|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
Jeszcze tylko jeden mecz i tylko w Wawie będą się interesowali swoimi... Boże dużego palca u lewej nogi bym oddał za mecz w Niepołomicach z cwks
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369 |
Kurwa wszystkie pakiety wykupione w canale plus i meczu L nie mozna zobaczyć Nasz kraj to państwo sukcesu. Gówno się pokazuje jak tylko pływa po wierzchu, jak już jest poza poziomem wody to nie nasze... O co Ci chodzi, młody człowieku ? może kera to zrozumie, bo dla mnie to studio polsatu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ta obrona fatalna, brak słów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Ta obrona fatalna, brak słów. Dobrze w niedzielę kolejny wpierdol się szukuje  Kura potwierdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Każdej bramce można było zapobiedz. Dramat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jak Kura przyjdzie i potwierdzi, to będzie potwierdzone. Tylko to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Kurwa wszystkie pakiety wykupione w canale plus i meczu L nie mozna zobaczyć Też mam Aker Viaplay. Wykupiłem specjalnie na trzy mecze L. Ale zostawiam. KSW już od następnej gali mają. Jeszcze niech UFC Polsatowi zabiorą o będzie git.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
nowa reklama playa już bez szatanowej ile jeden ciulaty wpis może przynieś strat
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Każdej bramce można było zapobiedz. Dramat. Tak, to wkurzające. To nie jest mecz ze statystykami z cyklu 0 0 0. Coś tam grają do przodu. Inna sprawa, że po szybkiej bramce Leicester gra spokojnie, bez wysiłku kontrolując sytuację, bo w weekend następny mecz. Miszta już raczej w bramce nie zagra, a defensywa... Do generalnego remontu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Kurwa wszystkie pakiety wykupione w canale plus i meczu L nie mozna zobaczyć Też mam Aker Viaplay. Wykupiłem specjalnie na trzy mecze L. Ale zostawiam. KSW już od następnej gali mają. Jeszcze niech UFC Polsatowi zabiorą o będzie git. Mają LE i LK będą mieli Angielską Ksw i ligę majstrów
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
nowa reklama playa już bez szatanowej ile jeden ciulaty wpis może przynieś strat jasia kapele też wyjebali z filmu xkoma
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369 |
tyle tych platform się narobiło, że niedługo trzeba będzie wziąć drugi etat żeby mieć na opłaty by sobie pooglądać coś co się lubi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Kurwa wszystkie pakiety wykupione w canale plus i meczu L nie mozna zobaczyć Też mam Aker Viaplay. Wykupiłem specjalnie na trzy mecze L. Ale zostawiam. KSW już od następnej gali mają. Jeszcze niech UFC Polsatowi zabiorą o będzie git. Mają LE i LK będą mieli Angielską Ksw i ligę majstrów A za półtora roku ekstraklasę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369 |
nowa reklama playa już bez szatanowej ile jeden ciulaty wpis może przynieś strat jasia kapele też wyjebali z filmu xkoma jak ktoś jest popierdolony to tym lepiej, że się go w tv nie pokazuje (mowa o obojgu)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369 |
Kurwa wszystkie pakiety wykupione w canale plus i meczu L nie mozna zobaczyć Też mam Aker Viaplay. Wykupiłem specjalnie na trzy mecze L. Ale zostawiam. KSW już od następnej gali mają. Jeszcze niech UFC Polsatowi zabiorą o będzie git. Mają LE i LK będą mieli Angielską Ksw i ligę majstrów LM od kiedy? to się może skuszę
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
tyle tych platform się narobiło, że niedługo trzeba będzie wziąć drugi etat żeby mieć na opłaty by sobie pooglądać coś co się lubi Ale jak będziesz robił na dwa etaty to nie będziesz miał czasu pooglądać czegoś co lubisz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Kurwa wszystkie pakiety wykupione w canale plus i meczu L nie mozna zobaczyć Też mam Aker Viaplay. Wykupiłem specjalnie na trzy mecze L. Ale zostawiam. KSW już od następnej gali mają. Jeszcze niech UFC Polsatowi zabiorą o będzie git. Mają LE i LK będą mieli Angielską Ksw i ligę majstrów LM od kiedy? to się może skuszę Gif <dowieszsiewswoimczasie>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Kurwa wszystkie pakiety wykupione w canale plus i meczu L nie mozna zobaczyć Też mam Aker Viaplay. Wykupiłem specjalnie na trzy mecze L. Ale zostawiam. KSW już od następnej gali mają. Jeszcze niech UFC Polsatowi zabiorą o będzie git. Mają LE i LK będą mieli Angielską Ksw i ligę majstrów LM od kiedy? to się może skuszę najwcześniej jak można 2024
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
ale to jeszcze nic oficjalnego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Załatwi ktoś Ajntracht ? Oby nie Naingolan
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|