|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,347 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,347 Likes: 3 |
ja to dzisiaj widzę tak: L Podbeskidzie PSG Real
i do kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Rymo, dawaj typy z notesu... bez X'ów! Burbon, wstawaj, dawaj pewniaki! Biczu - gdzie są combosy/maxi? .. bo kursy pospadajo.. Sylwia - co od 'wiadomki' na dziś.. bo to najpewniejsze moze być  Działamy!..samo sie nie zarobi! Będzie zielono  ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/WPs6jty/ezgif-com-gif-maker-82.gif) [ imgbb.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ciekawe czy sportowy dziadek roku zrobi tak  ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/GsbVzVZ/ezgif-com-gif-maker-84.gif) [ imgbb.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Ale jak chcesz to masz Legia Kotwica Zawisza Skokwin Legionowo Świt Bytom Rekord Raków2 Craxa2 Legię wyrzuciłem tylko [ efortuna.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Bez X-ow ciezko
Kurczaki x2 Milan 1x Inter x2 PSV x2 @2.8 i do kasy bez X'ów gładko [ efortuna.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,415 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,415 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
Buko, zwykle przed czyms takim jest wysylana wiadomsc na prv..  No chciałbym ale masz zapchane
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
@Aker, Twojego nie gram, bo Legii nie wierzę, a PSG tym bardziej  powodzenia  @Vinc.. tak z 9/10 chyba wg mecz.pl?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Buko, zwykle przed czyms takim jest wysylana wiadomsc na prv..  No chciałbym ale masz zapchane ech, ta popularność  już "odpycham"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
już, Buko.. 49/50 PW teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Forty czujny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
już, Buko.. 49/50 PW teraz ja mam 225/200 to tak tylko w celu spóźnionego tłumaczenia dlaczego nie da się do mnie napisać nowej wiadomości  (bo się ktoś czasem może zastanawiać)
Last edited by Akhu; 08/10/2022 09:54.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Akagi dzisiaj ciężki mecz L - z tego co pamiętam to zawsze ciężko Wam się grało z Wartą Prawie cały tydzień miałem tylko jeden problem z tym meczem, grać 1, czy z handi. Do czasu jak wczoraj sprawdziłem tabelę away, a tam... Warta liderem z wynikiem 4 1 1 i 7-2 w bramkach, a to musi budzić pewien szacunek. Legia ogólnie nie gra dobrze, ale zbiera punkty, a czy zgarnie dzisiaj... Nie wiem na tę chwilę i czy w ogóle to zagram. Może jedynie w jakiejś grupie maxikombi, tak dla zasady. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Akagi dzisiaj ciężki mecz L - z tego co pamiętam to zawsze ciężko Wam się grało z Wartą Prawie cały tydzień miałem tylko jeden problem z tym meczem, grać 1, czy z handi. Do czasu jak wczoraj sprawdziłem tabelę away, a tam... Warta liderem z wynikiem 4 1 1 i 7-2 w bramkach, a to musi budzić pewien szacunek. Legia ogólnie nie gra dobrze, ale zbiera punkty, a czy zgarnie dzisiaj... Nie wiem na tę chwilę i czy w ogóle to zagram. Może jedynie w jakiejś grupie maxikombi, tak dla zasady.  dla zasady to praktycznie jak na czuja.. nie graj wogole tego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
Akagi dzisiaj ciężki mecz L - z tego co pamiętam to zawsze ciężko Wam się grało z Wartą Prawie cały tydzień miałem tylko jeden problem z tym meczem, grać 1, czy z handi. Do czasu jak wczoraj sprawdziłem tabelę away, a tam... Warta liderem z wynikiem 4 1 1 i 7-2 w bramkach, a to musi budzić pewien szacunek. Legia ogólnie nie gra dobrze, ale zbiera punkty, a czy zgarnie dzisiaj... Nie wiem na tę chwilę i czy w ogóle to zagram. Może jedynie w jakiejś grupie maxikombi, tak dla zasady.  Z kim jak nie z nim. Szybkie 3:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
dawaj Maxikombi, Akagi.. nie samym Biczem człowiek żyje!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
 Władziu Robimy !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
 Wiem wiem buko, tak będzie. Tylko tak się akerowi rozpisałem, bo inaczej sformułował pytanie, to nie chciałem powielać standardowej odpowiedzi, że wygramy aker wygramy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
już, Buko.. 49/50 PW teraz ja mam 225/200 to tak tylko w celu spóźnionego tłumaczeniu dlaczego nie da się do mnie napisać nowej wiadomości  (bo się ktoś czasem może zastanawiać) i jak z "władzą" porozmawiać.. zasieki normalnie stawiają, a lud krzyczy w nicość 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|