|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
11 kolejka: Biczu - Buko69 3 - 1 Sensei - Burbi 5 - 2 Forty - Pacyf 3 - 2 Łajt - Rymo 2 - 4 Akhu - Phenomenon 5 - 3 Jose - Kemp 2 - 2 Haczyk - TEO 3 - 3 Cigar - Irek 2 - 3 To jest kurwa NIEMOŻLIWE !!!! Średnia 2,8..TO jest skandal !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Kemp, właśnie mi się wyświetliła na ju tube reklama filmu dla Ciebie.
"Zaginione Miasto"
Na bank nie będziesz smutny. dzięki!  kojarze, że coś czytałem, że Brad Pitt spoko rola.. obejrzę!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
kemp co tam na maxim ? chyba że odechciało ci się hazardu po tych smutnych filmach ooo nie wiedziałem, ze maxi jest POR-TUR na pewno widzę to tak, że POR przemieli TUR, więc -1,5 do kuponu ITA MKD - chyba wolę 2-3 gole, niż -1,5hc, a kurs lepszy.. wiecej nie strzelą, a też bardziej 2:1, 2:0 niż 1:0 mi sie widzi SWE - CZE - Czesi bez Schicka i ponoć jeszcze kilku ważnych zawodników.. nawet Czesi na blogabet polecają Szwedów, więc.. niby 1, ale BTS też tak jakoś mnie nie zaskoczy, bo Czesi grać potrafią i chyba na ten drugi typ sie zdecyduję WAL - AUT - tutaj nie bardzo widzę cokolwiek innego, niż over 1,5 zachęcam do dyskusji  Ja też po blogabecie typy wziąłęm bo sam tylko ciemność widzę. Jak coś to zagraniczni eksperci będą oddawać awans Szwedów Macedonia +2,5 (to akurat moje z czapy) i over 4,5 kartki w Walii
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
A jak oceniacie złoty osiemdziesiąt pięć, że Orły nasze zagrają na Mundialu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
dziękję, wHiTe, za wzięcie udziału w dyskusji..  ja zagrałem dokładnie, to co napisałem GoGoGo! [ iforbet.pl] obaj dziś przełamiemy niemoc maxi'ego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
U mnie Portugalia Polska - Szkocja over 1,5 Francja Belgia hc -1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
A jak oceniacie złoty osiemdziesiąt pięć, że Orły nasze zagrają na Mundialu? mi sie wydaje, ze nie warto.. ze Szwecją kurs bedzie ciut lepszy chyba, z Czechami ciut gorszy.. ale mrozić hajs.. to nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
Poszło:
Szwecja Włochy strzelą over 1,5 Szkocja DNB
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
U mnie Portugalia Polska - Szkocja over 1,5 Francja Belgia hc -1,5 Akhu - musze sie pochwalić.. 5/6 z Viareggio Cup 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
jak Wy to gracie te typy, jak to nie da sie do maxi takich kombinacji raczej.. a Aker to jeszcze jeden typ musisz dołożyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
U mnie Portugalia Polska - Szkocja over 1,5 Francja Belgia hc -1,5 Akhu - musze sie pochwalić.. 5/6 z Viareggio Cup  widziałem, brawo! Zawsze Viareggio śledziłem i lubiłem postawić ale w tym roku nie mam kiedy ogarnąć
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
dzis jakies kosmiczne wyniki 6/8 to grube-bardzo grube overy.. jeszcze sie nie skończył Cup 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,702 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,702 Likes: 10 |
Musisz wiecej burbi filmów oglądać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Bóg jak to widzi to ma podobną beke jak ci co wymyslili spodnie 3/4
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
12 kolejka: Sensei - Biczu 4 - 1 Forty - Buko69 3 - 4 Łajt - Burbi ? - Rymo - Pacyf ? - Jose - Akhu 2 - 3 Haczyk - Phenomenon 6 - 3 Cigar - Kemp 6 - 2 Irek - TEO 3 - 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Cigar mnie poskładał, jak dzisiaj Portugalia Turcję  Sensei w trybie 'all-out-attack'.. bez kalkulacji.. all or nothing 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
11 kolejka: Biczu - Buko69 3 - 1 Sensei - Burbi 5 - 2 Forty - Pacyf 3 - 2 Łajt - Rymo 2 - 4 Akhu - Phenomenon 5 - 3 Jose - Kemp 2 - 2 Haczyk - TEO 3 - 3 Cigar - Irek 2 - 3 To jest kurwa NIEMOŻLIWE !!!! Średnia 2,8..TO jest skandal !!!! To jest grubymi nićmi szyte.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
jak to się utrzyma, to Sensei.. mamy '94 i Ty jesteś Supersonics, a ja Nuggets 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
U mnie Portugalia Polska - Szkocja over 1,5 Francja Belgia hc -1,5 A to nie eliminacje tylko miały być ? Dało się oszukać system ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
jak to się utrzyma, to Sensei.. mamy '94 i Ty jesteś Supersonics, a ja Nuggets  Spokojnie Kemp. Ja chyba jeszcze mam dwa w.roli gospodarza. Bo ostatnio są e.wyjazdy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|