|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
kto nie postawił przy kursie 8, to nie wiem co robi na tym forum:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
burbon, cash out, dawaj dawaj nie muszę kurwa ! Stary wyga zagrał o1,5 gola AZ @2 i wystarczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Swiątek wygląda jakby Sensei przegrał w ciągu godziny 5 koła dolca i zostało jeszcze na koncie 35 dolarów do końca miesiąca są Polskie delikatesy w Czikago gdzie za obiad płacisz 4.99$ Do wyboru ziemniaki , kasza ryż , z mięs kotlety pulpety czasem ryba i 2 surówki plus możesz wziąć zupę za 0.99$. W Polsce nawet po przeliczeniu na złotówki jest drożej już. Masakra chodziło mnie o mowę ciała coś jak Bolo Lącznik jak Zdenka pada
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
Swiątek wygląda jakby Sensei przegrał w ciągu godziny 5 koła dolca i zostało jeszcze na koncie 35 dolarów do końca miesiąca są Polskie delikatesy w Czikago gdzie za obiad płacisz 4.99$ Do wyboru ziemniaki , kasza ryż , z mięs kotlety pulpety czasem ryba i 2 surówki plus możesz wziąć zupę za 0.99$. W Polsce nawet po przeliczeniu na złotówki jest drożej już. Masakra chyba nie wiesz po ile w PL $, u mnie w wiosce dwudaniowy obiad z kompotem mniej niż 20 pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
W Valladoid under 0.5 gola do [email protected] gruba pefka, 25 minut grania, zero akcji zero strzalow celnych oraz roznych rzutów, brak szans na gola
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Swiątek wygląda jakby Sensei przegrał w ciągu godziny 5 koła dolca i zostało jeszcze na koncie 35 dolarów do końca miesiąca są Polskie delikatesy w Czikago gdzie za obiad płacisz 4.99$ Do wyboru ziemniaki , kasza ryż , z mięs kotlety pulpety czasem ryba i 2 surówki plus możesz wziąć zupę za 0.99$. W Polsce nawet po przeliczeniu na złotówki jest drożej już. Masakra Ziomek mi polecił lokal w Warszawie - rosół 3.5 zł - da się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
Swiątek wygląda jakby Sensei przegrał w ciągu godziny 5 koła dolca i zostało jeszcze na koncie 35 dolarów do końca miesiąca są Polskie delikatesy w Czikago gdzie za obiad płacisz 4.99$ Do wyboru ziemniaki , kasza ryż , z mięs kotlety pulpety czasem ryba i 2 surówki plus możesz wziąć zupę za 0.99$. W Polsce nawet po przeliczeniu na złotówki jest drożej już. Masakra Ziomek mi polecił lokal w Warszawie - rosół 3.5 zł - da się  a jaka była rasa tego pieska?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10 |
Swiątek wygląda jakby Sensei przegrał w ciągu godziny 5 koła dolca i zostało jeszcze na koncie 35 dolarów do końca miesiąca są Polskie delikatesy w Czikago gdzie za obiad płacisz 4.99$ Do wyboru ziemniaki , kasza ryż , z mięs kotlety pulpety czasem ryba i 2 surówki plus możesz wziąć zupę za 0.99$. W Polsce nawet po przeliczeniu na złotówki jest drożej już. Masakra chyba nie wiesz po ile w PL $, u mnie w wiosce dwudaniowy obiad z kompotem mniej niż 20 pln dobra cena, ale gdzie nie patrzę to ktoś wrzuca skany ile zapłacili za jakiś posiłek to jest masakra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
Swiątek wygląda jakby Sensei przegrał w ciągu godziny 5 koła dolca i zostało jeszcze na koncie 35 dolarów do końca miesiąca są Polskie delikatesy w Czikago gdzie za obiad płacisz 4.99$ Do wyboru ziemniaki , kasza ryż , z mięs kotlety pulpety czasem ryba i 2 surówki plus możesz wziąć zupę za 0.99$. W Polsce nawet po przeliczeniu na złotówki jest drożej już. Masakra Ziomek mi polecił lokal w Warszawie - rosół 3.5 zł - da się  no i czy był szczepiony?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Swiątek wygląda jakby Sensei przegrał w ciągu godziny 5 koła dolca i zostało jeszcze na koncie 35 dolarów do końca miesiąca są Polskie delikatesy w Czikago gdzie za obiad płacisz 4.99$ Do wyboru ziemniaki , kasza ryż , z mięs kotlety pulpety czasem ryba i 2 surówki plus możesz wziąć zupę za 0.99$. W Polsce nawet po przeliczeniu na złotówki jest drożej już. Masakra chyba nie wiesz po ile w PL $, u mnie w wiosce dwudaniowy obiad z kompotem mniej niż 20 pln dobra cena, ale gdzie nie patrzę to ktoś wrzuca skany ile zapłacili za jakiś posiłek to jest masakra. Atencjusze się popisują przed sąsiadami ile to nie wydali. Teraz będą sobie zdjęcia z węglem robić
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Czarne Koty i Craiova po golu @2,84
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
ha ha ha kurwa, powiedziałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10 |
Burbi zmieniłeś Salaha w końcu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
Stachu świętujesz dziś czy arbajt?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Burbi zmieniłeś Salaha w końcu? Znów był na kapciu..jakby nie Rash, byłbym w czarnej dupie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,681 Likes: 10 |
Świętuje, właśnie sobie perełkę otworzyłem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|