jacek Bednarz to byli grajkowie. Teraz to same farbowane lisy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
dzień dobry, znalezione na twitterze spec od ligi rumuńskiej:
Rzadko bawię się w bukmacherkę, ale uważam, że dzisiaj warto zagrać na wysoką wygraną Universitatei Craiova w pojedynku z Chindią Targoviste. U gospodarzy niedysponowanych jest aż 7 graczy, podczas gdy Craiova w ostatnich 4 meczach zdobyła aż 13 bramek. Widziałem ten wpis Flisa. Po kursach widać, że są chętni. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ja stary kibic Legii. W 95 r. jako małe dziecko śmigałem z szalikiem Legii przez bloki fanów Widzewa narażając własne życie. Leszek Pisz i Jacek Bednarz to byli grajkowie. Teraz to same farbowane lisy! A to przepraszam, musiałem coś pomylić w tej kwestii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
dzień dobry, znalezione na twitterze spec od ligi rumuńskiej:
Rzadko bawię się w bukmacherkę, ale uważam, że dzisiaj warto zagrać na wysoką wygraną Universitatei Craiova w pojedynku z Chindią Targoviste. U gospodarzy niedysponowanych jest aż 7 graczy, podczas gdy Craiova w ostatnich 4 meczach zdobyła aż 13 bramek. Widziałem ten wpis Flisa. Po kursach widać, że są chętni.  tylko, że to Rumunia..a h2h bramkowo, powala normalnie.. Akagi, ja mogę pro bono doradztwo on line
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874 Likes: 10 |
Nooooo...Salah zepsuty 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|