Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#767453 03/12/2006 17:04
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
Witam,
Mam małe pytanko dotyczące najnowszej komputerowej odsłony NBA. Otóż co roku nie było problemu z automatycznymi zmianami zawodników w czasie gry (bez sensu co chwila wychodzić z meczu i samemu dokonywać roszad). Dotychczas wystarczało ustawić w global sliders, że komp robi "auto substitutions" i było git. W tej edycji niby jest podobna opcja, ale zarówno ustawienie tego paska na 100 jak i na 0 nie daje pożądanego efektu. A poza tym mam takie dziwne zjawisko (gram Spurs), że Tony Parker potrafi zagrać cały mecz i pasek zmęczenia nawet mu nie drgnie, zaś np. Robert Horry czy Fabricio Oberto zagra dwie minuty i już ma 80% energii zużytej. Czy to tylko ja mam takie dziwności, czy ktoś ma podobnie. No i będę wdzięczny za info jak ogarnąć te automatyczne zmiany.

Pozdrawiam,
Formic

Bonus: Unibet
#767454 04/12/2006 10:44
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Mam tak samo i nie wiem dlaczego tak jest, wydaje mi sie, ze poprostu jesli zawodnik gra regularnie ma wieksza wytrzymalosc, ale to tylko moje domysly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,983 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1