|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,215 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,215 Likes: 19 |
Mają wywalone, a prowadzą..jak tu bazować na Waszych opiniach..  nie bazuj analizuj kombinuj ma dupa nogi niech łazi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
Mają wywalone, a prowadzą..jak tu bazować na Waszych opiniach..  nie bazuj analizuj kombinuj ma dupa nogi niech łazi  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,215 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,215 Likes: 19 |
dziś wtorek tylko niskie angolskie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
tak jest, tylko niższe angielskie !!! No może jeszcze Kolumbia dnb
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
tak jest, tylko niższe angielskie !!! No może jeszcze Kolumbia dnb Boliwia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,823 Likes: 10 |
tak jest, tylko niższe angielskie !!! No może jeszcze Kolumbia dnb Boliwia Dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
z drugiej strony jak widzę i słyszę Kuleszę to co im on naobiecywał że go wybrali przy nim to nawet Lato omnibus  Potencjalny mecz ze Szwecją w Kotle Czarownic, bo się naobiecywało baronom śląskim za poparcie. Czesiu 711 też mu pewnie będzie odpalał z kontraktu. Życie... @quincy bredzisz trochę. Majątek Kuleszy to jakieś 150 mln euro...także ten tego To tym bardziej nie bredzę. Widocznie majątek rodziny Koźmińskich zdecydowanie mniejszy stąd przejebane wybory na prezesa. Bo chyba nie myślisz, że Gary jeździł po Polsce i poparcie budował łupiąc naftę w zadymionych spelunach i klepiąc się po plecach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Nie wiecie czy Pacyfon ogląda serial Sędziowie? Może jakby obejrzał to by trochę mniej na varowych jebał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,641 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,641 Likes: 10 |
Gary trochę się wypowiada w stylu Lato. Może to przez presję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Gary trochę się wypowiada w stylu Lato. Może to przez presję. Nawałka też się trząsł jak galareta na konferencji po pierwszym meczu, który był w papule. Presja na bank ogromna. Ale jak on ma tyle siana, to powinien mieć wywalone jak Jordan Belfort na wizytę agenta z jankeskiej skarbówki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,215 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,215 Likes: 19 |
Nie wiecie czy Pacyfon ogląda serial Sędziowie? Może jakby obejrzał to by trochę mniej na varowych jebał. ogląda
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie wiecie czy Pacyfon ogląda serial Sędziowie? Może jakby obejrzał to by trochę mniej na varowych jebał. ogląda I to mu dało nowy bodziec. Wraca z Reichu i idzie kurs sędziowski, specjalizacja - varowy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Nie wiecie czy Pacyfon ogląda serial Sędziowie? Może jakby obejrzał to by trochę mniej na varowych jebał. ogląda I to mu dało nowy bodziec. Wraca z Reichu i idzie kurs sędziowski, specjalizacja - varowy.  Trenować to chciał dzieciaki ale jak sędziowanie to widzę na poważnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
dziś wtorek tylko niskie angolskie  ostatnio te eliminacje to wszystko wchodzi bo decydujaca faza, dzis Japonia, Korea i Australia tez prowadzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Trenować to chciał dzieciaki ale jak sędziowanie to widzę na poważnie. Wygodny się zrobił. Trenować, to trzeba rzucić piłkę, stać, pilnować, żeby nie zginęła. Deszcz, wiatr... A na varze... Praca siedząca, ciepełko, patrzysz w monitor i kasa leci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,641 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,641 Likes: 10 |
Na maks 10 tysięcy wycenia pracę na varze reszta w bonusów za małą ilość pomyłek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,215 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,215 Likes: 19 |
dziś wtorek tylko niskie angolskie  ostatnio te eliminacje to wszystko wchodzi bo decydujaca faza, dzis Japonia, Korea i Australia tez prowadzi no tak Japonia pierwsze 2 mecze przegrała a teraz na 1 nodze wygrywa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A co Ty kfjatek tak machasz? Odprowadzałeś kogoś na pociąg?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,215 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,215 Likes: 19 |
ogonkiem już nie może to chociaż reką 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|