Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 65 z 78 1 2 63 64 65 66 67 77 78
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by burbon
nie akagi, nie...uważam, że każdy powinien robić to co potrafi i lubi..wyobraź sobie kurwa, marsz głodnych, płacących żon i dzieci mechaników samochodowych, bo wszyscy np może tak jak Ty, sami wymieniają sobie opony na ręcznym podnośniku i grzebią w zapłonie..
To samo dotyczy wszystkich usług..
Ja nawet jak mi się zlew przytka to wzywam hydraulika..
Jak kurwa słyszę, że ktoś bierze urlop by sobie remont zrobić w domu..to mnie denerwuje to..

To już trochę odjechałeś z tym "szlachectwem". smile

Idąc Twoim tokiem narracji, rozumiem, że płyn w spryskiwaczu każdorazowo dolewa Ci tylko zaufany mechanik.

Jak Ci bateria w kuchni zaczęła cieknąć do dzwonisz do zaufanego hydraulika Zenona.
A jeżeli on ci odpowie - Szanowny Panie burbi, oczywiście przylecę, ale właśnie robię łazienkę u Pani Zenobii, której też coś mocno cieknie i do Pana mogę najwcześniej za 3 dni.
Pan do tego czasu trzymaj kubeł nad kranem i wylewaj co jakiś czas.

I można dawać te przykłady do woli.

Tak, że wiesz...

A opony mam całoroczne, to ich co pół roku nie wymieniam. smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
"Patryk Sokołowski podziękował dziś za współpracę w Gliwicach. Teraz czas na nowe wyzwanie, czas na powrót do domu. Powrót do Legii ma w sobie znamiona romantycznej historii."

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Akagi, ja myślę, że jak się hydraulikowi wyświetla "Burbon" to rzuca wszystko

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,672
Likes: 10
Originally Posted by VVega
Originally Posted by Sensei
Jak nie


Akhu pisał zeby sie szczepić to szybciej obostrzenia zniosą


Ostatnia prostate I takie tam

Sensei, jak się zapatrujesz na wywalenie prezes Agnieszki pod kątem naszego zakładu ? Idzie ku lepszemu grin
Bedac na Twoim miejscu Vince to juz bym się rozliczył I miał z glowy;)

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Sensei
Originally Posted by VVega
Originally Posted by Sensei
Jak nie


Akhu pisał zeby sie szczepić to szybciej obostrzenia zniosą


Ostatnia prostate I takie tam

Sensei, jak się zapatrujesz na wywalenie prezes Agnieszki pod kątem naszego zakładu ? Idzie ku lepszemu grin
Bedac na Twoim miejscu Vince to juz bym się rozliczył I miał z glowy;)

Poczekam jeszcze jakie niespodzianki Darek przyszukuje na start ligi grin

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712


najlepszy hydraluik jakby ktoś potrzebował laugh

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
i hajsu za usługę nie bierze

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Może tak być Vinc, właśnie tak.

Ale co wtedy z Panią Zenobią, bo jej też leci.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Jeśli faktycznie podpisał to dobra cena

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A to Akhu, Trzech Króli we Włoszech też święto, że mecze ligowe o wczesnej porze?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by akagi
A to Akhu, Trzech Króli we Włoszech też święto, że mecze ligowe o wczesnej porze?

Tak tak

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Żeby nie przegapić ja już porobione Fanty i Typery toast

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
W Bolonii na livescorze wpisanych 12 nieobecnych.

Wprawdzie mi te nazwiska nic nie mówią( smile ), ale tak po ich ilości oznacza to spore osłabienie.

Pewnie głupie pytanie Akhu, ale można brać Inter po 1,45?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by akagi
W Bolonii na livescorze wpisanych 12 nieobecnych.

Wprawdzie mi te nazwiska nic nie mówią( smile ), ale tak po ich ilości oznacza to spore osłabienie.

Pewnie głupie pytanie Akhu, ale można brać Inter po 1,45?

No na pewno Bolonia odczuje straty.

Nie byłbym pewien czy ten i kilka innych meczów się odbędzie frown

Odpowiadając na pytanie, myślę, że Inter da radę wygrać

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dzięki.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Salernitana - Venezia ma być przełożony.
Atalanta - Torino również nie zagrają.
Udinese też podobno uziemione więc mecz z Fiorentiną również może nie być grany.

Najlepiej jest z Napoli grin Tam są dwa oddziały sanepidu. Ale najpierw to.
Lista nieobecności:

Osimhen, Koulibaly, Anguissa, Ruiz, Ounas, Lozano, Meret, Malcuit, Mario Rui, Spalletti

Wyjściową 11 zmontują ale na ławce będą tylko Petagna, Elmas i Primavera.

Pierwszy oddział miejskiego sanepidu pozwolił lecieć do Turynu, po czym drugi wrzucił na kwarantannę trzech zawodników, z garstki dostępnych. Ogromne zamieszanie. Trzeba śledzić rozwój sytuacji.

Sanepid z Neapolu wysłał właśnie na kwarantannę Zielińskiego, Rrahmaniego i Lobotkę i nie zagrają jutro z Juventusem. Mecz na tę chwilę ma zostać rozegrany, ale Napoli w takim wypadku, bez 12 zawodników pierwszego składu, będzie musiało wyjść kilkoma juniorami. Ciężary.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
Originally Posted by akagi
Originally Posted by burbon
nie akagi, nie...uważam, że każdy powinien robić to co potrafi i lubi..wyobraź sobie kurwa, marsz głodnych, płacących żon i dzieci mechaników samochodowych, bo wszyscy np może tak jak Ty, sami wymieniają sobie opony na ręcznym podnośniku i grzebią w zapłonie..
To samo dotyczy wszystkich usług..
Ja nawet jak mi się zlew przytka to wzywam hydraulika..
Jak kurwa słyszę, że ktoś bierze urlop by sobie remont zrobić w domu..to mnie denerwuje to..

To już trochę odjechałeś z tym "szlachectwem". smile

Idąc Twoim tokiem narracji, rozumiem, że płyn w spryskiwaczu każdorazowo dolewa Ci tylko zaufany mechanik.

Jak Ci bateria w kuchni zaczęła cieknąć do dzwonisz do zaufanego hydraulika Zenona.
A jeżeli on ci odpowie - Szanowny Panie burbi, oczywiście przylecę, ale właśnie robię łazienkę u Pani Zenobii, której też coś mocno cieknie i do Pana mogę najwcześniej za 3 dni.
Pan do tego czasu trzymaj kubeł nad kranem i wylewaj co jakiś czas.

I można dawać te przykłady do woli.

Tak, że wiesz...

A opony mam całoroczne, to ich co pół roku nie wymieniam. smile
nie rozpędzaj się młody kawalerze!! Płyn dolewamy sam..jak kran cieknie, czekam na na zaufanego ..I można tych przykładów mieszać i mieszać...Tak,że wiesz. .
A opony całoroczne...co to kurwa jest??!! Kurtka, buty..na lato i zimę?!? piwo

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840
Likes: 10
A...bym zapomniał...Z jakim kurwa szlachectem?! To altruizm raczej..

Strona 65 z 78 1 2 63 64 65 66 67 77 78

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, rymoholik, rafal08, forty, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, kamel), 884 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,676
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1