|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
A propos sędziów. We Włoszech w tym sezonie ma byc mniej karnych. Nie kazdy kontakt bedzie faulem. Sedziowie beda interpretowac na ile ten kontakt zaprzepascil konkretną szanse na gola Takze przypadkowe odbicie pilki nie bedzie sie wliczac do spalonego. Jesli od atakujacego przez przypadek sie pilka odbije i trafi do jego kolegi, ktory niby jest na spalonym to nie bedzie spalonego. Spalone tylko w zagraniach/podaniach zamierzonych. Oczywiście o ile dobrze zrozumiałem te zmiany  I znowu pewnie każdy sędzia będzie miał swoje interpretację. Taka piłka. I sędziowanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10 |
- Laguna teraz to my możemy wszystko 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10 |
Jakie transfery;)?
To trzeba na spokojnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Składy zrobione ? ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/2dV12sL/IMG-20220813-075815.jpg) [ ibb.co]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Był konkurs na nową maskotkę Widzewa. Feniks. Już Burbon ma nową fuchę. Będzie w przebraniu po murawie popierdalał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
Relacje z basenowych animacji, jednoznacznie wskazują, że pozostaniesz dla mnie...jedynie niedoścignionym wzorem, Kaziuk..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Płacz jak zwykle. Co miał Łysy zrobić jak mu var spalonego zarekomendował. Bramkę uznać? Czy może karnego dać na Pawłowskim?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
Płacz jak zwykle. Co miał Łysy zrobić jak mu var spalonego zarekomendował. Bramkę uznać? Czy może karnego dać na Pawłowskim? przy tym faulu to dziwne że var nie reagował to fakt
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,821 Likes: 10 |
Wątpliwą ręką, wątpliwy karny, wątpliwy spalony... Nie ma co rozstrzasać. Punkty w tabeli przyznane. Do następnego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520 Likes: 1
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520 Likes: 1 |
ale ktoś za var odpowiada....przepisy sie zmieniają ale akcja na Pawlowskim do sprawdzenia - reka szefa no kwestia interpretacji nowych przepisów zeby oni tacy zero jedynkowi byli cały sezon po za tym jak sa takie mecze z Lechem to zostaje smród i gadanie...Wszolek z kartka powinien od 5 minut biegać-moim zdaniem sędziowanie było słabe najważniejsza kwestia... Widzew nie dojechał u siebie bardzo slaby mecz w ich wykonaniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Dlaczego J LEAGUEA ODWOŁANA ? Co tam się odjebało ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Kolejna fala ekstremalnych opadów deszczu nawiedza w środę północne obszary Japonii, w wielu miejscach bijąc historyczne rekordy, tymczasem Tokio i okoliczne prefektury borykają się z falą upałów i temperaturami około 36 stopni Celsjusza – podała stacja NHK.
Rekordowe opady odnotowano w prefekturach Aomori i Akita, gdzie spadło już więcej deszczu niż średnio w całym sierpniu. Rekordy pobite zostały m.in. w miastach Ajigasawa, Happo i Fakaura. W tym ostatnim przez 24 godziny do środowego przedpołudnia spadło 325 mm deszczu.
Państwowa agencja meteorologiczna ostrzega, że opady mogą doprowadzić do lawin błotnych, powodzi i wylewania rzek.
Tymczasem mieszkańcy Tokio i okolic borykają się z falą upałów. W mieście Kuki w prefekturze Saitama temperatura powietrza osiągnęła w środę 36 stopni Celsjusza, a w stolicy kraju termometry od 15 dni codziennie wskazują 35 stopni, najdłużej w historii – podkreśla NHK.
Władze ostrzegają, że w środę upały mogą się nasilić, a temperatury w niektórych miastach przekroczyć 37 stopni Celsjusza. W Tokio oraz miastach Nara i Fukuoka ma być 36 stopni.
Ekstremalne ulewy nawiedziły w ostatnich dniach również stolicę Korei Południowej, Seul. W wyniku opadów, uważanych za najsilniejsze od 115 lat, w metropolii i na okolicznych obszarach zginęło dziewięć osób, a za zaginione uznaje się w środę kolejnych siedem – podała agencja Yonhap.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
To już dziś!  Do startu Serie A zostało nieco ponad 7 godzin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,326 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,326 Likes: 2 |
Ale mam kozacki skład w fanta serie A. Nawet 0.5 mln mi zostało. Już się nie mogę doczekać startu ligi. Dobrze, że mecze premiership i serie A aż tak bardzo nie pokrywają się godzinowo.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|