Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 97 1 2 10 11 12 13 14 96 97
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by aker
Siostrzeniec jak parę lat temu jechał ze znajomymi koleją transsyberyjską to przysiadło się do nich dwóch lekko podchmielonych rusków z zapytaniem skąd są
jak powiedzieli że z Polski to jeden z nich stwierdził "o polaczki jak ja was kurwa nie lubię bo we wszystko się wtrącacie "

Tutaj nie ma czemu się dziwić. U nich propaganda działa tak dobrze, że ludzie z nizin społecznych mają tak wyprane mózgi, że już dawno przestali myśleć.
Jechali do samego końca tj. Władywostoku?

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
Originally Posted by aker
Siostrzeniec jak parę lat temu jechał ze znajomymi koleją transsyberyjską to przysiadło się do nich dwóch lekko podchmielonych rusków z zapytaniem skąd są
jak powiedzieli że z Polski to jeden z nich stwierdził "o polaczki jak ja was kurwa nie lubię bo we wszystko się wtrącacie "

A mój siostrzeniec jak pojechał do Kazania na mecz z Kolumbią na MŚ 2018 to nikt z wolontariuszy nie chciał z nim po angielsku gadać tylko po polsku. W każdym kraju znajdziesz debili. Jeszcze niedawno Ukraińcy dla niektórych byli banderowcami, a teraz ci sami pierdolą swoje wielkie poparcia dla nich teksty.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by aker
Siostrzeniec jak parę lat temu jechał ze znajomymi koleją transsyberyjską to przysiadło się do nich dwóch lekko podchmielonych rusków z zapytaniem skąd są
jak powiedzieli że z Polski to jeden z nich stwierdził "o polaczki jak ja was kurwa nie lubię bo we wszystko się wtrącacie "

Tutaj nie ma czemu się dziwić. U nich propaganda działa tak dobrze, że ludzie z nizin społecznych mają tak wyprane mózgi, że już dawno przestali myśleć.
Jechali do samego końca tj. Władywostoku?

tak

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Wroga Polsce polityka Ukrainy to fakt. Nasrane w ich głowach o bohaterach typu bandera to też fakt.

Ale zakodujcie sobie, że na teraz najważniejsze jest, żeby tam się bronili jak najdłużej i wygrali te wojnę. I trzeba im pomagać chyba, że wolicie za chwilę sami żebrać o pomoc.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,713
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,713
Likes: 10
Rymo, Inter wała kręci jak ostatnio.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by quincy
Wroga Polsce polityka Ukrainy to fakt. Nasrane w ich głowach o bohaterach typu bandera to też fakt.

Ale zakodujcie sobie, że na teraz najważniejsze jest, żeby tam się bronili jak najdłużej i wygrali te wojnę. I trzeba im pomagać chyba, że wolicie za chwilę sami żebrać o pomoc.

+1

Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Originally Posted by Sensei
Rymo, Inter wała kręci jak ostatnio.
nie, jestem pewien ze wygraja

Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
Originally Posted by quincy
Ale zakodujcie sobie, że na teraz najważniejsze jest, żeby tam się bronili jak najdłużej i wygrali te wojnę. I trzeba im pomagać chyba, że wolicie za chwilę sami żebrać o pomoc.

Pełna zgoda.

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by bonanno
A mój siostrzeniec jak pojechał do Kazania na mecz z Kolumbią na MŚ 2018 to nikt z wolontariuszy nie chciał z nim po angielsku gadać tylko po polsku. W każdym kraju znajdziesz debili. Jeszcze niedawno Ukraińcy dla niektórych byli banderowcami, a teraz ci sami pierdolą swoje wielkie poparcia dla nich teksty.

W punkt. Wszędzie są normalni ludzie. W Rosji ich nie brakuje, ale przez tę propagandę, która już działa od początku objęcia władzy przez tego nazistę wyprali mózgi wielu osobom.
Ja nigdy nie pisałem o Ukraińcach jako banderowcach. Dla mnie człowiek jest albo dobry albo zły. Takie historyczne wojenki to tylko dla osób z nizin społecznych i inaczej myślących.
I Ukraińców powinno się szanować i traktować jak partnerów, a mam wrażenie, że ich nie traktuje się poważnie, karząc latać z karabinami przeciwko agresorowi, który jest uzbrojony na maksa i przygotowywał się do tej agresji od dobrych kilku lat, jak nie od kilkunastu. Europa ich powinna traktować poważnie!
Na szczęście piszą, że teraz niektóre rządy podsyłają im uzbrojenie, pomimo początkowej odmowy.

Kilka lat temu, jak jeszcze nikt nie myślał o wojnie, to szaleniec Żyrinowski mówił, że na Polskę już jest gotowy plan nalotu dywanowego, który zostanie przeprowadzony. Uznano to wtedy za głupoty, ale były też słuchy, że Zyrinowski wygaduje wprawdzie często głupoty, ale w tym wypadku może być coś na rzeczy...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
co to się w Łodzi dzieje frown

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Originally Posted by quincy
Wroga Polsce polityka Ukrainy to fakt. Nasrane w ich głowach o bohaterach typu bandera to też fakt.

Ale zakodujcie sobie, że na teraz najważniejsze jest, żeby tam się bronili jak najdłużej i wygrali te wojnę. I trzeba im pomagać chyba, że wolicie za chwilę sami żebrać o pomoc.

mam paru znajomych z Ukrainy i żaden źle nie wyrażał się o Polsce
rozmawialiśmy kilka razy o upa i baderowcach i potwierdzali że wiedzą co kiedyś zrobili Polakom i jest im wstyd za to i bardzo ich boli jak czasami mieli incydenty w Polsce jak ich nazywali upowcami

jeden niestety z miasta Sumy w którym wczoraj toczyły się ostre walki

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
jakie są kursy że oddamy celny strzał w tym meczu

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Kupię dekoder Polsatu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
ten Macedoniec za pół bańki to nie wiem czy by się w Dalinie załapał do meczowej

Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
Originally Posted by quincy
Wroga Polsce polityka Ukrainy to fakt. Nasrane w ich głowach o bohaterach typu bandera to też fakt.

Ale zakodujcie sobie, że na teraz najważniejsze jest, żeby tam się bronili jak najdłużej i wygrali te wojnę. I trzeba im pomagać chyba, że wolicie za chwilę sami żebrać o pomoc.

dokładnie!!! mimo to, iż z Ukrainą nie jest nam po drodze teraz jak najbardziej ich trzeba wspierać w walce z ruską ku..wą! Mieć takiego sąsiada dla nas to tragedia, nie wiadomo co dalej i czy nas też nie przehandlują, jak będzie sytuacja kryzysowa!

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
A mówił w telewizji że Stalin miał aparat trroru, Wołoszański nie wie co to jest aparat terroru. Ciekawe czy Pacyfek wie o co chodzi.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
Originally Posted by VVega
Kupię dekoder Polsatu

na Sportzone leci 1 właśnie pogrom łódzki patrze

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by VVega
Kupię dekoder Polsatu
Może na sportzone będzie można oglądać

Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by aker
mam paru znajomych z Ukrainy i żaden źle nie wyrażał się o Polsce
rozmawialiśmy kilka razy o upa i baderowcach i potwierdzali że wiedzą co kiedyś zrobili Polakom i jest im wstyd za to i bardzo ich boli jak czasami mieli incydenty w Polsce jak ich nazywali upowcami

jeden niestety z miasta Sumy w którym wczoraj toczyły się ostre walki

Ja też mam kilku znajomych ze studiów, bo wielu Ukraińców studiuje w Polsce i złego słowa nie mogą o nich napisać.:-)Życzliwi i pomocni

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,399
Likes: 19
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by VVega
Kupię dekoder Polsatu
Może na sportzone będzie można oglądać

czytasz w moich myślach tongue

Strona 12 z 97 1 2 10 11 12 13 14 96 97

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow), 770 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1