|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
chce zdjac simlocka w nokii.JAK TO WPISAC??#pw+276635113720274+7#???????????????????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Ja ściągałem za pomocą tej strony : http://www.programosy.pl/simlockk.phpO ile pamiętam to pisało jak wklepać te plusy i pw...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
+ , p , w kryja sie pod znakiem gwiazdki na klawiaturze oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
no juz poszło u mnie jeszcze kumpeli musze sciagną cserdeczne dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka