|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10 |
burbon co się czepiasz  korekta do wpisu powyżej, świętuj awans Widzewa i nie szukaj dziury w całym  Aaa...06.06.2022..a to spoko.. Świętuje cały czas
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201 |
burbon co się czepiasz  korekta do wpisu powyżej, świętuj awans Widzewa i nie szukaj dziury w całym  Aaa...06.06.2022..a to spoko.. Świętuje cały czas widać, że świętujesz, bo chyba nie ogarniasz 06.08 to start nowego sezonu w FPL ... i o to mi chodziło!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10 |
burbon co się czepiasz  korekta do wpisu powyżej, świętuj awans Widzewa i nie szukaj dziury w całym  Odkąd się dowiedział, że Widzew kandydat do spadku to jakiś taki inny się zrobił A moje 180 pkt w 36 kolejce i szaleńczy kurwa skok z 11 placu na 8, to kurwa nic?? Jakbym miał jeszcze do dyspozycji TC to 210 by pyklo i nikt by nie podskoczył.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
Hertha to dzisiaj bierze Burbi potwierdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201 |
burbon co się czepiasz  korekta do wpisu powyżej, świętuj awans Widzewa i nie szukaj dziury w całym  Odkąd się dowiedział, że Widzew kandydat do spadku to jakiś taki inny się zrobił A moje 180 pkt w 36 kolejce i szaleńczy kurwa skok z 11 placu na 8, to kurwa nic?? Jakbym miał jeszcze do dyspozycji TC to 210 by pyklo i nikt by nie podskoczył..  po tym co fechu zrobił w 36 ... Twoje 180pkt to co najwyżej dobry wynik  ale do bardzo dobrego jeszcze daleko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10 |
burbon co się czepiasz  korekta do wpisu powyżej, świętuj awans Widzewa i nie szukaj dziury w całym  Odkąd się dowiedział, że Widzew kandydat do spadku to jakiś taki inny się zrobił A moje 180 pkt w 36 kolejce i szaleńczy kurwa skok z 11 placu na 8, to kurwa nic?? Jakbym miał jeszcze do dyspozycji TC to 210 by pyklo i nikt by nie podskoczył..  po tym co fechu zrobił w 36 ... Twoje 180pkt to co najwyżej dobry wynik  ale do bardzo dobrego jeszcze daleko  no fakt...183 zrobił..i transfer-4..a ja -8... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201 |
nie no żartuje, akurat Wasze wyniki w tej kolejce mega! rzadko kiedy uda się tyle ugrać, nawet w DGW.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10 |
No wreszcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Komu tu poza Burbim wypada pogratulować, bo dużo klikania? Burbi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10 |
Komu tu poza Burbim wypada pogratulować, bo dużo klikania? Burbi  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
1. White 2. Cigar 3. Emilio 4. Haczyk 5. Poozon 6. Fechu 7. Biczyk 8. Vincent 9. Górnik Wałbrzych 10. Irek 11. Sensei 12. TEO 13. Filozof 14. Antyfutbol 15. Pabianicki Baron 1500 750-350-200 Kolejka 200 Jutro wypłacam Górnikowi i Irkowi  Robert, graty za to 180, piękny wynik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10 |
1. White 2. Cigar 3. Emilio 4. Haczyk 5. Poozon 6. Fechu 7. Biczyk 8. Vincent 9. Górnik Wałbrzych 10. Irek 11. Sensei 12. TEO 13. Filozof 14. Antyfutbol 15. Pabianicki Baron 1500 750-350-200 Kolejka 200 Jutro wypłacam Górnikowi i Irkowi  Robert, graty za to 180, piękny wynik  dzięki, dzięki..eh..był jeden lepszy.. Uznaję Twoją wyższość, Łukaszu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Gratulację dla Wałbrzyskiego Darka  Rozwalił ligę na strzępy, nie było co zbierać. Gratulację dla burbona za ósme miejsce  Gdyby miał tripla w 36 kolejce to by rozwalił kolejkę na strzępy, nie byłoby co zbierać. Gratulacje dla fecha za miejsce na pudle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201 |
Gratulację dla Wałbrzyskiego Darka  Rozwalił ligę na strzępy, nie było co zbierać. Gratulację dla burbona za ósme miejsce  Gdyby miał tripla w 36 kolejce to by rozwalił kolejkę na strzępy, nie byłoby co zbierać. Gratulacje dla fecha za miejsce na pudle  dzięki Irek! trochę tych punkcików udało się uzbierać  Oczywiście dla Ciebie również gratulacje! pokonałeś mistrza - fecha! każde zwycięstwo nad nim idzie do notesu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Kasa przed chwilą wysłana. Darek, mistrzem to jesteś Ty od jakiegoś czasu  Irek  Do następnego sezonu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201 |
kasa doszła, wszystko jak zwykle szybciutko! dzięki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10 |
Zajrzałem na konto..u mnie jeszcze nic nie weszło
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201 |
burbon w Twoim przypadku to działa odwrotnie ...Ty masz wpłacać do puli 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|