Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 68 z 108 1 2 66 67 68 69 70 107 108
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Rada Nadzorcza Górnika Zabrze S.A. powołała Arkadiusza Szymanka na funkcję Prezesa Zarządu.

Nowy sternik 14 – krotnych Mistrzów Polski ma 52 lata. Pochodzi z Częstochowy. Dotychczas pełnił funkcję prezesa Ajaksu Częstochowa, klubu, który w ostatnich latach może pochwalić się sporymi sukcesami w zakresie szkolenia młodzieży. Arkadiusz Szymanek jest jednocześnie członkiem Prezydium Podokręgu Częstochowa oraz zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej.


ja jebie ale funkcji

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,128
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,128
Likes: 19
musi fachura

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,128
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,128
Likes: 19
z drugiej strony jak widzę i słyszę Kuleszę to co im on naobiecywał że go wybrali przy nim to nawet Lato omnibus tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,128
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,128
Likes: 19
od jutra igrzyska można by jakiś temat otworzyć adekwatny tongue

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Józef by się przydał na igrzyska.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,128
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,128
Likes: 19
zaginął gdzieś

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by latajaca_holenderka
z drugiej strony jak widzę i słyszę Kuleszę to co im on naobiecywał że go wybrali przy nim to nawet Lato omnibus tongue

Potencjalny mecz ze Szwecją w Kotle Czarownic, bo się naobiecywało baronom śląskim za poparcie.

Czesiu 711 też mu pewnie będzie odpalał z kontraktu.

Życie...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,128
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,128
Likes: 19
na Narodowym nie można grać bo jest przewidziany jako szpital jakby co to Śląski jest najlepszym wyborem

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,128
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,128
Likes: 19
na Iran duże spadki dziwne oni już chyba awans a tamci grają o awans tongue

i jeszcze bez najlepszego napadziora ponoć tongue

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Czesiu zaryzykował, może wiele zyskać, ale też sporo stracić.

Wiadomo, że marzy o trenowaniu klubu z Rosji, bo zna język, dlatego też wziął sobie Piekarskiego na menago.

I teraz, jak wyeliminuje Rosjan, to miałby tam przechlapane.
Jak odpadnie, to ma zapaskudzone CV, przy ewentualnych następnych ofertach zawodowych.

On wprawdzie na boisku strzelał nie będzie, ale taktycznie jest dobry i może tych których ma, odpowiednio wykorzystać.

Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Originally Posted by latajaca_holenderka
na Iran duże spadki dziwne oni już chyba awans a tamci grają o awans tongue

i jeszcze bez najlepszego napadziora ponoć tongue
maja juz awans wiec pewnie wywalone jak ostatnio brazylia z ekwadorem i nie wygraja

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by quincy
Originally Posted by latajaca_holenderka
z drugiej strony jak widzę i słyszę Kuleszę to co im on naobiecywał że go wybrali przy nim to nawet Lato omnibus tongue

Potencjalny mecz ze Szwecją w Kotle Czarownic, bo się naobiecywało baronom śląskim za poparcie.

Czesiu 711 też mu pewnie będzie odpalał z kontraktu.

Życie...

@quincy bredzisz trochę.
Majątek Kuleszy to jakieś 150 mln euro...także ten tego

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,128
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,128
Likes: 19
Originally Posted by rymoholik
Originally Posted by latajaca_holenderka
na Iran duże spadki dziwne oni już chyba awans a tamci grają o awans tongue

i jeszcze bez najlepszego napadziora ponoć tongue
maja juz awans wiec pewnie wywalone jak ostatnio brazylia z ekwadorem i nie wygraja

tego się nie da oglądać laugh albo się po czołach kopią albo po autach tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,128
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,128
Likes: 19
no w końcu tongue

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,612
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,612
Likes: 10
CM: Jesteśmy lekkim faworytem w meczu z Rosją.




W końcu ktoś ma jaja to powiedzieć

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,612
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,612
Likes: 10
Forty !Leserze jeden, już mi na patrol.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,128
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,128
Likes: 19
Originally Posted by Sensei
CM: Jesteśmy lekkim faworytem w meczu z Rosją.




W końcu ktoś ma jaja to powiedzieć


LH : możemy wygrać klasyfikację medalową w Pekinie


nie mam jaj ale co z tego laugh

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Mają wywalone, a prowadzą..jak tu bazować na Waszych opiniach.. frown

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,612
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,612
Likes: 10
Jak jeden medal zdobedziemy to będzie dobrze

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by Sensei
Forty !Leserze jeden, już mi na patrol.

byłem już wbramie,ze 3 godz

Strona 68 z 108 1 2 66 67 68 69 70 107 108

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, Sensei, betowiec, JelineK), 2,548 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,148
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1