|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,707 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,707 Likes: 10 |
Smacznego jajeczka i wesołych świąt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,707 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,707 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
Zdrowych, spokojnych Świąt inwestorzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
za byznes i za cud 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Co te baranie Młoty odpierdalają...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
forum umarło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
forum umarło  Serie A nie gra i są efekty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,707 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,707 Likes: 10 |
W zieeeelonyyym gajuuuuuu, ptaszki spiewają!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
Sensei jak Święta w stanach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
N. Morris over 6,5 1.84 J.Kostygow over 7,5 1.7O. Ralcewicz under 0,5 1.4B. Zmarzlik over 11,5 1.5 Daugavpils over 2,5 podwojnych zwyciestw 1.84Wszystko sts... Zamierzam trafic wszystko jakby co  Ralcewicz niestety zdobył ten jeden punkt, co prawda tylko dlatego, że się rywal sam przed nim przewrócił, no ale punkt jest punkt i typ do kosza...przy tak niskiej linii, niestety wliczone ryzyko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,707 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,707 Likes: 10 |
Sensei jak Święta w stanach? u siostry ciotecznej spend, ale na spokojnie bo jutro do pracy:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
Sensei jak Święta w stanach? u siostry ciotecznej spend, ale na spokojnie bo jutro do pracy:) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
N. Morris over 6,5 1.84 J.Kostygow over 7,5 1.7O. Ralcewicz under 0,5 1.4B. Zmarzlik over 11,5 1.5 Daugavpils over 2,5 podwojnych zwyciestw 1.84Wszystko sts... Zamierzam trafic wszystko jakby co  Ralcewicz niestety zdobył ten jeden punkt, co prawda tylko dlatego, że się rywal sam przed nim przewrócił, no ale punkt jest punkt i typ do kosza...przy tak niskiej linii, niestety wliczone ryzyko  Brawo...szukałem tego w fortunie ale dupa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
święta święta i po świętach [ totalbet.pl] całego tego nie wklejałem wcześniej, ale czeska powtórzona po tym, jak Fokina nie wygrał seta, a niemiecka też sie przewijała w kuponach.. tym razem dobrze sklejone, bez lipy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
N. Morris over 6,5 1.84 J.Kostygow over 7,5 1.7O. Ralcewicz under 0,5 1.4B. Zmarzlik over 11,5 1.5 Daugavpils over 2,5 podwojnych zwyciestw 1.84Wszystko sts... Zamierzam trafic wszystko jakby co  Ralcewicz niestety zdobył ten jeden punkt, co prawda tylko dlatego, że się rywal sam przed nim przewrócił, no ale punkt jest punkt i typ do kosza...przy tak niskiej linii, niestety wliczone ryzyko  Brawo...szukałem tego w fortunie ale dupa w przypadku żużla, szczególnie niższych lig niż ekstraliga, to każdy buk minimalnie ma inną ofertę. STS chyba wielkością oferty wygrywa, ale kursy są bardzo płynne. Zagrasz za 100zł i po minucie jest kurs mniejszy i tak potrafią w pół godz. zbić do minimum, albo zmienić linię. Dziś na takiego Morrisa w godzinę podnieśli linię do 8,5, dlatego reakcja musi być dość szybka po wystawieniu przez nich danej oferty. Taki to urok grania żużla u buków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
 he he he to co przegrałem grając "o kurtke" teraz odrobiłem z nawiązką, a kurteczka tańsza niż wtedy jeszcze ![[Linked Image from images92.fotosik.pl]](https://images92.fotosik.pl/586/fa4527222c2e08e9med.png)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|