|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
nie akagi, nie...uważam, że każdy powinien robić to co potrafi i lubi..wyobraź sobie kurwa, marsz głodnych, płacących żon i dzieci mechaników samochodowych, bo wszyscy np może tak jak Ty, sami wymieniają sobie opony na ręcznym podnośniku i grzebią w zapłonie.. To samo dotyczy wszystkich usług.. Ja nawet jak mi się zlew przytka to wzywam hydraulika.. Jak kurwa słyszę, że ktoś bierze urlop by sobie remont zrobić w domu..to mnie denerwuje to.. To już trochę odjechałeś z tym "szlachectwem".  Idąc Twoim tokiem narracji, rozumiem, że płyn w spryskiwaczu każdorazowo dolewa Ci tylko zaufany mechanik. Jak Ci bateria w kuchni zaczęła cieknąć do dzwonisz do zaufanego hydraulika Zenona. A jeżeli on ci odpowie - Szanowny Panie burbi, oczywiście przylecę, ale właśnie robię łazienkę u Pani Zenobii, której też coś mocno cieknie i do Pana mogę najwcześniej za 3 dni. Pan do tego czasu trzymaj kubeł nad kranem i wylewaj co jakiś czas. I można dawać te przykłady do woli. Tak, że wiesz... A opony mam całoroczne, to ich co pół roku nie wymieniam. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
"Patryk Sokołowski podziękował dziś za współpracę w Gliwicach. Teraz czas na nowe wyzwanie, czas na powrót do domu. Powrót do Legii ma w sobie znamiona romantycznej historii."
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Akagi, ja myślę, że jak się hydraulikowi wyświetla "Burbon" to rzuca wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10 |
Jak nie
Akhu pisał zeby sie szczepić to szybciej obostrzenia zniosą
Ostatnia prostate I takie tam Sensei, jak się zapatrujesz na wywalenie prezes Agnieszki pod kątem naszego zakładu ? Idzie ku lepszemu  Bedac na Twoim miejscu Vince to juz bym się rozliczył I miał z glowy;)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jak nie
Akhu pisał zeby sie szczepić to szybciej obostrzenia zniosą
Ostatnia prostate I takie tam Sensei, jak się zapatrujesz na wywalenie prezes Agnieszki pod kątem naszego zakładu ? Idzie ku lepszemu  Bedac na Twoim miejscu Vince to juz bym się rozliczył I miał z glowy;) Poczekam jeszcze jakie niespodzianki Darek przyszukuje na start ligi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
i hajsu za usługę nie bierze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Może tak być Vinc, właśnie tak.
Ale co wtedy z Panią Zenobią, bo jej też leci.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jeśli faktycznie podpisał to dobra cena
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A to Akhu, Trzech Króli we Włoszech też święto, że mecze ligowe o wczesnej porze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
A to Akhu, Trzech Króli we Włoszech też święto, że mecze ligowe o wczesnej porze? Tak tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Żeby nie przegapić ja już porobione Fanty i Typery 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W Bolonii na livescorze wpisanych 12 nieobecnych. Wprawdzie mi te nazwiska nic nie mówią(  ), ale tak po ich ilości oznacza to spore osłabienie. Pewnie głupie pytanie Akhu, ale można brać Inter po 1,45?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
W Bolonii na livescorze wpisanych 12 nieobecnych. Wprawdzie mi te nazwiska nic nie mówią(  ), ale tak po ich ilości oznacza to spore osłabienie. Pewnie głupie pytanie Akhu, ale można brać Inter po 1,45? No na pewno Bolonia odczuje straty. Nie byłbym pewien czy ten i kilka innych meczów się odbędzie Odpowiadając na pytanie, myślę, że Inter da radę wygrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Salernitana - Venezia ma być przełożony. Atalanta - Torino również nie zagrają. Udinese też podobno uziemione więc mecz z Fiorentiną również może nie być grany. Najlepiej jest z Napoli  Tam są dwa oddziały sanepidu. Ale najpierw to. Lista nieobecności: Osimhen, Koulibaly, Anguissa, Ruiz, Ounas, Lozano, Meret, Malcuit, Mario Rui, Spalletti Wyjściową 11 zmontują ale na ławce będą tylko Petagna, Elmas i Primavera. Pierwszy oddział miejskiego sanepidu pozwolił lecieć do Turynu, po czym drugi wrzucił na kwarantannę trzech zawodników, z garstki dostępnych. Ogromne zamieszanie. Trzeba śledzić rozwój sytuacji. Sanepid z Neapolu wysłał właśnie na kwarantannę Zielińskiego, Rrahmaniego i Lobotkę i nie zagrają jutro z Juventusem. Mecz na tę chwilę ma zostać rozegrany, ale Napoli w takim wypadku, bez 12 zawodników pierwszego składu, będzie musiało wyjść kilkoma juniorami. Ciężary.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
nie akagi, nie...uważam, że każdy powinien robić to co potrafi i lubi..wyobraź sobie kurwa, marsz głodnych, płacących żon i dzieci mechaników samochodowych, bo wszyscy np może tak jak Ty, sami wymieniają sobie opony na ręcznym podnośniku i grzebią w zapłonie.. To samo dotyczy wszystkich usług.. Ja nawet jak mi się zlew przytka to wzywam hydraulika.. Jak kurwa słyszę, że ktoś bierze urlop by sobie remont zrobić w domu..to mnie denerwuje to.. To już trochę odjechałeś z tym "szlachectwem".  Idąc Twoim tokiem narracji, rozumiem, że płyn w spryskiwaczu każdorazowo dolewa Ci tylko zaufany mechanik. Jak Ci bateria w kuchni zaczęła cieknąć do dzwonisz do zaufanego hydraulika Zenona. A jeżeli on ci odpowie - Szanowny Panie burbi, oczywiście przylecę, ale właśnie robię łazienkę u Pani Zenobii, której też coś mocno cieknie i do Pana mogę najwcześniej za 3 dni. Pan do tego czasu trzymaj kubeł nad kranem i wylewaj co jakiś czas. I można dawać te przykłady do woli. Tak, że wiesz... A opony mam całoroczne, to ich co pół roku nie wymieniam.  nie rozpędzaj się młody kawalerze!! Płyn dolewamy sam..jak kran cieknie, czekam na na zaufanego ..I można tych przykładów mieszać i mieszać...Tak,że wiesz. . A opony całoroczne...co to kurwa jest??!! Kurtka, buty..na lato i zimę?!? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
A...bym zapomniał...Z jakim kurwa szlachectem?! To altruizm raczej..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|