|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Siostrzeniec jak parę lat temu jechał ze znajomymi koleją transsyberyjską to przysiadło się do nich dwóch lekko podchmielonych rusków z zapytaniem skąd są jak powiedzieli że z Polski to jeden z nich stwierdził "o polaczki jak ja was kurwa nie lubię bo we wszystko się wtrącacie " Tutaj nie ma czemu się dziwić. U nich propaganda działa tak dobrze, że ludzie z nizin społecznych mają tak wyprane mózgi, że już dawno przestali myśleć. Jechali do samego końca tj. Władywostoku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420 |
Siostrzeniec jak parę lat temu jechał ze znajomymi koleją transsyberyjską to przysiadło się do nich dwóch lekko podchmielonych rusków z zapytaniem skąd są jak powiedzieli że z Polski to jeden z nich stwierdził "o polaczki jak ja was kurwa nie lubię bo we wszystko się wtrącacie " A mój siostrzeniec jak pojechał do Kazania na mecz z Kolumbią na MŚ 2018 to nikt z wolontariuszy nie chciał z nim po angielsku gadać tylko po polsku. W każdym kraju znajdziesz debili. Jeszcze niedawno Ukraińcy dla niektórych byli banderowcami, a teraz ci sami pierdolą swoje wielkie poparcia dla nich teksty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
Siostrzeniec jak parę lat temu jechał ze znajomymi koleją transsyberyjską to przysiadło się do nich dwóch lekko podchmielonych rusków z zapytaniem skąd są jak powiedzieli że z Polski to jeden z nich stwierdził "o polaczki jak ja was kurwa nie lubię bo we wszystko się wtrącacie " Tutaj nie ma czemu się dziwić. U nich propaganda działa tak dobrze, że ludzie z nizin społecznych mają tak wyprane mózgi, że już dawno przestali myśleć. J echali do samego końca tj. Władywostoku? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Wroga Polsce polityka Ukrainy to fakt. Nasrane w ich głowach o bohaterach typu bandera to też fakt.
Ale zakodujcie sobie, że na teraz najważniejsze jest, żeby tam się bronili jak najdłużej i wygrali te wojnę. I trzeba im pomagać chyba, że wolicie za chwilę sami żebrać o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
Rymo, Inter wała kręci jak ostatnio.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Wroga Polsce polityka Ukrainy to fakt. Nasrane w ich głowach o bohaterach typu bandera to też fakt.
Ale zakodujcie sobie, że na teraz najważniejsze jest, żeby tam się bronili jak najdłużej i wygrali te wojnę. I trzeba im pomagać chyba, że wolicie za chwilę sami żebrać o pomoc. +1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
Rymo, Inter wała kręci jak ostatnio. nie, jestem pewien ze wygraja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420 |
Ale zakodujcie sobie, że na teraz najważniejsze jest, żeby tam się bronili jak najdłużej i wygrali te wojnę. I trzeba im pomagać chyba, że wolicie za chwilę sami żebrać o pomoc. Pełna zgoda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
A mój siostrzeniec jak pojechał do Kazania na mecz z Kolumbią na MŚ 2018 to nikt z wolontariuszy nie chciał z nim po angielsku gadać tylko po polsku. W każdym kraju znajdziesz debili. Jeszcze niedawno Ukraińcy dla niektórych byli banderowcami, a teraz ci sami pierdolą swoje wielkie poparcia dla nich teksty. W punkt. Wszędzie są normalni ludzie. W Rosji ich nie brakuje, ale przez tę propagandę, która już działa od początku objęcia władzy przez tego nazistę wyprali mózgi wielu osobom. Ja nigdy nie pisałem o Ukraińcach jako banderowcach. Dla mnie człowiek jest albo dobry albo zły. Takie historyczne wojenki to tylko dla osób z nizin społecznych i inaczej myślących. I Ukraińców powinno się szanować i traktować jak partnerów, a mam wrażenie, że ich nie traktuje się poważnie, karząc latać z karabinami przeciwko agresorowi, który jest uzbrojony na maksa i przygotowywał się do tej agresji od dobrych kilku lat, jak nie od kilkunastu. Europa ich powinna traktować poważnie! Na szczęście piszą, że teraz niektóre rządy podsyłają im uzbrojenie, pomimo początkowej odmowy. Kilka lat temu, jak jeszcze nikt nie myślał o wojnie, to szaleniec Żyrinowski mówił, że na Polskę już jest gotowy plan nalotu dywanowego, który zostanie przeprowadzony. Uznano to wtedy za głupoty, ale były też słuchy, że Zyrinowski wygaduje wprawdzie często głupoty, ale w tym wypadku może być coś na rzeczy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19 |
co to się w Łodzi dzieje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
Wroga Polsce polityka Ukrainy to fakt. Nasrane w ich głowach o bohaterach typu bandera to też fakt.
Ale zakodujcie sobie, że na teraz najważniejsze jest, żeby tam się bronili jak najdłużej i wygrali te wojnę. I trzeba im pomagać chyba, że wolicie za chwilę sami żebrać o pomoc. mam paru znajomych z Ukrainy i żaden źle nie wyrażał się o Polsce rozmawialiśmy kilka razy o upa i baderowcach i potwierdzali że wiedzą co kiedyś zrobili Polakom i jest im wstyd za to i bardzo ich boli jak czasami mieli incydenty w Polsce jak ich nazywali upowcami jeden niestety z miasta Sumy w którym wczoraj toczyły się ostre walki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19 |
jakie są kursy że oddamy celny strzał w tym meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19 |
ten Macedoniec za pół bańki to nie wiem czy by się w Dalinie załapał do meczowej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201 |
Wroga Polsce polityka Ukrainy to fakt. Nasrane w ich głowach o bohaterach typu bandera to też fakt.
Ale zakodujcie sobie, że na teraz najważniejsze jest, żeby tam się bronili jak najdłużej i wygrali te wojnę. I trzeba im pomagać chyba, że wolicie za chwilę sami żebrać o pomoc. dokładnie!!! mimo to, iż z Ukrainą nie jest nam po drodze teraz jak najbardziej ich trzeba wspierać w walce z ruską ku..wą! Mieć takiego sąsiada dla nas to tragedia, nie wiadomo co dalej i czy nas też nie przehandlują, jak będzie sytuacja kryzysowa!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
A mówił w telewizji że Stalin miał aparat trroru, Wołoszański nie wie co to jest aparat terroru. Ciekawe czy Pacyfek wie o co chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19 |
na Sportzone leci 1 właśnie pogrom łódzki patrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Może na sportzone będzie można oglądać
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
mam paru znajomych z Ukrainy i żaden źle nie wyrażał się o Polsce rozmawialiśmy kilka razy o upa i baderowcach i potwierdzali że wiedzą co kiedyś zrobili Polakom i jest im wstyd za to i bardzo ich boli jak czasami mieli incydenty w Polsce jak ich nazywali upowcami
jeden niestety z miasta Sumy w którym wczoraj toczyły się ostre walki Ja też mam kilku znajomych ze studiów, bo wielu Ukraińców studiuje w Polsce i złego słowa nie mogą o nich napisać.:-)Życzliwi i pomocni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,405 Likes: 19 |
Może na sportzone będzie można oglądać czytasz w moich myślach 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|