"Były pretensje że stadion jest ujebany i nikt go nie sprząta, teraz się okazuje że zalegamy z czynszem...w obliczu tego, sprzątanie faktycznie wydaje się fanaberią."
"Były pretensje że stadion jest ujebany i nikt go nie sprząta, teraz się okazuje że zalegamy z czynszem...w obliczu tego, sprzątanie faktycznie wydaje się fanaberią."
"Były pretensje że stadion jest ujebany i nikt go nie sprząta, teraz się okazuje że zalegamy z czynszem...w obliczu tego, sprzątanie faktycznie wydaje się fanaberią."
"Były pretensje że stadion jest ujebany i nikt go nie sprząta, teraz się okazuje że zalegamy z czynszem...w obliczu tego, sprzątanie faktycznie wydaje się fanaberią."
O jakim klubie mowa?
Ze stolicy. Nie chodzi o Polonię.
Za to inna Polonia ma problem gazowy. Przyszedł nam rachunek za gaz. Za mniejsze zużycie niż w analogicznym okresie roku ubiegłego jest teraz 1845zl (było 620zl).
"Bardzo silny wiatr spowodował problemy na lotniskach. Poranny rejs LOT z Krakowa do Warszawy musiał zostać przekierowany do Budapesztu. To było najbliższe lotnisko, na który można było bezpiecznie wylądować - informuje @PBalinowski"
"Były pretensje że stadion jest ujebany i nikt go nie sprząta, teraz się okazuje że zalegamy z czynszem...w obliczu tego, sprzątanie faktycznie wydaje się fanaberią."