|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19 |
Dobra nie ma.co losować Holenderka grupy rozpisze. I gramy. Teoś to proste z 2 pierwszych koszyków raczej już bedo po 2 z Europy czyli automatycznie wpadamy na te 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
"Antoni Królikowski, jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia, zakłada freakową federację MMA. - Royal Division powstało, bo jestem wkurw...y tym, co się dzieje, to wyraz mojego buntu - tłumaczy. Antek zapowiada, że będzie grubo " nie będzie miękkiej gry ? to trzaby Opizde spytać  \ właśnie nadrabiam pudelka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
a sory jeszcze Argentyna Brazylia Katar na 90% tongue Ciekawe wyliczenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Dobra nie ma.co losować Holenderka grupy rozpisze. I gramy. Teoś to proste z 2 pierwszych koszyków raczej już bedo po 2 z Europy czyli automatycznie wpadamy na te 3 Nie kupuje tego. Z pierwszego Europa W drugim są Stany Meksyk Urugwaj. I my z trzeciego np.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19 |
Z koszyka pierwszego bowiem najbardziej prawdopodobne losowanie to Argentyna (20,8 proc. szans) przed Brazylią (20,6 proc.) i Katarem (20,3 proc.). Inaczej mówiąc, najbardziej realne dla Polski jest to, że z pierwszego koszyka wylosuje zespół pozaeuropejski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,381 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,381 Likes: 2 |
Szypko piszecie posty na tym forumie, ledwo obiad zjadł i już 3 strony napaćkane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jutro o 19 bedziemy wszystko wiedzieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Z koszyka pierwszego bowiem najbardziej prawdopodobne losowanie to Argentyna (20,8 proc. szans) przed Brazylią (20,6 proc.) i Katarem (20,3 proc.). Inaczej mówiąc, najbardziej realne dla Polski jest to, że z pierwszego koszyka wylosuje zespół pozaeuropejski. 61,7% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
ja też nie kupuję, jest po 5 na 8 drużyn europejskich w 1/2 koszyku, tj 62 %. Przy udziale w losowaniu danej grupy wszystkich drużyn to chyba powinno być 62 % * 62 % czyli 38 % szans że wylosujesz dwie europejskie drużyny i trzecią/czwartą będzie trzeba brać z innej federacji. Ja to tak widzę, ale powiedzieć że nie jestem pewny tego co pisze to nic nie powiedzieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19 |
Z koszyka pierwszego bowiem najbardziej prawdopodobne losowanie to Argentyna (20,8 proc. szans) przed Brazylią (20,6 proc.) i Katarem (20,3 proc.). Inaczej mówiąc, najbardziej realne dla Polski jest to, że z pierwszego koszyka wylosuje zespół pozaeuropejski. 61,7%  napisałam my albo Serbia tongue
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Here are the #WorldCup2022 #draw #probabilities for #Poland (+/- 0.3%) based on 100K simulations of the official procedure, assuming Mexico & USA qualify directly. Two pot scenarios are considered depending on whether Canada will be in Pot 3 or 4 ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/FPHmCyLXEAUzPbQ.png) ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/FPHmEL7WUAsjZKw.png)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ja tam Kataru nie chce w grupie. Jebać. Jedzie na MŚ grać z dobrymi drużynami. Gospodarz, wezmą jakiegoś sędziego z Dżibuti i nieszczęście gotowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,381 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,381 Likes: 2 |
Dziś znowu LM. Coś długo już Pajor poza grą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427 Likes: 19 |
Nieco uciążliwy może być brak możliwości kupienia alkoholu na każdym rogu. „Procenty” sprzedają w hotelach. Być może na czas mundialu gospodarze zaproponują w tej kwestii inne rozwiązania, przynajmniej dla obcokrajowców. Każdy dzień spędzony w Katarze mnie zaskakiwał. Widziałem kontrolę drogową arabskich kierowców i zdębiałem. – Piłeś? – pyta policjant. – Nie! – odpowiada kierowca. – Chuchnij! – policjant wyjął chusteczkę z kieszeni i podał kierowcy. Tamten chuchnął, a policjant „na węch” sprawdził, czy prowadzący samochód sobie nie łyknął 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,381 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,381 Likes: 2 |
TEO coś dzisiaj dziwnie pisze  Pijany?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|