|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206 Likes: 9 |
FCK&OM @4,94, dziękuję. Dobranoc już was leszcze z Kopenhagi, rymo wciągnie do notesu, oj wciągnie  i tak maja 6pkt przewagi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,419 Likes: 2 |
Wybacz Mu,starokawalerstwo ma swoje schizy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Niemcom rosyjskojęzycznym, którzy brali udział w rajdach samochodowych wspierających rosyjską inwazję na Ukrainę, podpalono w Berlinie swoje samochody. 25 stycznia 1995 roku, rosyjskie stacje radiolokacyjne namierzyły podejrzany obiekt startujący z okolic Norwegii. Obsługa baz radiolokacyjnych powiadomiła dowództwo o zbliżaniu się w kierunku granicy rosyjskiej niezidentyfikowanej rakiety. Po kilku minutach wiadomość ta dotarła do prezydenta Rosji Borysa Jelcyna. Uruchomiona została nuklearna teczka, a prezydent pośpiesznie konferował z doradcami. Na radarach wciąż poruszał się niezidentyfikowany obiekt. Zostały minuty do podjęcia ostatecznej decyzji o odpaleniu rakiet nuklearnych. Prawie w ostatniej chwili stacje radiolokacyjne poinformowały, iż tajemniczy obiekt nie leci w kierunku Rosji, a kieruje się gdzieś nad morze. Rosyjskie rakiety nie zostały wystrzelone. Po jakimś czasie okazało się, że obiekt ów był rakietą przenoszącą amerykańską sondę badawczą, która miała zbadać zorzę polarną. Informacja o planowanym wystrzeleniu tej sondy zostały przekazane Rosjanom, ale gdzieś zaginęła. Tu nie ma co trenować tu trzeba dzwonić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
FCK&OM @4,94, dziękuję. Dobranoc już was leszcze z Kopenhagi, rymo wciągnie do notesu, oj wciągnie  i tak maja 6pkt przewagi Rymuś..ja Cię bardzo proszę..wciągaj i nie pierdol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Nieciecza-Raków ten mecz urodowo to nie będzie Kręglicka czuje problemy ludzi Papszuna więc idzie żebranina w stylu rymo over 1,5 Pacyfku przeciez Ty odszedles od tego, ponoc zona zrobila podsumowanie zgadza się przecież nie gram tylko pisze co może sie wydarzyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Wybacz Mu,starokawalerstwo ma swoje schizy nie ma zgody na żadne wybaczenie !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206 Likes: 9 |
Nieciecza-Raków ten mecz urodowo to nie będzie Kręglicka czuje problemy ludzi Papszuna więc idzie żebranina w stylu rymo over 1,5 Pacyfku przeciez Ty odszedles od tego, ponoc zona zrobila podsumowanie zgadza się przecież nie gram tylko pisze co może sie wydarzyć jak tak to przepraszam, czyli takie na kartce typowanko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206 Likes: 9 |
FCK&OM @4,94, dziękuję. Dobranoc już was leszcze z Kopenhagi, rymo wciągnie do notesu, oj wciągnie  i tak maja 6pkt przewagi Rymuś..ja Cię bardzo proszę..wciągaj i nie pierdol  dobra wciagam ale z podporka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
na wieczór po golu do ht w Eindhoven Cosenzie i Lyonie @2.66 vamooos
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717 Likes: 10 |
Wybacz Mu,starokawalerstwo ma swoje schizy Forty ![[Linked Image from wykop.pl]](https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_3nyqTkqDKK8R2nXieYuzKQNHBqMluzdd.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206 Likes: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
szaman szaman  $$$$
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206 Likes: 9 |
zagladamy do notesu a tam Milan dwa razy z rzedu 0-0 wiec jutro wiadoma sprawa jedynka pewna i minimum dwa gole
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
w Kopenhadze over 1.5 gola @2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
sinner win teo  $$$
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
w Bergamo over 1.5 gola @2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,436 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717 Likes: 10 |
WestHam dnb 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|