|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Rada Nadzorcza Górnika Zabrze S.A. powołała Arkadiusza Szymanka na funkcję Prezesa Zarządu.
Nowy sternik 14 – krotnych Mistrzów Polski ma 52 lata. Pochodzi z Częstochowy. Dotychczas pełnił funkcję prezesa Ajaksu Częstochowa, klubu, który w ostatnich latach może pochwalić się sporymi sukcesami w zakresie szkolenia młodzieży. Arkadiusz Szymanek jest jednocześnie członkiem Prezydium Podokręgu Częstochowa oraz zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej.
ja jebie ale funkcji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19 |
z drugiej strony jak widzę i słyszę Kuleszę to co im on naobiecywał że go wybrali przy nim to nawet Lato omnibus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19 |
od jutra igrzyska można by jakiś temat otworzyć adekwatny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Józef by się przydał na igrzyska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
z drugiej strony jak widzę i słyszę Kuleszę to co im on naobiecywał że go wybrali przy nim to nawet Lato omnibus  Potencjalny mecz ze Szwecją w Kotle Czarownic, bo się naobiecywało baronom śląskim za poparcie. Czesiu 711 też mu pewnie będzie odpalał z kontraktu. Życie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19 |
na Narodowym nie można grać bo jest przewidziany jako szpital jakby co to Śląski jest najlepszym wyborem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19 |
na Iran duże spadki dziwne oni już chyba awans a tamci grają o awans i jeszcze bez najlepszego napadziora ponoć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Czesiu zaryzykował, może wiele zyskać, ale też sporo stracić.
Wiadomo, że marzy o trenowaniu klubu z Rosji, bo zna język, dlatego też wziął sobie Piekarskiego na menago.
I teraz, jak wyeliminuje Rosjan, to miałby tam przechlapane. Jak odpadnie, to ma zapaskudzone CV, przy ewentualnych następnych ofertach zawodowych.
On wprawdzie na boisku strzelał nie będzie, ale taktycznie jest dobry i może tych których ma, odpowiednio wykorzystać.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
na Iran duże spadki dziwne oni już chyba awans a tamci grają o awans i jeszcze bez najlepszego napadziora ponoć  maja juz awans wiec pewnie wywalone jak ostatnio brazylia z ekwadorem i nie wygraja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
z drugiej strony jak widzę i słyszę Kuleszę to co im on naobiecywał że go wybrali przy nim to nawet Lato omnibus  Potencjalny mecz ze Szwecją w Kotle Czarownic, bo się naobiecywało baronom śląskim za poparcie. Czesiu 711 też mu pewnie będzie odpalał z kontraktu. Życie... @quincy bredzisz trochę. Majątek Kuleszy to jakieś 150 mln euro...także ten tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19 |
na Iran duże spadki dziwne oni już chyba awans a tamci grają o awans i jeszcze bez najlepszego napadziora ponoć  maja juz awans wiec pewnie wywalone jak ostatnio brazylia z ekwadorem i nie wygraja tego się nie da oglądać  albo się po czołach kopią albo po autach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19 |
no w końcu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616 Likes: 10 |
CM: Jesteśmy lekkim faworytem w meczu z Rosją.
W końcu ktoś ma jaja to powiedzieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616 Likes: 10 |
Forty !Leserze jeden, już mi na patrol.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,145 Likes: 19 |
CM: Jesteśmy lekkim faworytem w meczu z Rosją.
W końcu ktoś ma jaja to powiedzieć LH : możemy wygrać klasyfikację medalową w Pekinie nie mam jaj ale co z tego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,806 Likes: 10 |
Mają wywalone, a prowadzą..jak tu bazować na Waszych opiniach.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616 Likes: 10 |
Jak jeden medal zdobedziemy to będzie dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
Forty !Leserze jeden, już mi na patrol. byłem już wbramie,ze 3 godz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|