|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19 |
Z informacji pozyskanych przez "The Times" wynika, że UEFA ma zamiar wprowadzić niebawem swoisty "turniej końcowy" - półfinały oraz finał miałyby być rozgrywane w jednym mieście. Co więcej każdy z półfinałów miałby zamknąć się tylko w jednym meczu - bez rewanżu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364 Likes: 2 |
Znowu postów nawalone a tylko chwilę mnie nie było. Pewnie nawałnica wpadła w przerwie od obijania się w robocie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Każdy bumelant uważa, że czwartek, to mały piątek, łyk endu początek..Staszku potwierdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19 |
Znowu postów nawalone a tylko chwilę mnie nie było. Pewnie nawałnica wpadła w przerwie od obijania się w robocie. byś połowę pracował tyle co ja to byś był milionerem dawno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19 |
Każdy bumelant uważa, że czwartek, to mały piątek, łyk endu początek..Staszku potwierdzi priwa masz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Prawdziwe wyzwaniu, kaziu.... Sprawdzimy Twoją moc !! Molcan - Ruud 0-2 @1,55  To sie kurwa nie dzieje..niemożliwe !! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364 Likes: 2 |
Prawdziwe wyzwaniu, kaziu.... Sprawdzimy Twoją moc !! Molcan - Ruud 0-2 @1,55  To sie kurwa nie dzieje..niemożliwe !!  Przecież pisał, że ma zapierdol w robocie to grasz akurat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19 |
Henryk Kasperczak grzmi. "Nasza piłka to zupełna amatorszczyzna" Właściwie nikt nie sprawdza, co i jak kto robi, przede wszystkim czy zgodnie z prawem? Najważniejsza rzecz dla naszych klubów – żeby Canal Plus istniał, bo wpadną pieniądze, których nie trzeba zarabiać, wypracować. Wracając do kwestii zawodowców i amatorów. Piłkarz przybywający do nas z zagranicy, przynajmniej większość jest traktowana jako zawodowcy, Polacy zaś jako amatorzy. W polskim prawie nie ma pojęcia zawodowego piłkarza czy trenera. W jego świetle wszyscy są amatorami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19 |
najważniejsza rzecz dla naszych klubów to żeby kaska z samorządów płynęła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19 |
w pełni zawodowa liga nie utrzymywana przez miasta jak w Wrocku Zabrzu lub KGHM czy inne Orleny nie wiem czy liczyłaby 8 zespołów w 40 milinowym kraju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Kurwa nawet taśme na tenisa mi zjebałeś. Weż się zajmij czym innym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19 |
Przestańcie się już bawić I czas swój marnotrawić. Niech każdy z was się szczerze Do pracy swej zabierze. Tak! Tak!... Najstarszy wilk zawoła: Tak! Tak!... Rozlega się dokoła. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
Ale ze TEOś poszedł w tenis.!? Desperacja hazardzisty ,nie ma granic
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19 |
Derby Krakowa poprowadzi sędzia Paweł Raczkowski (Warszawa) VAR: Piotr Lasyk, Krzysztof Myrmus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Holka to dobrze czy źle dla nas ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
Prawdziwe wyzwaniu, kaziu.... Sprawdzimy Twoją moc !! Molcan - Ruud 0-2 @1,55  Nawet tenisa chcesz mi zepsuć. Już Inter Ci nie wystarczył. Tego sie nie da zepsuć, ale jeśli tego dokonasz, to szacun i kaz, przez duże Ka, ba...wielkie KA !!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Najsłynniejszy agent piłkarski nie żyje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19 |
Holka to dobrze czy źle dla nas ? właśnie się miałam Ciebie pytać Ty siedzisz sędziom w głowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,283 Likes: 19 |
na finale PP zakaz opraw dużych flag i banerów 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|