Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
Originally Posted by Górnik_Wałbrzych
burbon co się czepiasz smile korekta do wpisu powyżej, świętuj awans Widzewa i nie szukaj dziury w całym smile
Aaa...06.06.2022..a to spoko..
Świętuje cały czas

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Górnik_Wałbrzych
burbon co się czepiasz smile korekta do wpisu powyżej, świętuj awans Widzewa i nie szukaj dziury w całym smile
Aaa...06.06.2022..a to spoko..
Świętuje cały czas

widać, że świętujesz, bo chyba nie ogarniasz smile
06.08 to start nowego sezonu w FPL ... i o to mi chodziło!

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
Originally Posted by VVega
Originally Posted by Górnik_Wałbrzych
burbon co się czepiasz smile korekta do wpisu powyżej, świętuj awans Widzewa i nie szukaj dziury w całym smile

Odkąd się dowiedział, że Widzew kandydat do spadku to jakiś taki inny się zrobił
A moje 180 pkt w 36 kolejce i szaleńczy kurwa skok z 11 placu na 8, to kurwa nic??
Jakbym miał jeszcze do dyspozycji TC to 210 by pyklo i nikt by nie podskoczył.. mad

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Hertha to dzisiaj bierze
Burbi potwierdzi

Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
Originally Posted by burbon
Originally Posted by VVega
Originally Posted by Górnik_Wałbrzych
burbon co się czepiasz smile korekta do wpisu powyżej, świętuj awans Widzewa i nie szukaj dziury w całym smile

Odkąd się dowiedział, że Widzew kandydat do spadku to jakiś taki inny się zrobił
A moje 180 pkt w 36 kolejce i szaleńczy kurwa skok z 11 placu na 8, to kurwa nic??
Jakbym miał jeszcze do dyspozycji TC to 210 by pyklo i nikt by nie podskoczył.. mad

po tym co fechu zrobił w 36 ... Twoje 180pkt to co najwyżej dobry wynik smile ale do bardzo dobrego jeszcze daleko smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
Originally Posted by Górnik_Wałbrzych
Originally Posted by burbon
Originally Posted by VVega
Originally Posted by Górnik_Wałbrzych
burbon co się czepiasz smile korekta do wpisu powyżej, świętuj awans Widzewa i nie szukaj dziury w całym smile

Odkąd się dowiedział, że Widzew kandydat do spadku to jakiś taki inny się zrobił
A moje 180 pkt w 36 kolejce i szaleńczy kurwa skok z 11 placu na 8, to kurwa nic??
Jakbym miał jeszcze do dyspozycji TC to 210 by pyklo i nikt by nie podskoczył.. mad

po tym co fechu zrobił w 36 ... Twoje 180pkt to co najwyżej dobry wynik smile ale do bardzo dobrego jeszcze daleko smile
no fakt...183 zrobił..i transfer-4..a ja -8... frown

Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
nie no żartuje, akurat Wasze wyniki w tej kolejce mega! rzadko kiedy uda się tyle ugrać, nawet w DGW.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
No wreszcie grin

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Komu tu poza Burbim wypada pogratulować, bo dużo klikania?

Burbi piwo

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
Originally Posted by Akhu
Komu tu poza Burbim wypada pogratulować, bo dużo klikania?

Burbi piwo
grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by VVega
Originally Posted by fechu
1. White
2. Cigar
3. Emilio
4. Haczyk
5. Poozon
6. Fechu
7. Biczyk
8. Vincent
9. Górnik Wałbrzych
10. Irek
11. Sensei
12. TEO
13. Filozof
14. Antyfutbol
15. Pabianicki Baron

1500

750-350-200
Kolejka 200
Jutro wypłacam Górnikowi i Irkowi smile

Robert, graty za to 180, piękny wynik smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Originally Posted by VVega
Originally Posted by fechu
1. White
2. Cigar
3. Emilio
4. Haczyk
5. Poozon
6. Fechu
7. Biczyk
8. Vincent
9. Górnik Wałbrzych
10. Irek
11. Sensei
12. TEO
13. Filozof
14. Antyfutbol
15. Pabianicki Baron

1500

750-350-200
Kolejka 200
Jutro wypłacam Górnikowi i Irkowi smile

Robert, graty za to 180, piękny wynik smile
dzięki, dzięki..eh..był jeden lepszy..
Uznaję Twoją wyższość, Łukaszu toast

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Cukier mi skoczył ...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Gratulację dla Wałbrzyskiego Darka smile

Rozwalił ligę na strzępy, nie było co zbierać.

Gratulację dla burbona za ósme miejsce smile

Gdyby miał tripla w 36 kolejce to by rozwalił kolejkę na strzępy, nie byłoby co zbierać.

Gratulacje dla fecha za miejsce na pudle smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
laugh laugh

Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
Originally Posted by Irek
Gratulację dla Wałbrzyskiego Darka smile

Rozwalił ligę na strzępy, nie było co zbierać.

Gratulację dla burbona za ósme miejsce smile

Gdyby miał tripla w 36 kolejce to by rozwalił kolejkę na strzępy, nie byłoby co zbierać.

Gratulacje dla fecha za miejsce na pudle smile

dzięki Irek! trochę tych punkcików udało się uzbierać smile Oczywiście dla Ciebie również gratulacje! pokonałeś mistrza - fecha! każde zwycięstwo nad nim idzie do notesu smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Kasa przed chwilą wysłana.

Darek, mistrzem to jesteś Ty od jakiegoś czasu smile
Irek piwo

Do następnego sezonu smile

Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
kasa doszła, wszystko jak zwykle szybciutko! dzięki!

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
Zajrzałem na konto..u mnie jeszcze nic nie weszło

Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 201
burbon w Twoim przypadku to działa odwrotnie ...Ty masz wpłacać do puli smile

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, rafal08, betowiec, Lukasz111), 2,958 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1