Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Jak przygotowania do losowania? smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Proponuję pary wg kolejności w fancue na dziś

1-12 A
2-11 B
3-10 C
Itp

Na drugą rundę można wylosować ABC...

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
mnie sie podoba idea losowania.. proponuje cos takiego

3ch rozstawionych i do nich dolosowujemy, wpisując w drabinkę, z ktorej wyładnia sie na koniec top3 i oni walczą wg ustalonych zasad o Puchar

taką mam maszyne losującą, "kulki" (wszystkie jednakowe Kozel, niepogniecione, nie do odróżnienia) i drabinkę

podczas losowania moge miec na głowie czapkę nasuniętą na oczy smile

[Linked Image from images91.fotosik.pl]

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
losowanie oczywiście w formie filmiku, żeby były 'emocje' grin

a "kulki", że nie podgrzane, to już musielibyście na słowo uwierzyć tongue

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Dla mnie losowanie to piękna sprawa smile

Tylko losowanie a nie jak w Uefie czy Fifie układanie.

Wrzucamy wszystkich do 1 słoika i losujemy bez rozstawiania smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
to dokładam 3 "kulki" i rysuje nową drabinkę smile

ale ewentualne losowanie będzie góra/dół, góra/dół itd.. to chyba niewiele zmieni, ale będzie takie bardziej 'pro' grin


Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Dobrze Kemp smile

Ja tak ratunkowo wpisałem, bo nikt się nie kwapił smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
dobrze2

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
losowanie przeprowadzone.. szukam najlepszego sposobu, żeby to przedstawić teraz na Forum

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Wiedziałem, że Kemp to ogarnie piwo

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
piwo

ciąłem mp4 na trzy/cztery, ale zawsze za duże pliki, żeby za free na Streamable dodać.. prościej chyba będzie, jak dam link.. powinno działać, jako całość

Puchar Fanta Serie A 2022 - losowanie [drive.google.com]

jakby coś nie działało, to potnę na 5 części i wrzuce jakoś na to Streamable wink

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
proszę nie wstawiać słynnego gifa z sową.. wybaczcie.. wystarczy mniej więcej tak głowę ustawiać

[Linked Image from media.giphy.com]




Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Kemp aplauz

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
piwo

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Ale miałem emocje do końca smile
Kemp świetna robota, jak zwykle piwo

Najlepszy tekst "Możliwe, że Haczyk odpuścił ligę, żeby w pucharze powalczyć" zareagowałem mniej więcej jak przed kilkoma minutami, kiedy Genoa zagolowała Maszynie grin

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
laugh piwo

jak to obejrzałem, to fajnie wszyszło na koniec.. ale nie bede spoiler'ował wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Poza przekręceniem nazwy drużyny innych minusów nie słyszałem grin

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
o kurde, Irek..

[Linked Image from media.giphy.com]

Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,521
Likes: 1
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,521
Likes: 1
elegancko Puzonik potwierdzi piwo aplauz

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Zapraszam na małe podsumowanie pierwszych meczy pucharowych puchar

PIZZA CALCIO - TSVEGA 93-45
Drużyna gospodarzy wyszła na mecz mocno zmobilizowana. Nie bardzo wiadomo było kto ma być kapitanem więc pan Łukasz dał ten przywilej dwóm zawodnikom. O ile Immobile wykonał swoje zadanie znakomicie notując 30 punktów to już Vlachovic jak głosi cytat "to był dla mnie 'game-changer'.. nie podołał.." zaliczając 8 punktów i spektakularne pudło z karnego.
Mimo tego gospodarze zaprezentowali się świetnie. Obrona zagrała znakomicie a bohaterem został Biraghi z 23 punktami. Do poprawki tylko linia pomocy która uzbierała zaledwie 13 punktów.
Goście nie mogli sobie poradzić z wysokim pressingiem miejscowych. Wyglądało to jak gdyby zjedli niestrawną pizzę. Ich kapitan Theo nawet podwójną bo zapłacił
za to -4 punktami. Gdyby na obiad był żurek może sprawa wyglądałaby troszkę inaczej. Pan Grzegorz zapomniał kartek do zmian i nie wprowadził na boisko żadnego zawodnika zostawiając tym samym 26 punktów na ławie i przegrywając mecz z kretesem.


KOCINA NAZIONALE 1908 - HUBERTHG 46-44
Ach co to było za spotkanie. Emocję towarzyszyły do końcowych minut a swój epilog miały po meczu. Gospodarze zapomnieli że grają w pucharze. Przez chwilę mogło się wydawać, że mecz nie dojdzie do skutku. Na rozgrzewkę wyszło zaledwie pięciu zawodników i dwa ręczniki w bramce.
W ostatniej chwili, tuż przed 20:45 dołączyli Gonzalez, Vlahovic i Bonaventura. To właśnie ten ostatni razem z Immobile zagrali pierwsze skrzypce zdobywając 29 punktów.
Goście mieli swojego zdecydowanego lidera w osobie Handanovica - 12 punktów. Dobre zawody rozegrali również Skriniar, Rrahmani oraz Scamacca którzy kończyli
z 7 punktową zdobyczą. Graczem który zawiódł był T(h)EO. Gościu był zupełnie nieobecny, myślami jakby na kutrze przy temperaturze -2 stopnie.
Mimo tego rzutem na taśmę przyjezdni zdobyli 48 punktów i cieszyli się z wygranej. Krzyczeli do swoich przeciwników "No i co Kociny, ograliśmy Was mimo, że graliście
w ósemkę. Haha aleście słabi".
37 minut po skończonym meczu okazało się że komisja nałożyła na gości karę w wysokości -4 punktów. Znakomite transfery Handanovica i Scamaccy był przeprowadzone po czasie. Dzięki temu górą ostatecznie okazali się gospodarze. Ci jak się dowiedzieli o wszystkim to zaczęli skandować "Gramy u siebie, hej hubert gramy u siebie. Haha aleśmy dobrzy".


AC HACZYK - AKHU TIM 37-64
Mecz dwójki znajomych. Gospodarze obecnie borykają się ze słabą formą (może to jakiś wirus) i nie moga wejść na obroty z poprzedniego sezonu. Jedynymi
zawodnikami którzy zagrali poprawnie byli Patricio i Skriniar z 7 punktami oraz Vlahovic na C z 8 punktami.
Goście którzy mierzą w podwójną koronę (nie mylić z wirusem i szczepieniami) wygrali dość pewnie. Była to przede wszystkim zasługa kapitana Immobile który zdobył 30 punktów. Dzięki dwóm golom Ciro powalczy o koronę. Króla strzelców pucharu oczywiście.

FORZA CIGAR - FC AC IREK 86-53
Gospodarze od początku sezonu pałętają się w dolnych rejonach tabeli. Jednak puchar to puchar. Na tą okoliczność wyciągnęli z niebytu Lozano. Tak Lozano który
ostatniego gola strzelił 3 października. Tym razem zdobył dwie bramki i zakończył spotkanie z 18 punktami. To on oraz Bonaventura (14 punktów) i kapitan Immobile
(30 punktów) byli głownymi sprawcami bądź co bądź niespodzianki.
Goście którzy są liderem tabeli nie zagrali najgorzej ale na tle rozpędzonych niczym konie na gonitwach i mocno nabuzowanych gospodarzy nie mieli nic do powiedzenia. Puchary rządzą się swoimi prawami i to powiedzenie znalazło potwierdzenie kolejny raz.

FC BICZU - BIALY 35-40
Obie drużyny nastawiły się na strzelanie bramek i zagrały bez bramkarzy. Efekt ? Najmniej zdobytych bramek ze wszystkich pucharowych par.
Pan Marcin posiada w swoim składzie Mayorala. Musi on mieć jakieś kwity na swojego pryncypała. Inaczej tego wytłumaczyć się nie da.
Mimo wszystko szansa na wygraną była. Zawiodła pomoc i napad gdzie kapitan Lautaro zaliczył tylko 2 punkty.
Przed ostatnim meczem Fiory popularny Biczu prowadził 35-32.
Ale nie miał już kim grać. Pan Adam miał kapitana Vlahovica. W 11 minucie po niestrzelonym karnym wynik na livescorze pokazywał 35-28. Ostatecznie Dusan zrobił to za co mu płaci popularny Biały i zapewnił wygraną. Obaj managerowie za tydzień będą mogli się spotkać na gali w stolicy i wymienić poglądy (oraz Mayorala).

Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, JelineK, aker, Sensei, Akhu, bukma, alfa, burbon), 1,223 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,823
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1