|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Nigdy nie przypuszczałem, że obstawianie zakładów bukmacherskich może przynosić zyski a tu proszę. ja dzisiaj dwa razy "o włos" bym wygrał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10 |
Meksyki twierdzą że Argentynczyki strasznie zadzierają nosa, uważają się za lepszych. Stąd ich mało kto lubi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Siemano, Akhu!  Sorry ale nie wiem co to. To akurat wg mnie Twój plus  Czyli moj minus, kurde raz dwa trzy?  to było to głupie pytanie  for info tylko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
kurwa.. na prv miało iść.. serio.. ja pierdole.. trzeba sie pilnować..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Wolimy raczej, o włos a byśmy przegrali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Meksyki twierdzą że Argentynczyki strasznie zadzierają nosa, uważają się za lepszych. Stąd ich mało kto lubi. nie znam nikogo np. kto lubi Messiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Tak myślałem. Ja tam miałem nadzieję, że może Pacyf się wypowie czy coś  Niee e, za to minusa nie dostajesz u mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Wolimy raczej, o włos a byśmy przegrali  i tego sie trzymajmy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
Meksyki twierdzą że Argentynczyki strasznie zadzierają nosa, uważają się za lepszych. Stąd ich mało kto lubi. Szkoda, że Erytrea nie awansowała bo byśmy mieli dobre analizy od ziomów Ojra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Tak myślałem. Ja tam miałem nadzieję, że może Pacyf się wypowie czy coś  Niee e, za to minusa nie dostajesz u mnie  od Ciebie minus, to jak plus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10 |
Jak obie repy odpadną w grupie to nie będę miał komu kibicować  USA chciałbym 1/8 USA-polska I powtórka z Koreii
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Meksyki twierdzą że Argentynczyki strasznie zadzierają nosa, uważają się za lepszych. Stąd ich mało kto lubi. nie znam nikogo np. kto lubi Messiego co to za brednie jak w kazdym kraju sa ludzie normalni i skurwysyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,282 Likes: 2 |
kurwa.. na prv miało iść.. serio.. ja pierdole.. trzeba sie pilnować.. Tu piszemy o wszystkim  nawet privy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Meksyki twierdzą że Argentynczyki strasznie zadzierają nosa, uważają się za lepszych. Stąd ich mało kto lubi. nie znam nikogo np. kto lubi Messiego Ja lubię Argentyńczyków i co ?  Wołowinę dobrą mają
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Tak myślałem. Ja tam miałem nadzieję, że może Pacyf się wypowie czy coś  Niee e, za to minusa nie dostajesz u mnie  od Ciebie minus, to jak plus  dobra.. doczytałem, ze NIE MA minusa.. teraz Pacyf zaś na cpn bedzie musiał iść.. echhh..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Jak obie repy odpadną w grupie to nie będę miał komu kibicować  USA chciałbym 1/8 USA-polska I powtórka z Koreii Majdan na bramke, Kryszałowicz na atak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10 |
Meksyki twierdzą że Argentynczyki strasznie zadzierają nosa, uważają się za lepszych. Stąd ich mało kto lubi. nie znam nikogo np. kto lubi Messiego Ja lubię Argentyńczyków i co ?  Wołowinę dobrą mają oni mają trochę stosunek jak Niemcy do reszty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10 |
Jak obie repy odpadną w grupie to nie będę miał komu kibicować  USA chciałbym 1/8 USA-polska I powtórka z Koreii Majdan na bramke, Kryszałowicz na atak Oli z boku
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
kurwa.. na prv miało iść.. serio.. ja pierdole.. trzeba sie pilnować.. Tu piszemy o wszystkim  nawet privy jak kiedyś Forum bedzie miało swoją siedzibę, to nad wejsciem to hasło musi wisiec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507 Likes: 10 |
Tamtego dnia ponoć nikt promesy wizowej nie dostał
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|