|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Czyli co? Robić zapasy żywności? Też słyszałem, że do produkcji nawozów dużo gazu jest potrzebne a ceny gazu wiadomo.
Słyszałem już wypowiedzi chłodno myślących, że już powinniśmy się zastanawiać jak to rozegrać żeby jak najwięcej na tym kryzysie ugrać.
Moim zdaniem skończy się jak zwykle. Garbatonosi wykreują kolejne miliardy a rządy będą się zadłużać... Trzeba chyba bitcoiny "kupywać". Kolega kosy Koseckiego kiedyś sprzedał zamiast trzymać. kolega Kosy to kokosy na tym zbił ale teraz ciężko przewidzieć co będzie z krypto Teraz by miał kokosy x10 jak nie więcej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,360 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,360 Likes: 3 |
Spoko. Dobrze że weszło. Gratulacje dzięki nie ma jak typy byłego koszykarza na swoją drużynę Pamiętam jak w Ruchu kiedyś grał Łukasz Madej bywalec profesjonała czyli obecnej fortuny laska w okienku kiedyś mi udostępniła jego karteczkę z typami gdzie były same typy na 1 ligę na dwie kolejki przed końcem na 8 typów wszystko weszło - żałowałem że zagrałem za grosze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
tak, TEO super... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
NATO ma ogromną przewage technologiczno/logistyczono/strategiczno
mają przejebane, skurwysyny, jakby sie to nie potoczyło..
pytanie - jak bardzo bedziemy miec MY przejebane..
ale cóż, wojna, kurwa... ja pierdole.. nasza, nie nasza.. bliska i światowa już, choć inna niż szmata poprzedniczka..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Widzę Makarona Ojciec Pio kontra Potwór
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,360 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,360 Likes: 3 |
NATO ma ogromną przewage technologiczno/logistyczono/strategiczno
mają przejebane, skurwysyny, jakby sie to nie potoczyło..
pytanie - jak bardzo bedziemy miec MY przejebane..
ale cóż, wojna, kurwa... ja pierdole.. nasza, nie nasza.. bliska i światowa już, choć inna niż szmata poprzedniczka.. rosja ma jedynie przewagę w ilości głowic nuklearnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jednego wyniku w quizie brakuje
Otwarty do jutra do 23:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,360 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,360 Likes: 3 |
Kurwa jankesy już miękną ze strachu przed wojną nuklearną odwołują ćwiczenia swoich wojsk rakietowych z obawy że rosja to może źle zrozumieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
rosja wszystko źle rozumie..
@Akhu - dostałeś odpowiedz od flashscore?.. ja dostałem.. ale chce im odpowiedzieć w porozumieniu z Tobą.. dej no tel na prv, na WhatsUp sie zorganizujemy.. chyba, ze działamy w rozproszeniu..bo mnie wkurwili powiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Kemp nie wiem jak u Ciebie, ja dostałem odpowiedź od flaschscore:
"Usuwając z naszych danych cokolwiek związanego z Rosją, ukaralibyśmy tylko fanów sportu, którzy szukają od nas informacji. Lepszym sposobem jest nieść rzeczywistą pomoc. Dlatego zdecydowaliśmy się przekazać 842000 euro organizacjom charytatywnym, które pomagają lub zamierzają pomóc na Ukrainie. "
Mimo wszystko nie rozumiem tej postawy, ale trudno...jeśli faktycznie przekazali tyle euro to dobre i to
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
rosja wszystko źle rozumie..
@Akhu - dostałeś odpowiedz od flashscore?.. ja dostałem.. ale chce im odpowiedzieć w porozumieniu z Tobą.. dej no tel na prv, na WhatsUp sie zorganizujemy.. chyba, ze działamy w rozproszeniu..bo mnie wkurwili powiem Haha, chyba w punkt trafiliśmy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
to samo kurwa dostałem ino english... to za mało, chyba se jaja robią
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
ja już im odpisuje.. takie 842k Euro to fajnie, naprawde, ale w piździe mają mieszkańcy Charkova i okolic to..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
ja już im odpisuje.. takie 842k Euro to fajnie, naprawde, ale w piździe mają mieszkańcy Charkova i okolic to.. No jak to przeczytałem to też mnie lekko zagotowało, ale jakoś muszę to przyjąć, bo i tak widać, że się nie ugną A odpisać też mogę, jasna sprawa. Ale kemp kulturalnie tam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|